Wyjątkowo wybiórcza relacja ISE 2019

Widoczna na zdjęciu rzeźba projekcyjna przedstawiająca Światowida witała gości na tegorocznych targach Integrated Systems Europe 2019 w Amsterdamie w dniach 5-8 lutego. Poniżej chcielibyśmy przedstawić Państwu najciekawsze nowości z oferty dostawców C4i zaprezentowane na targach. Większość urządzeń można w C4i uzyskując pełne wsparcie techniczne, gwarancję oraz atrakcyjne warunki handlowe zostając naszym partnerem handlowym. Poznaj najnowsze rozwiązania i produkty Pro AV i zastosuj je w swoim projekcie! Więcej ciekawych rozwiązań…

Targi ISE 2019 po raz kolejny okazały się największą i najpopularniejszą edycją w 16-letniej już historii targów. Symbolem targów była projekcyjna dookólna wideo rzeźba w 3 wymiarach przedstawiająca Światowida.  W 15 halach rekordowa liczba 81 000 odwiedzających zapoznała się z najnowszymi technologiami, rozwiązaniami i produktami AV w zakresie integracji systemów prezentowanymi przez 1500 wystawców z całego świata. Kolejny raz targi ISE potwierdziły swoją czołową pozycję na międzynarodowej mapie targów i okazały się idealnym miejscem zrzeszającym specjalistów Pro AV z całego świata.  Chcielibyśmy zaprezentować Państwu tylko wybrane najciekawsze nowości i rozwiązania zaprezentowane podczas tegorocznych targów oraz dostępne obecnie lub w niedalekiej przyszłości w C4i. Zapraszamy! 

Ściana wideo zbudowana z telewizorów LG

Shenzhen HDCVT Technology

Wiodący, chiński producent unikalnych i innowacyjnych rozwiązań audio video: spliterów, konwerterów, przełączników, matryc, extenderów i konwerterów doskonałej  jakości. Z HDCVT współpracujemy  owocnie już od ponad 7 lat.

Shenzhen HDCVT Technology posiada w swym portfolio, poza prostymi urządzeniami konsumenckimi, również produkty dla wymagających klientów przemysłowych. Producent konsekwentnie oferuje coraz więcej zaawansowanych rozwiązań przemysłowych rozwijając swój dział projektowy i nawiązując współpracę z czołowymi producentami AV na świecie min. w ramach platformy SDVoE www.sdvoe.org.

Obecnie oferta HDCVT to jedne z najpopularniejszych rozwiązań oferowanych przez C4i. Przy okazji targów ISE producent miał przyjemność zaprezentować kilka niezwykle obiecujących rozwiązań ProAV.

Przykładem techniki HDCVT są najwyższej klasy extendery HDMI [email protected] 4:4:4 w technice IP w sieci 10Gb w technice SDVoA. Przenoszą sygnał wideo o pełnych parametrach 18Gb/s z minimalną kompresją audio, bez opóźnień w sieci 10G.

Firma wypuściła dwa modele HDV-EB100CC oraz tańszą wersję HDV-EB100CC. Zastosowano ultralekką kompresję w efekcie dającą sygnał bezstratny dla większości formatów, embedowanie i deembedowanie audio, downmixing jak funkcje ściany wideo z kompensacją bezeli. Urządzenia współpracują z typowymi switchami np. Cisco z funkcją IGMP . Sprowadzane wyłączeni na indywidualne zamówienie.


EZCast

To producent zaawansowanych urządzeń dla firm i konsumentów do przesyłu bezprzewodowego wideo i audio, w tym m.in. do przesyłania ekranów telefonów i tabletów w dowolnym systemie operacyjnym na duży ekran. Flagowym modele producenta jest system QUATTRO. W tym roku producent zaprezentował na ISE 2019 dwa nowe urządzenia. Pierwszym jest EZCast Pro II przesyłający obrazy 4k nie tylko na jeden obraz, ale jednocześnie na kilka odbiorników.


Blackmagic Design

Firmy BlackMagic Design nie trzeba szerzej przedstawiać – australijski producent jest jednym z liderów na rynku urządzeń do broadcastu. Wśród wielu ciekawych nowych urządzeń i kamer Blackmagic polecamy ATEM Television Studio Pro HD.

To zaawansowany kontroler do reżyserii eventów, przełącznik produkcyjny stworzony dla broadcasterów i specjalistów AV. Został zaprojektowany w oparciu o flagowy model ATEM Television Studio HD. Podobnie jak poprzednik zaw
iera 4 wejścia SDI oraz 4 wejścia HDMI z re-sync na każdym z nich (w sumie 8 wejść), 4 wyjścia z dodatkowymi wyjściem referencyjnym, programowym, AUX i MultiView po jednym dla SDI i HDMI (w sumie 8wyjść). Urządzenie obsługuje rozdzielczości NTSC/PAL, 720p, 1080i i 1080p. ATEM Television Studio Pro HD nadaje się do  pełnej reżyserii niedużego eventu i ma bardzo atrakcyjną cenę.


Kramer Electronics

Kramer Electronics  to producent najbardziej zaawansowanych urządzeń AV, wyjątkowo przydatnych w instalacjach, jak ten nowatorski zestaw, który prześle sygnał przez skrętkę lub dowolną parę przewodów na 600m. Pamiętajmy, że taki dystans to dotychczas to był domena tylko przesyłu optycznego. Na dzisiaj to jedyne i unikalne w swoim rodzaju urządzenie przesyłające sygnał (full HD) na 600m po miedzi zwykłą skrętką (nie musi być kabel LAN).


Giada

Giada to wiodący producent niezawodnych urządzeń do Digital Signage, ścian wideo, mini PC, płyt głównych i  260OBS. Wiele urządzeń marki Giada pracuje w Polsce w instalacjach przemysłowych.


Adder

Firma Adder to producent cenionych na rynku extenderów KVM ze wsparciem rozdzielczości 4k z unikalnym, opatentowanym sposobem przesyłu przez IP z niewielką kompresją. Adder oferuje w większości markowe i niezawodne extendery po IP przez kabel Cat lub optykę w tym m.in Infinity FX. Obecnie sztandarowym produktem jest przedstawiony niżej KVM [email protected] Infinity 4000.


Intrising Network

Tajwański producent osprzętu sieciowego, który ściśle kooperuje z naszym długoletnim partnerem, firmą Gomax Electronics, oferując rozwiązania extenderów HDMI 4k z HDR przez IP w w sieci 10G bez utraty jakości. Extendery są w wersji 10G oraz 1GB Ethernet. Firma Gomax to specjalista z zakresu extenderów, Intrising oferuje zaś rutery i switche sieciowe, w tym przypadku dedykowane do extenderów. Producenci wpisują się tym samym w aktualny trend na rynku AV, gdzie wszystkie sygnały przesyłamy po IP.


Barix

Barix to firma założona w Szwajcarii w 2001 roku specjalizująca się w nowoczesnych technologiach komunikacyjnych i sterowania w oparciu o protokół IP. Jest to jedna z największych, innowacyjnych firm oferujących profesjonalne rozwiązania przesyłu sygnału audio w systemach interkomowych, przywoławczych, informacyjnych, sterowania czy bezpieczeństwa.

Barix obecnie jest najlepszym na rynku dostawcą rozwiązań do przesyłu audio stereo przez sieć IP lokalną czy internet we wszystkich możliwych protokołach.


BrightSign

BrighSign jest światowym liderem rynku digital signage dostarczającym najwyższej klasy odtwarzacze z oprogramowaniem, znajdujące zastosowanie w instalacjach na całym świecie. Znany jest z niezawodności i wielofunkcyjnego softwaru zaprojektowanego specjalnie na potrzeby digital signage – BrightAuthor w którym tworzymy cały pokaz, layouty, strefy itp.

Brightsign odświeżył swoją linię odtwarzacz Digital Signage wprowadzając wszystkie urządzenia z serii czwartej: LS4 i HD4 i wycofując ostatecznie poprzednią 3 generację playerów.


VDWall

To czołowy chiński producent procesorów do ściany wideo, w tym głównie do ścian diodowych, ale nie tylko. Bardzo dobra technika i niezawodność na procesorach Farudja.


DVDO

DVDO to znany amerykański producent jednych z pierwszch na rynku zaawansowanych procesorów do kina domowego. Obecne producent wypuścił na rynek Multiviewer – TILE – tj. kompletne urządzenie do zarządzania spotkaniem firmowym i integracją urządzeń bezprzewodowych i przewodowych.


Więcej o C4i Consultants for Industry

Firma C4i Consultants for Industry specjalizuje się w dystrybucji urządzeń zapewniających współczesnym gospodarstwom domowym dostęp do cyfrowej technologii, multimediów i rozrywki. Reprezentuje w Polsce takie marki, jak HiMedia, Zidoo, Egreat, Giada, Minix, Pipo (Android Smart TV Box i mini PC), Popcorn Hour i innych producentów odtwarzaczy sieciowych, Revo i Scansonic (radia internetowe oraz kolumny), Matrix (przetworniki DAC i wzmacniacze słuchawkowe), a także sprzętu dla zastosowań przemysłowych, w tym różnego typu konwerterów formatów wideo i audio, skalerów – procesorów wideo, rozdzielaczy i przełączników oraz matryc, extenderów sygnałów, okablowania, rozwiązań przesyłu sygnału audio wideo przez IP. C4i jest również przedstawicielem takich firm, jak VDWall, Gomax, tvOne, Kramer, BlackmagicDesign, Barix, Brightsign, HDCVT, LAN − producentów zaawansowanych procesorów wideo oraz konwerterów, oraz SCP -Structured Cable Products − producenta okablowania wideo, audio i strukturalnego. Bogate portfolio oferowanych produktów, dziesięcioletnia obecność na rynku oraz zdobyte doświadczenie czynią z pracowników C4i prawdziwych specjalistów w zakresie biznesowego oraz domowego sprzętu audio-wideo.

Producenci

© C4i Consultants for Industry | Wszelkie prawa zastrzeżone