Shopping Cart

Grabber do strumieniowania wideo dla YouTube/Facebooka

Co do zasady grabbery nie są urządzeniami, współpracującymi bezpośrednio z usługami streamowymi Youtube czy Facebook. Mimo iż pojawiają się one w systemowym drzewku jako urządzenie obrazujące, wspomniane wcześniej platformy nie interpretują grabbera jako systemowej kamery.

Niekiedy, zdarza się sytuacja, że sterownik urządzenia samoczynnie listuje się w polu wyboru kontrolki interfejsu Facebooka, jednak na podglądzie widnieć będzie charakterystyczny dla konkretnego sterownika komunikat, informujący o błędzie strumienia.

Bardzo możliwe, iż w przyszłości nastąpią zmiany i takie problemy zostaną rozwiązane. Na obecną chwilę, w takich sytuacjach należy sobie radzić za pomocą dodatkowych narzędzi.

W celu skonfigurowania transmisji, zalecamy zastosowanie programu/wtyczki ManyCam bądź analogicznej aplikacji. ManyCam podszywa się w systemie pod źródło obrazu, które jest obsługiwane przez wtyczki obrazujące Facebook, Youtube oraz innych serwisów.

Korzystanie z aplikacji daje szerokie spektrum możliwości, w zakresie zarządzania obrazem z wielu strumieni, np. tworzenie profili grupujących różne urządzenia i ustawienia, opcja osadzenia napisów, wstawianie plansz oraz efektownych przejść między nimi, wszywanie jednego strumienia w postaci mniejszego okna w drugi, lustrzane odwracanie obrazu, a także samodzielne strumieniowanie.

Zamieszczony poniżej zrzut ekranu, przedstawia warstwową organizację nałożonych obrazów- jako niższa warstwa, obraz z generatora testowego. Pojawia się ten sam sterownik, który nie chciał poprawnie współpracować z kontrolką Facebooka z przeglądarki.

Wspomniane narzędzie dotyczy głównie grabberów z rodziny Velocap/ TBox, HDR znajdujących się w ofercie naszej firmy. Ze względu na duży popyt oraz występujące trudności w transporcie lotniczym, nie wszystkie urządzenia są aktualnie dostępne. Przed dokonaniem zakupu prosimy o sprawdzenie dostępności.

Urządzenia USB-C w ofercie C4i

USB-C to jeden z najnowszych standardów wykorzystywanych do jednoczesnego zasilania oraz przesyłania danych w wielu urządzeniach będących źródłem sygnału AV. Port USB-C pozwoli nawet przekazać

Read More »

Radyjko Babuni czy Nowy Świat?

Jeśli masz dosyć słuchania propagandowych, politycznie poprawnych stacji radiowych nadających średnio ambitną papkę muzyczną, nadawanych natrętnie reklam przez czołowych nadawców radia naziemnego to rozwiązania opisane

Read More »

Flagowy odwtarzacz Zidoo – UHD 3000

UHD3000 to flagowy odtwarzacz sieciowy HDD marki Zidoo, który jest ciekawym rozwiązaniem dla melomanów będących zarazem fanami dobrego kina domowego. Produkty Zidoo od lat zaliczane

Read More »

Nowości marzec 2021

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi i najbardziej wyróżniającymi się w marcu produktami. Wśród licznych urządzeń pojawiło się wiele nowych modeli radioodbiorników z serii Imperial

Read More »

One comment

  1. Świetne!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Producenci

© C4i Consultants for Industry | Wszelkie prawa zastrzeżone