Shopping Cart

Gdzie i jak obejrzeć Mistrzostwa Europy Euro2020 z C4i!

Jak obejrzeć wszystkie mecze EURO 2020 z odtwarzaczami z oferty C4i?

Już 11 czerwca odbędzie mecz otwarcia Mistrzostw Europy 2020. Zmagania 24 najlepszych europejskich drużyn potrwają do 11 lipca, a wszystkie mecze będzie można obejrzeć w TVP i tvpsport.pl!

Jak to zrobić?

Sprawdź polecane przez nas odtwarzacze i aplikacje oraz ciesz się piłkarskimi emocjami gdziekolwiek jesteś. Oglądaj mecze Polaków na telefonie lub tablecie bądź sprawdź polecane tunery DVB-T2, które podłączysz do telewizora.

Nie posiadasz anteny telewizji naziemnej?

To nie problem, o ile posiadasz dostęp do internetu. Aplikacje mobilne TVP Sport i WP Pilot zainstalowane na niemal dowolnym odtwarzaczu Android pozwolą uzyskać dostęp do relacji ze wszystkich meczów mistrzostw. Dla wielbicieli Kodi istnieje możliwość zainstalowania dodatków dających stabilny dostęp do treści z platformy TVP Sport.

Odtwarzacze i tunery DVB-T, DVB-T2 i DVB-S2

Pierwszy odtwarzacz  Android TV z tunerem DVB-T2 na rynku!

Wbudowany moduł Google Cast (Chromecast) oraz tuner TV naziemnej kompatybilny z DVB-T2 pozwoli na jednoczesny dostęp do kanałów cyfrowych telewizji z możliwością nagrywania oraz korzystanie z bogactwa funkcji multimedialnych dzięki systemowi Android TV. Wsparcie serwisów VOD, jednak bez certyfikacji Netflix.

Oglądaj telewizję na telefonie czy tablecie gdziekolwiek jesteś!

HIT: Przenośny kieszonkowy tuner Geniatech MyGica WiTV2 DVBT i DVBT2, który przesyła sygnał telewizyjny bezprzewodowo do urządzeń mobilnych opartych na systemach iOS/Android (iPad, iPhone, iPod Touch, Android Phone i tablet Android).

Odpowiednik WiTV2 ze złączem microUSB

Już nie przegapisz wyczekiwanego meczu, ulubionego filmu czy kolejnego odcinka serialu w TV. Wystarczy Twój telefon lub tablet i miniaturowy tuner PT 360, by być zawsze na bieżąco. Istnieje możliwość wykorzystania przejściówki na USB-C (musi wspierać OTG).

Odtwarzacz sieciowy 4K z tunerem DVBT2/DVB-S2 i system CoreElec

Najlepsze uwolnione rozwiązanie oparte na systemie CoreElec (Linux). Płynne odtwarzanie 4K 60Hz 10bit. Kompletne rozwiązanie łączące funkcjonalność wysokiej jakości odtwarzacza plików 4K z tunerem telewizji naziemnej i satelitarnej oraz możliwością nagrywania! Oparty na KODI z możliwością instalowania setek dodatków i możliwością personalizacji interfejsu. Konieczne łącze internetowe dla usługi TV Headend. Możliwość streamingu kanałów DVBT/T2 w ramach sieci lokalnej na podłączone komputery czy tablety.

Odtwarzacz multimedialny 4K z podwójnym tunerem DVB-S2

Wyposażony w trzy systemy operacyjne: Android TV, Linux Debian i Enigma 2 oraz dwugłowicowy odbiornik satelitarny 4K PVR/H.265 oraz czytnik kart. To cechy charakterystyczne topowego tunera marki Ferguson! Możliwość jednoczesnego nagrywania podczas oglądania (w jakości Full HD) będzie idealna na czas Mistrzostw Europy.

Przenośny odtwarzacz DVD z tunerem DVBT/DVBT2

Umożliwia odbiór TV w samochodzie na działce i gdziekolwiek jesteś przy zasilaniu z 12V DC lub baterii. Odtwarzacz można do telewizora  lub projektora dzięki wyjściu HDMI i AV.

Aplikacje Android

Nie musimy posiadać dostępu do sygnału telewizji cyfrowej! Wystarczy odtwarzacz Android /Android TV z  naszej oferty i połączenie z internetem by uzyskać dostęp do kanałów IPTV relacjonujących na żywo mecze najlepszych europejskich reprezentacji.

Uwaga – aplikacje działają wyłącznie na urządzeniach z systemem Android OS, nie działają z odtwarzaczami Android TV – w nich możemy jednak wykorzystać opcję Google Cast (lista kompatybilnych producentów i odtwarzaczy poniżej)

TVP Sport

dla urządzeń Android OS

Obok kanałów telewizji naziemnej TVP1, TVP2, TVP Sport i  TVP 4K to portal https://sport.tvp.pl/ oraz aplikacja mobilna będą głównym źródłem relacji on-line i wszelkich materiałów o Euro 2020.

Wystarczy zainstalować aplikację ze sklepu Google Play.

Alternatywnie dostępna jest wtyczka do oprogramowania KODI – instrukcja pobrania i instalacji.

WP Pilot

dla urządzeń Android OS

Aplikacja pozwala na oglądanie na żywo telewizji. Dzięki WP Pilot w 100% legalnie możesz oglądać ulubione seriale, filmy i mecze swoich ulubionych drużyn tak jak z tunera DVB-T/T2.

Aplikacja daje dostęp do większości kanałów naziemnych online! Niestety, ale w darmowej wersji obciążona została niedawno reklamami.

Alternatywnie dostępna jest wtyczka do oprogramowania KODI – instrukcja pobrania i instalacji.

Google Cast

dla urządzeń Android TV z Chromecast

Dzięki opcji Google Cast na urządzenia z Android TV z funkcją Chromecast możemy wygodnie castować relację sportową na odtwarzacz z poziomu telefonu lub tabletu Android. Nasze urządzenie mobilne staje się wtedy pilotem, a odtwarzanie odbywa się po stronie odtwarzacza.

Obie aplikacje TVP Sport i WP Pilot wspierają Google Cast.

Odtwarzacze kompatybilne z Android OS:

Google Cast

dla urządzeń Android TV z Chromecast

Dzięki opcji Google Cast na urządzenia z Android TV z funkcją Chromecast możemy wygodnie castować relację sportową na odtwarzacz z poziomu telefonu lub tabletu Android. Nasze urządzenie mobilne staje się wtedy pilotem, a odtwarzanie odbywa się po stronie odtwarzacza.

Obie aplikacje TVP Sport i WP Pilot wspierają Google Cast.

Polecane kable HDMI do telewizorów i projektorów 4K – idealne do transmisji z Euro 2020!

Budżetowy pomysł na DVB-T2 HEVC

Ekonomiczne rozwiązanie domowego systemu rozrywki Tanix TX3 to sieciowy odtwarzacz multimedialny klasy ekonomicznej. Miniaturowe, wszechstronne urządzenie z systemem Android 9.0 Pie, które pozwala na: odtwarzanie

Czytaj więcej »

Nowości lato 2022 cz. 1

Sprawdź najnowsze produkty, które zagościły w naszym asortymencie w ostatnim czasie! W naszej ofercie pojawia się coraz więcej profesjonalnych rozwiązań dla sal konferencyjnych – np.

Czytaj więcej »
Producenci