Shopping Cart

Wyjątkowo wybiórcza relacja ISE 2019

Widoczna na zdjęciu rzeźba projekcyjna przedstawiająca Światowida witała gości na tegorocznych targach Integrated Systems Europe 2019 w Amsterdamie w dniach 5-8 lutego. Poniżej chcielibyśmy przedstawić Państwu najciekawsze nowości z oferty dostawców C4i zaprezentowane na targach. Większość urządzeń można w C4i uzyskując pełne wsparcie techniczne, gwarancję oraz atrakcyjne warunki handlowe zostając naszym partnerem handlowym. Poznaj najnowsze rozwiązania i produkty Pro AV i zastosuj je w swoim projekcie! Więcej ciekawych rozwiązań…

Targi ISE 2019 po raz kolejny okazały się największą i najpopularniejszą edycją w 16-letniej już historii targów. Symbolem targów była projekcyjna dookólna wideo rzeźba w 3 wymiarach przedstawiająca Światowida.  W 15 halach rekordowa liczba 81 000 odwiedzających zapoznała się z najnowszymi technologiami, rozwiązaniami i produktami AV w zakresie integracji systemów prezentowanymi przez 1500 wystawców z całego świata. Kolejny raz targi ISE potwierdziły swoją czołową pozycję na międzynarodowej mapie targów i okazały się idealnym miejscem zrzeszającym specjalistów Pro AV z całego świata.  Chcielibyśmy zaprezentować Państwu tylko wybrane najciekawsze nowości i rozwiązania zaprezentowane podczas tegorocznych targów oraz dostępne obecnie lub w niedalekiej przyszłości w C4i. Zapraszamy! 

Ściana wideo zbudowana z telewizorów LG

Shenzhen HDCVT Technology

Wiodący, chiński producent unikalnych i innowacyjnych rozwiązań audio video: spliterów, konwerterów, przełączników, matryc, extenderów i konwerterów doskonałej  jakości. Z HDCVT współpracujemy  owocnie już od ponad 7 lat.

Shenzhen HDCVT Technology posiada w swym portfolio, poza prostymi urządzeniami konsumenckimi, również produkty dla wymagających klientów przemysłowych. Producent konsekwentnie oferuje coraz więcej zaawansowanych rozwiązań przemysłowych rozwijając swój dział projektowy i nawiązując współpracę z czołowymi producentami AV na świecie min. w ramach platformy SDVoE www.sdvoe.org.

Obecnie oferta HDCVT to jedne z najpopularniejszych rozwiązań oferowanych przez C4i. Przy okazji targów ISE producent miał przyjemność zaprezentować kilka niezwykle obiecujących rozwiązań ProAV.

Przykładem techniki HDCVT są najwyższej klasy extendery HDMI 4k@60Hz 4:4:4 w technice IP w sieci 10Gb w technice SDVoA. Przenoszą sygnał wideo o pełnych parametrach 18Gb/s z minimalną kompresją audio, bez opóźnień w sieci 10G.

Firma wypuściła dwa modele HDV-EB100CC oraz tańszą wersję HDV-EB100CC. Zastosowano ultralekką kompresję w efekcie dającą sygnał bezstratny dla większości formatów, embedowanie i deembedowanie audio, downmixing jak funkcje ściany wideo z kompensacją bezeli. Urządzenia współpracują z typowymi switchami np. Cisco z funkcją IGMP . Sprowadzane wyłączeni na indywidualne zamówienie.


EZCast

To producent zaawansowanych urządzeń dla firm i konsumentów do przesyłu bezprzewodowego wideo i audio, w tym m.in. do przesyłania ekranów telefonów i tabletów w dowolnym systemie operacyjnym na duży ekran. Flagowym modele producenta jest system QUATTRO. W tym roku producent zaprezentował na ISE 2019 dwa nowe urządzenia. Pierwszym jest EZCast Pro II przesyłający obrazy 4k nie tylko na jeden obraz, ale jednocześnie na kilka odbiorników.


Blackmagic Design

Firmy BlackMagic Design nie trzeba szerzej przedstawiać – australijski producent jest jednym z liderów na rynku urządzeń do broadcastu. Wśród wielu ciekawych nowych urządzeń i kamer Blackmagic polecamy ATEM Television Studio Pro HD.

To zaawansowany kontroler do reżyserii eventów, przełącznik produkcyjny stworzony dla broadcasterów i specjalistów AV. Został zaprojektowany w oparciu o flagowy model ATEM Television Studio HD. Podobnie jak poprzednik zaw
iera 4 wejścia SDI oraz 4 wejścia HDMI z re-sync na każdym z nich (w sumie 8 wejść), 4 wyjścia z dodatkowymi wyjściem referencyjnym, programowym, AUX i MultiView po jednym dla SDI i HDMI (w sumie 8wyjść). Urządzenie obsługuje rozdzielczości NTSC/PAL, 720p, 1080i i 1080p. ATEM Television Studio Pro HD nadaje się do  pełnej reżyserii niedużego eventu i ma bardzo atrakcyjną cenę.


Kramer Electronics

Kramer Electronics  to producent najbardziej zaawansowanych urządzeń AV, wyjątkowo przydatnych w instalacjach, jak ten nowatorski zestaw, który prześle sygnał przez skrętkę lub dowolną parę przewodów na 600m. Pamiętajmy, że taki dystans to dotychczas to był domena tylko przesyłu optycznego. Na dzisiaj to jedyne i unikalne w swoim rodzaju urządzenie przesyłające sygnał (full HD) na 600m po miedzi zwykłą skrętką (nie musi być kabel LAN).


Giada

Giada to wiodący producent niezawodnych urządzeń do Digital Signage, ścian wideo, mini PC, płyt głównych i  260OBS. Wiele urządzeń marki Giada pracuje w Polsce w instalacjach przemysłowych.


Adder

Firma Adder to producent cenionych na rynku extenderów KVM ze wsparciem rozdzielczości 4k z unikalnym, opatentowanym sposobem przesyłu przez IP z niewielką kompresją. Adder oferuje w większości markowe i niezawodne extendery po IP przez kabel Cat lub optykę w tym m.in Infinity FX. Obecnie sztandarowym produktem jest przedstawiony niżej KVM 4k@30 Infinity 4000.