Grabber do strumieniowania wideo dla YouTube/Facebooka

Co do zasady grabbery nie są urządzeniami, współpracującymi bezpośrednio z usługami streamowymi Youtube czy Facebook. Mimo iż pojawiają się one w systemowym drzewku jako urządzenie obrazujące, wspomniane wcześniej platformy nie interpretują grabbera jako systemowej kamery.

Niekiedy, zdarza się sytuacja, że sterownik urządzenia samoczynnie listuje się w polu wyboru kontrolki interfejsu Facebooka, jednak na podglądzie widnieć będzie charakterystyczny dla konkretnego sterownika komunikat, informujący o błędzie strumienia.

Bardzo możliwe, iż w przyszłości nastąpią zmiany i takie problemy zostaną rozwiązane. Na obecną chwilę, w takich sytuacjach należy sobie radzić za pomocą dodatkowych narzędzi.

W celu skonfigurowania transmisji, zalecamy zastosowanie programu/wtyczki ManyCam bądź analogicznej aplikacji. ManyCam podszywa się w systemie pod źródło obrazu, które jest obsługiwane przez wtyczki obrazujące Facebook, Youtube oraz innych serwisów.

Korzystanie z aplikacji daje szerokie spektrum możliwości, w zakresie zarządzania obrazem z wielu strumieni, np. tworzenie profili grupujących różne urządzenia i ustawienia, opcja osadzenia napisów, wstawianie plansz oraz efektownych przejść między nimi, wszywanie jednego strumienia w postaci mniejszego okna w drugi, lustrzane odwracanie obrazu, a także samodzielne strumieniowanie.

Zamieszczony poniżej zrzut ekranu, przedstawia warstwową organizację nałożonych obrazów- jako niższa warstwa, obraz z generatora testowego. Pojawia się ten sam sterownik, który nie chciał poprawnie współpracować z kontrolką Facebooka z przeglądarki.

Wspomniane narzędzie dotyczy głównie grabberów z rodziny Velocap/ TBox, HDR znajdujących się w ofercie naszej firmy. Ze względu na duży popyt oraz występujące trudności w transporcie lotniczym, nie wszystkie urządzenia są aktualnie dostępne. Przed dokonaniem zakupu prosimy o sprawdzenie dostępności.

Wyprzedaż jesienna 2020

Z przyjemnością prezentujemy Państwu promocyjny cennik Jesień 2020.  Jest to jedynie niewielki fragment szerokiej oferty urządzeń AV w C4i.  Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi

Read More »

Innowacyjny rozdzielacz sygnału HDMI

Rozdzielacz sygnału HDMI- lekarstwo na połączenie sygnałów Full HD 1080p i 4k@60Hz 18Gb/s w jednej instalacji. W pogoni za technologicznymi nowościami coraz częściej decydujemy się

Read More »

Czy znasz Daphile player?

Daphile player – serce domowego systemu hi-res audio C4i wprowadza polski na rynek najnowszy odtwarzacz sieciowy audio Daphile player F105D z systemem Daphile Hi-Fi opartym

Read More »

One comment

  1. Świetne!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Producenci