Shopping Cart

Noworoczne nowości w C4i

Sprawdź najnowsze produkty, które pojawiły się w naszym asortymencie w ostatnim czasie!

Razem z Nowym Rokiem szereg nowych produktów w naszej ofercie. Portfolio Musician Audio powiększyliśmy o flagowy model przetwornika drabinkowego R2R Aquarius. Ofertę DAC’ów uzupełnia też budżetowy model DRACO. Do każdego z nich polecamy też nowy przedwzmacniacz tego producenta – Monoceros.

Do szerokiej oferty deembedderów audio dodaliśmy trzy nowe urządzenia pozwalające pogodzić źródła i odbiorniki eARC i ARC w instalacjach kina domowego w tym soundbary tylko z wejściem eARC. Producent wysokiej klasy mini komputerów Minix wraca z dwoma modelami miniaturowych komputerów przemysłowych. Ofertę odtwarzaczy uzupełniamy o nowe playery Digital Signage oraz flagowy model Zidoo – Neo S z przetwornikiem DAC i wzmacniaczem słuchawkowym. W ofercie systemów prezentacji bezprzewodowych pojawiły się nowe modele EZCast, w tym m.in. Twinx, rewelacyjny do przesyłania kontentu z urządzeń USB-C z DP Alt Mode.

Wartymi uwagi nowościami jest grabber – HDR TBOX 3, z dwoma wejściami HDMI i 7″ ekranem oraz konwerter HDCP CV-55DN, który obsługuje sygnały z HDR i Dolby Vision.

Zapraszamy!

W pełni symetryczny przetwornik DAC R2R w strukturze drabinkowej. Obsługa 24bit/1536 kHz R2R + 6 bit DSD.  Wejścia cyfrowe: USB, 2x I²S·LVDS, optyczne, koaksjalne, AES/EBU. Wyjścia analogowe: niesymetryczne RCA , symetryczne XLR.

W pełni symetryczny przedwzmacniacz liniowy w klasie A. Wejścia: 2x symetryczne XLR, 1x RCA. Wejścia: 2x symetryczne XLR, 1x RCA. Wyjścia: 1x symetryczne XLR, 1x RCA. Przyjmuje sygnały niesymetryczne RCA i konwertuje je na symetryczne XLR

W pełni symetryczny przetwornik DAC R2R w strukturze drabinkowej. Obsługa 24bit/1536 kHz R2R + 6 bit DSD. Wejścia cyfrowe: USB, I²S·LVDS przez złącze HDMI, optyczne, koaksjalne, AES/EBU. Wyjścia analogowe: RCA niesymetryczne.

Deembedder, konwerter HDMI 2.0 ARC/eARC umożliwiający podłączenie do telewizora ze złączem ARC/eARC dowolnego odbiornika ARC/eARC (np. soundbar Sonos Beam Gen2 , czy zgodnego z eARC/ARC amplitunera) albo klasycznego amplitunera przez złącze HDMI Audio only.

Deembedder sygnału audio analogowego z HDMI ARC, pozwalający na podłączenie do TV odbiornika analogowego audio. Wyjście: 1x 3,5 mm L / R x1, 2x RCA.

Deembedder audio HDMI ARC i eARC, umożliwiający podłączenie do telewizora ze złączem ARC/eARC,  klasycznego amplitunera przez złącze HDMI Audio only.

Bezgłośny mini PC z Windows 10 Pro, CPU Intel Celeron N4100, GPU Intel UHD Graphics 600, 4GB RAM DDR4, 128GB szybkiej pamięci M.2 SATA. Idealny do Digital Signage, pracy biurowej lub jako przemysłowy mini PC. Następca modelu NEO Z83-4.

Wydajny mini PC z Windows 10 Pro, CPU Intel Core i5-8279U, GPU Intel Iris Plus Graphics 655, 8GB RAM DDR4, 265GB ultraszybkiej pamięci NVMe. Idealny do Digital Signage, pracy biurowej lub jako przemysłowy mini PC. Wysoka specyfikacja sprawia, że to jeden z najatrakcyjniejszych urządzeń NUC na rynku.

Odtwarzacz sieciowy 4K HDD z przetwornikiem audio DAC ES9068+XMOS XU208 z obsługą XLR/RCA, oraz wzmacniaczem słuchawkowym. Obsługa 4K60Hz 12bit 4:4:4, HDR, HDR10+, Dolby Vision.

Odtwarzacz multimedialny, dwusystemowy, z systemem Android 9.0 Pie oraz CoreElec OS oparty na KODI 19 Matrix. Płynne odtwarzanie 4K 60Hz 10bit ze wsparciem HDR10 (Android) oraz pod CoreElec wsparcie BD-ISO, 3D (bez BD ISO), obsługa HDR i dźwięku wielokanałowego HDMI pass-through.

Odtwarzacz Digital Signage plików wideo i audio lub graficznych z nośnika USB, karty TF, pamięci wewnętrznej, serwerów lokalnych i przez HTTP. Funkcja autostartu po podłączeniu zasilania.

Extender pozwalający na strumieniowanie i odtwarzanie multimediów z urządzenia mobilnego lub komputera na ekranie telewizora w jakości 4K. Możliwość wyświetlania do 4 źródeł na jednym ekranie (multiview), wyświetlania jednego kontentu na max. ośmiu odbiornikach w ramach sieci (multicast). Idealny do prezentacji multimedialnych w małych biurach czy w salach konferencyjnych.

Extender pozwala na przesyłanie obrazu urządzeń wyposażonych z w USB-C z DP Alt Mode z obsługą funkcji odbicia lustrzanego, rozszerzenia ekranu (Windows/macOS), trybu pulpitu Android (np. Samsung Dex lub Huawei Easy Projection itp.). Idealny do prezentacji multimedialnych w małych biurach czy w salach konferencyjnych.

Przełącznik matrycowy HDMI 2.0 4×4 z audio. Rozdzielczości wejściowe do 3840x2160p 60Hz. Wejścia: 4x HDMI, wyjścia: 4x HDMI, 4x audio analogowe (na 3-pinowych terminalach), 4x SPDIF. Deembedder audio z każdego wyjścia HDMI na wyjścia analogowe i SPDIF.

Matryca HDMI 2.0 2×4 z obsługą 4K 60Hz, 3D, audio LPCM/Dolby/DTS 5.1. Deembeder audio obsługuje wyjścia: audio analogowe i cyfrowe SPDIF Toslink.

Extender (nadajnik) służący do przedłużenia sygnałów wideo (wyłącznie) z USB-C z urządzeń z funkcją DP ALT (Alt mode) wraz dwukierunkowym przesyłem sygnału RS-232 oraz IR na odległość do 40m (dla 4K) oraz 70m (dla FHD) za pomocą skrętki. Wykorzystuje konwersję do standardu HDBaseT. Wejście USB-C z możliwością ładowania do 60W.

Extender audio, zestaw nadajnik + odbiornik, umożliwiający przesył sygnału audio po kablu skrętkowym CAT5e/6 na odległość do 450m dla sygnału analogowego oraz 500m dla sygnału koaksjalnego lub optycznego Toslink.

Konwerter HDCP 2.2. do HDCP 1.4 HDMI. Wspiera rozdzielczości 4K@60Hz (YUV 4:4:4 8-bit), HDR 4K @60Hz (YUV 4:2:0 16-bit) i niższe, obsługa HDR, Dolby Vision, HDMI CEC i dźwięku wielokanałowego do 7.1 (DTS-HD, Dolby TrueHD), zasilanie przez USB. Wersja ze specjalnym oprogramowaniem pozwala rozwiązać ogromną większość problemów z HDCP. Zamiennik FXN SX-HDCP01 obsługujący HDR i Dolby Vision.

Przenośny grabber, streamer z dwoma wejściami HDMI i ekranem podglądowym 7″. Przyjmuje sygnały do 4K 60Hz i Full HD 144Hz, wsparcie HDCP. Przechwytywanie w jakości do 1080p@60Hz na USB, SD lub PC. Zgodny z UVC&UAC. Umożliwia prowadzenie transmisji- przechwytywania z dwóch źródeł – po przełączeniu na drugie wejści urządzenie nie traci synchronizacji i możan nadal prowadzić transmisję.

Rozdzielacz VGA 1×4 z funkcją wzmacniacza/repeatera nawet na 100m. Pozwala na rozdzielenie sygnału VGA + audio na 4 zewnętrzne odbiorniki. Regulacja wzmocnienia i equalizacji

Stereofoniczny encoder/dekoder M400 SIP Opus to ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające zdalne łączenie z wykorzystaniem protokołu SIP i wysokiej jakości, otwartego formatu audio Opus. Zaletą wolnego od opłat licencyjnych kodeka Opus są jakość, wydajność i niskie opóźnienie.

Nowości lato 2022 cz. 1

Sprawdź najnowsze produkty, które zagościły w naszym asortymencie w ostatnim czasie! W naszej ofercie pojawia się coraz więcej profesjonalnych rozwiązań dla sal konferencyjnych – np.

Czytaj więcej »
Producenci