Shopping Cart

Gdzie i jak obejrzeć Mistrzostwa Europy Euro2020z C4i!

Jak obejrzeć wszystkie mecze EURO 2020 z odtwarzaczami z oferty C4i?

Już 11 czerwca odbędzie mecz otwarcia Mistrzostw Europy 2020. Zmagania 24 najlepszych europejskich drużyn potrwają do 11 lipca, a wszystkie mecze będzie można obejrzeć w TVP i tvpsport.pl!

Jak to zrobić?

Sprawdź polecane przez nas odtwarzacze i aplikacje oraz ciesz się piłkarskimi emocjami gdziekolwiek jesteś. Oglądaj mecze Polaków na telefonie lub tablecie bądź sprawdź polecane tunery DVB-T2, które podłączysz do telewizora.

Nie posiadasz anteny telewizji naziemnej?

To nie problem, o ile posiadasz dostęp do internetu. Aplikacje mobilne TVP Sport i WP Pilot zainstalowane na niemal dowolnym odtwarzaczu Android pozwolą uzyskać dostęp do relacji ze wszystkich meczów mistrzostw. Dla wielbicieli Kodi istnieje możliwość zainstalowania dodatków dających stabilny dostęp do treści z platformy TVP Sport.

Odtwarzacze i tunery DVB-T, DVB-T2 i DVB-S2

Pierwszy odtwarzacz  Android TV z tunerem DVB-T2 na rynku!

Wbudowany moduł Google Cast (Chromecast) oraz tuner TV naziemnej kompatybilny z DVB-T2 pozwoli na jednoczesny dostęp do kanałów cyfrowych telewizji z możliwością nagrywania oraz korzystanie z bogactwa funkcji multimedialnych dzięki systemowi Android TV. Wsparcie serwisów VOD, jednak bez certyfikacji Netflix.

Oglądaj telewizję na telefonie czy tablecie gdziekolwiek jesteś!

HIT: Przenośny kieszonkowy tuner Geniatech MyGica WiTV2 DVBT i DVBT2, który przesyła sygnał telewizyjny bezprzewodowo do urządzeń mobilnych opartych na systemach iOS/Android (iPad, iPhone, iPod Touch, Android Phone i tablet Android).

Odpowiednik WiTV2 ze złączem microUSB

Już nie przegapisz wyczekiwanego meczu, ulubionego filmu czy kolejnego odcinka serialu w TV. Wystarczy Twój telefon lub tablet i miniaturowy tuner PT 360, by być zawsze na bieżąco. Istnieje możliwość wykorzystania przejściówki na USB-C (musi wspierać OTG).

Odtwarzacz sieciowy 4K z tunerem DVBT2/DVB-S2 i system CoreElec

Najlepsze uwolnione rozwiązanie oparte na systemie CoreElec (Linux). Płynne odtwarzanie 4K 60Hz 10bit. Kompletne rozwiązanie łączące funkcjonalność wysokiej jakości odtwarzacza plików 4K z tunerem telewizji naziemnej i satelitarnej oraz możliwością nagrywania! Oparty na KODI z możliwością instalowania setek dodatków i możliwością personalizacji interfejsu. Konieczne łącze internetowe dla usługi TV Headend. Możliwość streamingu kanałów DVBT/T2 w ramach sieci lokalnej na podłączone komputery czy tablety.

Odtwarzacz multimedialny 4K z podwójnym tunerem DVB-S2

Wyposażony w trzy systemy operacyjne: Android TV, Linux Debian i Enigma 2 oraz dwugłowicowy odbiornik satelitarny 4K PVR/H.265 oraz czytnik kart. To cechy charakterystyczne topowego tunera marki Ferguson! Możliwość jednoczesnego nagrywania podczas oglądania (w jakości Full HD) będzie idealna na czas Mistrzostw Europy.

Przenośny odtwarzacz DVD z tunerem DVBT/DVBT2

Umożliwia odbiór TV w samochodzie na działce i gdziekolwiek jesteś przy zasilaniu z 12V DC lub baterii. Odtwarzacz można do telewizora  lub projektora dzięki wyjściu HDMI i AV.

Aplikacje Android

Nie musimy posiadać dostępu do sygnału telewizji cyfrowej! Wystarczy odtwarzacz Android /Android TV z  naszej oferty i połączenie z internetem by uzyskać dostęp do kanałów IPTV relacjonujących na żywo mecze najlepszych europejskich reprezentacji.

Uwaga – aplikacje działają wyłącznie na urządzeniach z systemem Android OS, nie działają z odtwarzaczami Android TV – w nich możemy jednak wykorzystać opcję Google Cast (lista kompatybilnych producentów i odtwarzaczy poniżej)

TVP Sport

dla urządzeń Android OS

Obok kanałów telewizji naziemnej TVP1, TVP2, TVP Sport i  TVP 4K to portal https://sport.tvp.pl/ oraz aplikacja mobilna będą głównym źródłem relacji on-line i wszelkich materiałów o Euro 2020.

Wystarczy zainstalować aplikację ze sklepu Google Play.

Alternatywnie dostępna jest wtyczka do oprogramowania KODI – instrukcja pobrania i instalacji.

WP Pilot

dla urządzeń Android OS

Aplikacja pozwala na oglądanie na żywo telewizji. Dzięki WP Pilot w 100% legalnie możesz oglądać ulubione seriale, filmy i mecze swoich ulubionych drużyn tak jak z tunera DVB-T/T2.

Aplikacja daje dostęp do większości kanałów naziemnych online! Niestety, ale w darmowej wersji obciążona została niedawno reklamami.

Alternatywnie dostępna jest wtyczka do oprogramowania KODI – instrukcja pobrania i instalacji.

Google Cast

dla urządzeń Android TV z Chromecast

Dzięki opcji Google Cast na urządzenia z Android TV z funkcją Chromecast możemy wygodnie castować relację sportową na odtwarzacz z poziomu telefonu lub tabletu Android. Nasze urządzenie mobilne staje się wtedy pilotem, a odtwarzanie odbywa się po stronie odtwarzacza.

Obie aplikacje TVP Sport i WP Pilot wspierają Google Cast.

Odtwarzacze kompatybilne z Android OS:

Google Cast

dla urządzeń Android TV z Chromecast

Dzięki opcji Google Cast na urządzenia z Android TV z funkcją Chromecast możemy wygodnie castować relację sportową na odtwarzacz z poziomu telefonu lub tabletu Android. Nasze urządzenie mobilne staje się wtedy pilotem, a odtwarzanie odbywa się po stronie odtwarzacza.

Obie aplikacje TVP Sport i WP Pilot wspierają Google Cast.

Polecane kable HDMI do telewizorów i projektorów 4K – idealne do transmisji z Euro 2020!

Wiosenne nowości 2021

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wiosennymi nowościami! Nasza oferta została rozszerzona o wiele produktów, które umożliwią stworzenie zaawansowanych ciekawych instalacji. Wśród nowości pojawiły się

Czytaj więcej »

Urządzenia USB-C w ofercie C4i

USB-C to jeden z najnowszych standardów wykorzystywanych do jednoczesnego zasilania oraz przesyłania danych w wielu urządzeniach będących źródłem sygnału AV. Port USB-C pozwoli nawet przekazać

Czytaj więcej »

Radyjko Babuni czy Nowy Świat?

Jeśli masz dosyć słuchania propagandowych, politycznie poprawnych stacji radiowych nadających średnio ambitną papkę muzyczną, nadawanych natrętnie reklam przez czołowych nadawców radia naziemnego to rozwiązania opisane

Czytaj więcej »
Producenci

© C4i Consultants for Industry | Wszelkie prawa zastrzeżone