Shopping Cart

Nowości marzec 2021

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi i najbardziej wyróżniającymi się w marcu produktami. Wśród licznych urządzeń pojawiło się wiele nowych modeli radioodbiorników z serii Imperial Dabman, gwarantujących znakomite doświadczenia muzyczne, słuchając muzyki z całego świata. Dodatkowo w asortymencie pojawiły się nowe wzmacniacze sygnału, odtwarzacze marketingowe, przełączniki i wiele innych interesujących rozwiązań.

Chcesz zostać partnerem handlowym C4i i uzyskać ceny dealerskie lub projektowe? Napisz na tomasz@c4i.com.pl lub biuro@c4i.com.pl

Skontaktuj się z nami:

  • przygotujemy dedykowaną ofertę
  • z chęcią wypożyczymy urządzenia do przetestowania
  • umówimy się na spotkanie z prezentacją możliwości urządzenia i szkoleniem z obsługi

Organizujemy też cykliczne prezentacje naszych produktów dla klientów. Jeśli jesteś zainteresowany – zostaw kontakt, a poinformujemy Cię o dacie najbliższego spotkania.

Radio hybrydowe z subwooferem. Obsługuje radio internetowe Wi-Fi/LAN, DAB+, FM z RDS, Spotify Connect, Tidal, Qobuz, Napster, Deezer, Amzon Music oraz odtwarzanie plików przez Bluetooth i USB 2.0. 2 głośniki stereo 3” po 5W i subwoofer 15W. Wyświetlacz TFT 2,8”.

Radio hybrydowe stereo, internetowe Wi-Fi/LAN, DAB+, FM z RDS, odtwarzanie plików z USB 2.0, UPnP i DLNA. Obsługiwane pliki: MP3, WMA, AAC, AAC+, Bluetooth, pilot IR, sterowanie z aplikacji, wyjście RCA oraz liniowe stereo 3,5 mm, antena, wyświetlacz TFT, equalizer, sleep-timer.

Radioodbiornik hybrydowy- radio internetowe, DAB/DAB+, FM, wzmacniacz, odtwarzacz sieciowy, CD, USB i Bluetooth w jednym. Obsługuje Spotify Connect oraz Tidal, Qobuz, Napster, Deezer, Amazon Music. Wzmacniacz 2x 42W. Wyświetlacz TFT 3,2”.

Niewielkie radio internetowe z połączeniem bezprzewodowym Wi-Fi 2,4GHz. Posiada gniazdo słuchawkowe i port USB 2.0. Głośnik pełnozakresowy 3” o mocy 5W. Wyświetlacz LCD 2,4”.

Radio hybrydowe stereo, internetowe Wi-Fi/LAN, DAB+, FM z RDS, odtwarzacz CD, obsługa Spotify Connect oraz Tidal, Qobuz, Napster, Deezer, Amazon Music, odtwarzanie plików z USB 2.0, UPnP i DLNA, obsługiwane pliki: MP3, FLAC, WAV, M4A, WMA, AAC, AAC+, Bluetooth, moc 30W, dwa 3″ głośniki stereo o mocy 5Wsubwoofer 20W, pilot IR, sterowanie z aplikacji Android/iOS, menu w języku polskim, funkcja montażu podwieszanego, wejście AUX IN, wyjście analogowe oraz słuchawkowe, antena (złącze F), wyświetlacz TFT, equalizer, budzik, sleep-timer.

Konwerter cyfrowo-analogowy (DAC) R2R drabinkowy DAC 32 bity/ 1536 kHz 24 bity R2R +6 bit DSD w pełni symetryczny w strukturze drabinkowej , Sygnały DSD:  do 1024, PCM:  do 1536 kHz. Wejścia cyfrowe: USB, I²S·LVDS przez złącze HDMI, optyczne, koaksjalne, AES/EBU. Wyjścia analogowe: RCA niesymetryczne, XLR symetryczne

Repeater, wzmacniacz pozwalający na przedłużenie i korygowanie sygnału audio i wideo za pomocą wzmacniacza HDCVT HDMI 2.0. Charakteryzuje się obsługą pasma 18 Gb/s, rozdzielczościami do 4K przy 60Hz i odległościami do 8m dla 4K i 20m dla 1080p. Wejście i wyjście HDMI typu A.

Miniaturowy, kieszonkowy i mobilny tuner DVB-T2 strumieniujący bezprzewodowo bezpłatne kanały telewizji DVB-T2 na telefony i tablety z systemem Android lub iOS. Odbiera także kanały HD. Możliwość nagrywania.

Wieloprotokołowy sterownik zasilania zdalnego i pomiaru mocy z 4 wyjściami. XML, MQTT, SNMP v3, Telnet, Modbus, JSON, HTTPS. Pomiary i monitoring parametrów. Zarządzanie przez RS-232, LAN, internet, hamonogramy, alarmy, własne skrypty.

Odtwarzacz marketingowy audio only, idealny do instalacji Digital Signage, odtwarzania muzyki w tle oraz instalacji interaktywnych. Zapewnia dźwięk wysokiej jakości. 2 porty audio: HDMI ARC/eARC i analogowe audio stereo.  

Power Box 3Px

NETIO PowerBOX 3Px to sterowana z chmury listwa napięciowa. Profesjonalne urządzenie z wtyczką na przewodzie, 3 gniazdami elektrycznymi i łącznością LAN. Każde gniazdo wyjściowe można oddzielnie włączać i wyłączać przez interfejs sieciowy. Integracja z systemami innych firm przy użyciu różnych protokołów jest łatwa dzięki otwartemu API.

Rozdzielacz HDMI 2.0 1×2, wsparcie 4K 60Hz 4:4:4 z HDCP 2.3, przepustowość 18Gb/s, HDR10 i Dolby Vision, funkcja niezależnego skalowania wyjść z 4K do Full HD, obsługa CEC i EDID

Grabber sygnału HDMI zapisujący materiał na zewnętrznych nośnikach USB, na PC, lub jednocześnie na USB i PC.Przyjmowanie rozdzielczości do 4K 60Hz i 1080p 60/120Hz, zapis na USB w rozdzielczości max. 1080p 60/120Hz. Przechwytywanie na nośniki zewnętrzne USB 2.0 i na PC Windows, Linux, Mac z funkcją streamowania. Współpraca ze źródłami HDCP 2.2 i 1.4.

Karta dźwiękowa USB Bridge na złączu PCI-Express zaprojektowana dla uzyskania najlepszego możliwie połączenia między komputerem, a przetwornikiem DAC. USB bridge umożliwia najlepszą jakość połączenia DACa do komputera przez USB (PCM i DSD).

Odtwarzacz sieciowy 4K HDD z przetwornikiem audio DAC z najnowszej generacji odtwarzaczy Android TV Box 9.0 marki Zidoo. Oparty na procesorze Realtek RTD1619DR z kartą graficzną  ARM Mali-G51 MP3. Posiada 4GB RAM DDR4 oraz 32GB eMMc.

Obsługuje pliki do 4K UltraHD z HDR 10+ i Dolby Vision z dźwiękiem wielokanałowym Dolby Atmos i DTS:X oraz został wyposażony w wysokiej klasy przetwornik audio DAC XMOS USB ESS9068 z portami XLR i RCA. W playerze można zainstalować 2 dyski HDD.

Dune HD Pro 4K II Plus

Odtwarzacz multimedialny z kieszenią SATA HDD 3,5″, z hybrydowym interfejsem opartym o środowisko Dune HD OS oraz systemem Android TV 9.0. Wsparcie Ultra-HD 4K z HDR10+. Najnowszy procesor Realtek 1619, GPU Mali-G51. Posiada 4GB RAM oraz 32GB pamięci wbudowanej. Sterowanie jednym z dwóch pilotów (IR oraz drugi z Bluetooth i z funkcją Learning) lub z urządzeń Android, iOS.  Możliwa integracja Smart Home z Control4, Crestron i IP.

Generator sygnału HDMI 2.0 4K 60Hz z HDCP (lub bez) oraz emulator wyświetlacza,  tester obecności sygnału i kodowania HDCP. Pozwala na generowanie sygnałów 4K 60Hz 4:4:4, 4K 60Hz 4:2:2, 4K 30Hz 4:4:4 z HDCP 2.2, 1.4 lub wyłączonym HDCP. Urządzenie “must have” dla instalatorów i integratorów AV.

Extender pozwalający na strumieniowanie i odtwarzanie multimediów z urządzenia mobilnego lub komputera na ekranie telewizora w jakości 4K UltraHD 4Kx2K 30Hz. Możliwość wyświetlania do 4 źródeł na jednym ekranie, możliwość wyświetlania jednego kontentu na max. 8 odbiornikach w ramach sieci.

Automatyczny przełącznik HDMI 2.0 3×1, wsparcie 4Kx2K 60Hz 4:4:4, 18Gb/s, obsługa HDCP 2.2, HDR10, Dolby Vision, dźwięk wielokanałowy LPCM 7.1, Dolby Digital® Plus, Dolby® TrueHD, Dolby Atmos®, DTS-HD® Master Audio™, DTS:X™.

Extender HDMI po kablu Cat5e/Cat6 wykorzystujący standard HDBaseT, umożliwia przedłużenie sygnału HDMI na odległość do 150m dla sygnału w rozdzielczości 1080p i 120m dla 4K2K. Wsparcie HDMI 2.0, HDCP 2.2 i 1.4, DVI 1.0, pasmo 18Gb/s. Posiada wyjście HDMI loop.

Nowości lato 2022 cz. 1

Sprawdź najnowsze produkty, które zagościły w naszym asortymencie w ostatnim czasie! W naszej ofercie pojawia się coraz więcej profesjonalnych rozwiązań dla sal konferencyjnych – np.

Czytaj więcej »
Producenci