Shopping Cart

Black week w C4i!

Z okazji Black Week w C4i, wybrane produkty z oferty dostępne w okazyjnie niskich cenach dla Was, subskrybentów naszego newslettera i naszych klientów!

Jak skorzystać z promocji Black Week w C4i?

To proste! Wystarczy być subskrybentem na naszej liście newsletter by móc uzyskać dostęp do najlepszych ofert i informacji o nowościach.

Jak tego dokonać?

Są trzy proste drogi, wybierz najwygodniejszą.

 • W trakcie  składania zamówienia wybierz opcję subskrypcji newslettera zaznaczając tę opcję
 • Możesz też złożyć zamówienie pisząc na nasz adres e-mail biuro@c4i.com.pl, i wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych, a przygotujemy dla Ciebie fakturę proforma z możliwością płatności za zamówienie przelewem tradycyjnym, natychmiastowym lub za pobraniem.

Jak długo będzie trwała promocja? 

Przez tydzień w dniach 22.11-29.11 lub do wyczerpania puli promocyjnych produktów.

Brakuje w ofercie produktu, który Cie interesuje?

Zapytaj nas o specjalną ofertę, a być może uda nam się Ciebie zaskoczyć

Pamiętaj, że promocja dotyczy wyłącznie ograniczonej puli produktów, a zamówienia, złożone z pomocą adresów e-mail niezapisanych na newsletter C4i będą anulowane!
 

Nie zwlekaj i zamów już dziś!

Pamiętaj, że:

 1. Odpowiemy na wszystkie pytania na biuro@c4i.com.pl, tomasz@c4i.com.pl lub przy zapytaniu przez formularz kontaktowy
 2. Promocja dotyczy wyłącznie bieżących stanów magazynowych i trwa do poniedziałku 29 listopada do godziny 23:59.
 3. Warunkiem skorzystania z możliwości zakupu w promocyjnej cenie jest złożenie zamówienia e-mail, który znajduje się na liście subskrybentów newsletter’a C4i
 4. Na newsletter można się zapisać przez tę stronę – zapisz się na newsletter, przy zamówieniu klikając opcję zapisania się na listę newsletter lub pisząc e-mail na biuro@c4i.com.pl
 5. Zamówienia klientów niezapisanych na listę newsletter będą anulowane.
 6. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych typu newsletter i jej warunki oraz informacje dotyczące przetwarzania danych określone są w Polityce Prywatności C4i.
 7. Rabaty ofert promocyjnych Black Friday/Black week/Cyber Monday nie łączą się z rabatami z innego tytułu.
 8. Ceny zawierają podatek VAT.
 9. Przedstawiona w artykule  oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.

Black week w C4i!

Z okazji Black Week w C4i, wybrane produkty z oferty dostępne w okazyjnie niskich cenach dla Was, subskrybentów naszego newslettera i naszych klientów! Jak skorzystać

Read More »

Dlaczego nie oglądać Netflixa ?

Początek ery 4K Standard 4K Ultra HD na dobre zagościł w naszych domach. Telewizory o rozdzielczości czterokrotnie większej od Full HD zdominowały półki sklepowe. Dziś

Read More »

DisplayPort Alt Mode po USB-C – wyjaśniamy

W tym artykule rozbijamy na części pierwsze temat przesyłu obrazu przez USB-C. Jakie urządzenia są kompatybilne z DisplayPort Alt Mode? W jaki sposób zapewnić najwyższą jakość przy takim rodzaju połączenia? Zachęcamy do przeczytania!

Read More »
Producenci

© C4i Consultants for Industry | Wszelkie prawa zastrzeżone