Shopping Cart

Grabber do strumieniowania wideo dla YouTube/Facebooka

Co do zasady grabbery nie są urządzeniami, współpracującymi bezpośrednio z usługami streamowymi Youtube czy Facebook. Mimo iż pojawiają się one w systemowym drzewku jako urządzenie obrazujące, wspomniane wcześniej platformy nie interpretują grabbera jako systemowej kamery.

Niekiedy, zdarza się sytuacja, że sterownik urządzenia samoczynnie listuje się w polu wyboru kontrolki interfejsu Facebooka, jednak na podglądzie widnieć będzie charakterystyczny dla konkretnego sterownika komunikat, informujący o błędzie strumienia.

Bardzo możliwe, iż w przyszłości nastąpią zmiany i takie problemy zostaną rozwiązane. Na obecną chwilę, w takich sytuacjach należy sobie radzić za pomocą dodatkowych narzędzi.

W celu skonfigurowania transmisji, zalecamy zastosowanie programu/wtyczki ManyCam bądź analogicznej aplikacji. ManyCam podszywa się w systemie pod źródło obrazu, które jest obsługiwane przez wtyczki obrazujące Facebook, Youtube oraz innych serwisów.

Korzystanie z aplikacji daje szerokie spektrum możliwości, w zakresie zarządzania obrazem z wielu strumieni, np. tworzenie profili grupujących różne urządzenia i ustawienia, opcja osadzenia napisów, wstawianie plansz oraz efektownych przejść między nimi, wszywanie jednego strumienia w postaci mniejszego okna w drugi, lustrzane odwracanie obrazu, a także samodzielne strumieniowanie.

Zamieszczony poniżej zrzut ekranu, przedstawia warstwową organizację nałożonych obrazów- jako niższa warstwa, obraz z generatora testowego. Pojawia się ten sam sterownik, który nie chciał poprawnie współpracować z kontrolką Facebooka z przeglądarki.

Wspomniane narzędzie dotyczy głównie grabberów z rodziny Velocap/ TBox, HDR znajdujących się w ofercie naszej firmy. Ze względu na duży popyt oraz występujące trudności w transporcie lotniczym, nie wszystkie urządzenia są aktualnie dostępne. Przed dokonaniem zakupu prosimy o sprawdzenie dostępności.

Noworoczne nowości w C4i

Sprawdź najnowsze produkty, które pojawiły się w naszym asortymencie w ostatnim czasie! Razem z Nowym Rokiem szereg nowych produktów w naszej ofercie. Portfolio Musician Audio

Read More »

Dlaczego nie oglądać Netflixa ?

Początek ery 4K Standard 4K Ultra HD na dobre zagościł w naszych domach. Telewizory o rozdzielczości czterokrotnie większej od Full HD zdominowały półki sklepowe. Dziś

Read More »

One comment

  1. Świetne!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Producenci

© C4i Consultants for Industry | Wszelkie prawa zastrzeżone