Grabber do strumieniowania wideo dla YouTube/Facebooka

Co do zasady grabbery nie współpracują bezpośrednio z usługami streamowymi YouTube czy Facebooka.

Mimo iż grabber pojawia się w systemowym drzewku jako urządzenie obrazujące, YouTube czy Facebook nie interpretuje go jako systemowej kamery.

Zdarza się nawet iż sterownik urządzenia listuje się w polu wyboru kontrolki interfejsu Facebooka ale na podglądzie widnieje charakterystyczny dla danego sterownika komunikat błędu strumienia.

Być może to się niedługo zmieni ale póki co należy sobie z tą sytuacją radzić z pomocą pewnych narzędzi.

Aby skonfigurować transmisję zalecamy używanie programu/wtyczki ManyCam bądź analogicznych. ManyCam podszywa się w systemie pod źródło obrazu obsługiwane przez wtyczki obrazujące Facebooka, YouTube i innych serwisów i daje szerokie możliwości w zakresie zarządzania obrazem z wielu strumieni, np. tworzenia profili grupujących różne urządzenia i ustawienia, pozwala na osadzanie napisów, wstawianie plansz i efektowne przejścia między nimi, wszywanie jednego strumienia w postaci mniejszego okna w drugi, lustrzane odwracanie obrazu a także potrafi samodzielnie strumieniować.

Na zrzucie ekranu widać warstwową organizację nałożonych obrazów – jako niższa warstwa, obraz z generatora testowego, pojawia się tam ten sam sterownik który nie chciał poprawnie współpracować z przeglądarkową kontrolką Facebooka.

Dotyczy grabberów z rodziny Velocap/TBox, HDR w ofercie naszej firmy (uwaga: ze względu na duży popyt i trudności w transporcie lotniczym nie wszytkie urządzenia są aktualnie dostępne, prosimy sprawdzić dostępność przed zakupem):
HDR UH6_0P Grabber HDMI 4K na USB 3.0

Velocap V2 Grabber HDMI HD TV Xbox PS3 PS4 HDCP

Velocap PLUS V2 2w1 grabber HDMI 1080p

TBOX Mini Plus Grabber HDMI na USB, PC


HDR TBox Deluxe Grabber HDMI, CV, YPbPr, VGA


HDR UH6_0P Grabber HDMI 4K na USB 3.0


HDR U5 Przenośny grabber streamer HDMI


HDR U3 Grabber HDMI 4K 60Hz na USB 3.0


HDR UH6_0 Grabber HDMI na USB 3.0


One comment

  1. Świetne!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Producenci

© C4i Consultants for Industry | Wszelkie prawa zastrzeżone