Shopping Cart

Najlepsze radio internetowe, najlepsze radio Dab+. Jakie radio internetowe wybrać?

Ilość stacji, jak i słuchaczy radia internetowego stale rośnie. Dostęp do stacji z całego świata, gwarantuje szeroki kontent i rozrywkę dla każdego użytkownika niezależnie od gustu muzycznego. Aby być na bieżąco z aktualnymi trendami, warto zainwestować w urządzenie posiadające nie tylko funkcjonalność zwykłego radia, ale też dostęp do stacji internetowych. Ale jakie radio internetowe będzie najlepsze? Jakie radio DAB najlepiej się sprawdzi? Zapraszamy do naszego artykułu.

Czym kierować się przy wyborze radioodbiornika?

W zależności od indywidualnych potrzeb sugerować można się ceną, stylem, funkcjonalnością bądź rozmiarem. Dodatkowo wato uwzględnić kompatybilność urządzenia z zewnętrznymi aplikacjami streamingującymi. Istotne jest również określenie do jakich celów ma służyć – czy potrzebne jest radio z subwooferem i wzmacniaczem, czy może zwykłymi głośnikami. Revo, słynące z wyjątkowego stylu prezentuje kilka urządzeń o podobnym designie różniących się możliwościami. Znacznie większy wybór oferowany jest wśród modeli marki Imperial, gdzie radioodbiorniki różnią się nie tylko funkcjonalnością ale i wyglądem.

Poniższa tabela zawiera zestawienie porównawcze najbardziej popularnych radioodbiorników dostępnych w ofercie C4i, która mamy nadzieję, że pozwoli na podjęcie odpowiedniej decyzji zakupowej.

ELEGANCKI DESIGN I BRZMIENIE

Revo Supersystem – stylowe radio pozwalające na odtwarzanie muzyki z większości źródeł. Wyjątkowej jakości brzmienie zawdzięcza głośnikom stereo,  wzmacniaczowi klasy D 80W oraz dedykowanemu 40W subwooferowi. Możliwość sterowania przy użyciu aplikacji UNDOK.

IDEALNY PREZENT

Revo SuperConnect – elegancki radioodbiornik spełniający wszystkie najważniejsze funkcje, który dzięki swoim małym rozmiarom, wpasuje się w każde wnętrze. Wygodna opcja sterowania za pomocą aplikacji UNDOK.

MULTIMEDIALNY KOMBAJN

Imperial Dabman i450CD – urządzenie o największej funkcjonalności w naszej ofercie. Jako jeden z niewielu odtwarza płyty CD. Głośniki stereo 2.1 oraz subwoofer o  łącznej mocy 30W, zapewnią odpowiednią jakość dźwięku. Sterowanie poprzez aplikację AirMusic Control.

MAŁY IDEAŁ

Imperial Dabman i205 – stylowy radioodbiornik posiadający liczne możliwości. Głośniki stereo 2x15W, odtworzą radio internetowe DAB/DAB+, FM oraz pliki z USB, AUX, DLNA, BT, aplikacji Spotify i innych.  Opcja sterowania za pomocą aplikacji AirMusic Control.

INTRYGUJĄCY KSZTAŁTEM

Imperial Dabman i610 – wyposażony w ten sam zestaw funkcji co i205, wyróżnia się nieszablonowym kształtem. Dodatkowo do głośników stereo 2x5W dołączony został jeszcze subwoofer 15W. Możliwe Sterowanie przy użyciu AirMusic Control.

Hi-Fi SYSTEM ALL IN ONE

Imperial Dabman i550CD – najnowocześniejszy i najbardziej wszechstronny radioodbiornik Dabman z systemem Hi-Fi stereo All in One. Posiada zintegrowany wzmacniacz 2x25W RMS. Sterowanie urządzeniem korzystając z aplikacji UNDOK.

Porównanie radioodbiorników Revo i Imperial Dabman:

Sprawdź pozostałe radioodbiorniki w naszej ofercie:

Noworoczne nowości w C4i

Sprawdź najnowsze produkty, które pojawiły się w naszym asortymencie w ostatnim czasie! Razem z Nowym Rokiem szereg nowych produktów w naszej ofercie. Portfolio Musician Audio

Czytaj więcej »
Producenci