Shopping Cart
c4i biuro

Oferta C4i

c4i biuro
Skalery, konwertery, przełączniki, matryce, splitery, extendery, okablowanie i wiele więcej…
 

Witamy w świecie kreatywnych rozwiązań audiowizualnych C4i! Zaproponujemy rozwiązanie większości problemów audio wideo. Pomożemy przesłać sygnały na dalszą odległość, przeskalować, przełączyć, rozdzielić czy przekonwertować dowolny sygnał audio i wideo, cyfrowy i analogowy dzięki rozwiązaniom najlepszych producentów nasych dostawców. Rozwiążemy również trudne problemy instalacyjne niekompatybilności sygnałów 4k@60, 4k@30 czy full HD, HDCP2.2 i HDCP1.4

Oferujemy między innymi rozwiązania i systemy audiowizualne firm: Videowall, Cuanbo, FXN, Gomax Electronics HDCVT, Calibre, tvONE, Kramer Electronics, Blackmagic Design (broadcast, postprodukcja, produkcja, edycja), Barix i Brightsign (transmisji wideo i audio przez IP), okablowanie firmy SCP , odtwarzacze Digital Signage firmy Brightsign oraz dedykowane opogramowanie w chmurze dla odtwarzaczy Digital Signage, enkodery i dekodery audo przez IP firmy Barix i wiele innych

Dla konsumentów i firm oferujemy odtwarzacze multimedialne i media TV boxy oparte na systemach Android, Windows, Linux, Daphile, LibreElec, CoreElec, gamę high endowych prxetworników cyfrowo analogowych firmy Matrix, radia klasy premium DAB+, internetowe , FM  szkockiej firmy Revovdwal logo  

 

VDWALL jest czołowym chińskim producentem procesorów wideo przeznaczonych do między innymi zasilania ścian diodowych. Przez ostatnie kilkanaście lat firma wypracowała pozycję jednego z liderów rynku Pro AV w Azji, oferując w atrakcyjnej cenie szereg urządzeń bazujących na autorskich rozwiązaniach technologicznych, licznych patentach oraz własnym oprogramowaniu. Produkty VDWALL sprawdziły się w wielu projektach scenicznych, wystawach, systemach monitoringu i kontroli oraz obsługiwały największe wydarzenia w Chinach, w tym Igrzyska Olimpijskie. Skalery VDWall można łatwo zaadaptować do pracy w istniejących instalacjach zasilania ścian wideo czy eventowych i niekonieczenie do pracy ze ścianami diodowymi.

C4i jest autoryzowanym przedstawicielem VDwall na Polskę. Oferujemy wsparcie technicznie, serwis i realizujemy gwarancję na urządzenia w Polsce.


   

 

 

footer platnosci   Od 2007 roku doradzamy polskim kllientom w doborze urządzeń brytyjskiej tvONE, znanego i cenionego na całym świecie producenta skalerów i procesorów obrazu dla broadcastu i na rynek prezentacji.
TvOne jest producentem chipsetu skalującego Corio 2 , Corio 3 z funkcjami keying/mixing, synchronizacji do zródła oraz edgeblendingu dla tworzenia spójnej sciany wideo, konwerterów 3G HD SDI, up/down i cross konwerterów, urządzeń o cechach nie spotykanych na rynku A-V, łączącym potrzeby rynku prezentacji oraz broadcast i eventów. Oferujemy wsparcie techniczne w doborze, uruchomieniu oraz konkurencyjne ceny do dalszej odsprzedaży oraz wsparcie techniczne urządzeń.  Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Na większość urządzeń TVOne serii Corio obowiązuje 5 letnia gwarancja.
   

 

image027   Oferujemy rozwiązania  profesjonalne AV z olbrzymiej gamy ur firmy Kramer Electronics  oraz szybki dostęp do polskiego magazynu. Jest to  wszechstronna oferta profesjonalnych urządzeń AV. Gwarancja na urządzenia Kramer Electronics wynosi 7 lat z wyączeniem kabli.

 

Proponujemy rozwiązania kablowe amerykańskiej firmy SCP, której specjalnościa są kable CAT5,CAT6 w tym bezhalogenowe i trudno palne do zastosowań w hotelach i punktach użyteczności publicznej.
SCP oferuje również najnowsze kable HDMI o przepustowości 18Gb/s w wersji HDMI 2.0 o długościach do 6m lub wersji optyczno miedzialnej do 50m , kable audio z certyfikatami niepalnosci oraz m.i. kable RGBHV instalacyjne, jednokoaksjalne 3GHz kable HD SDI: RG-6 i RG-59 ze szpuli, osprzęt konektorów BNC, RCA, kable głośnikowe ze szpuli , zaciskarki i obrzynarki, Kable CAT5/6/7, kable certyfikowane do HDBaseT w tym trudno palne LSZH. Oferujemy również najlepsze kable HDMI 18,5Gbps. Wprowadzamy wiele rozwiązań dla zastosowań w aplikacjach typu digital signage – od dystrybucji sygnłów wysokiej rozdzielczośći poprzez CAT5e, CAT6 lub poprzez IP.

 

925 6q   990UHD Ultra Violet

 

footer platnosci               Reprezentujemy również  firmę Blackmagic Design zapewniającą rozwiązania dla broadcastu, produkcji i postprodukcji, urządzenia do edycji i przechwytywania wideo HD- SD SDI, HDMI, YPbPr,  konwertery  HD/SD/HDMI/HD SDI/DVI /optyczne, konwertery broadcastowe oraz rutery HD SDI (do wielkosći 128×128), rewolucujne kamery, przełączniki produkcyjne ATEM, Oprogramowanie i konsole do korekcji kolorów DaVinci czy procesory Teranex.
Oferujemy najlepsze sprawdzone rozwiązania Digital Signage firmy Brighsign oraz Digital Signage Audio firmy Barix.
brightsign logo

 

soundspace barixEnkodery, dekodery, interkomy i pager Annuncicom i inne   Najnowszy Audio Point 3Barix Audio Point3.0 3

   

Producenci

© C4i Consultants for Industry | Wszelkie prawa zastrzeżone