Shopping Cart
revo superconnect small

Premiera nowego radia firmy REVO, tym razem ze Spotify

revo superconnect smallZ przyjemnością anonsujemy najnowsze hybrydowe, multiformatowe radio w ofercie dla Państwa – tym razem z funkcją Spotify zawartą w radiu.

Radio dostępne będzie już w listopadzie – już teraz można składać zamówienie.

Radio SuperConnect to kulminacja wzorniczej i technicznej filozofii firmy Revo. Łączy nieprzeciętny design, duże możliwości i świetną jakość dźwięku.

logo revo new

Bogactwo możliwości

SuperConnect pozwala na odbiór zarówno wciąż królującego radia analogowego FM z RDS, jak i wprowadzanego od października tego roku w niektórych regionach Polski radia cyfrowego DAB/DAB+. Dzięki wbudowanemu modułowi WiFi, zapewniającemu bezprzewodową łączność z Internetem, możliwy jest odbiór dowolnej spośród ponad 16 000 stacji radiowych z całego świata za pośrednictwem radia internetowego. Bez kosztów subskrypcji, z pominięciem międzynarodowych granic. Nie trzeba słuchać natrętnych, głośnych reklam i „papki” muzycznej serwowanej przez lokalne stacje radiowe. SuperConnect umożliwia słuchanie radia na żywo, jak i − dzięki funkcji „Listen Again” − ponowne odsłuchanie audycji nadawanych w sieci w postaci podcastów. Stacje wyświetlane są alfabetycznie lub posortowane według krajów oraz gatunków muzycznych.

Dodatkowo, SuperConnect pozwala na odsłuch Twojej ulubionej muzyki z serwisu Spotify. Spotify Connect to nowe doświadczenie audio, które zapewnia swobodną kontrolę i przyjemność z muzyki przesyłanej z wielu urządzeń np. z telefonu, tabletu, do radia SuperConnect. Właściciele SuperConnect z kontem Premium Spotify mogą teraz cieszyć się natychmiastowym dostępem do ponad 20 milionów utworów z archiwum Spotify, wszystko w najwyższej częstotliwości próbkowania dźwięku, wystarczy pobrać aplikację Spotify na smartfona lub tablet.

Spotify Connect. Jak to działa? Właśnie wszedłeś do domu, słuchając ulubionej playlisty na swoim telefonie. Z funkcją Spotify Connect po prostu wciśnij ‘Play’ w radiu SuperConnect i muzyka natychmiast gra, od momentu w którym została przerwana – masz zapewnienie, że nigdy jej nie przeoczysz. Teraz weź Swój tablet, aby sterować muzyką siedząc na sofie lub płynnie przełączaj dźwięk do innego urządzenia z funkcją Spotify znajdującego się w drugim pokoju.

Z Spotify Connect nie musisz polegać na niestabilnych połączeniach do przesyłania muzyki pomiędzy urządzeniami. Możesz wykonywać połączenia, grać lub oglądać film, co więcej Twój telefon lub tablet może nawet znajdować się poza zasięgiem radia a muzyka będzie po prostu grać dalej.

Aby korzystać ze Spotify Connect, właściciele Revo SuperConnect muszą pobrać aplikację Spotify na smartfona lub tablet i posiadać aktywne konto Premium Spotify. Oprócz tego dostępna jest bezpłatna 30-dniowa wersja próbna, więcej szczegółów można znaleźć na stronie: www.spotify.com/uk/freetrial/.

Spotify Connect daje swobodną kontrolę nad muzyką przez telefon, tablet i sprawia, że słuchanie muzyki jest proste, płynne i bezproblemowe.

Zapewnienie dostępu do usługi Spotify było priorytetem na liście działań działu R&D w Revo od blisko 4 lat, dlatego teraz z dumą ogłaszają, ze udało się dostarczyć najnowsze radio Superconnect z tak atrakcyjną funkcją.

Spotify to wielokrotnie nagradzany cyfrowy serwis muzyczny, który daje na żądanie dostęp do ponad 20 milionów utworów. Dostępny jest na 32 rynkach, ma ponad 24 miliony aktywnych użytkowników, a ponad 6 milionów płatnych abonentów oraz jest największym i jednym z najbardziej udanych serwisów muzycznych w swoim rodzaju na świecie.

SuperConnect pozwala także cieszyć się całą kolekcją muzyki, przesyłaną bezprzewodowo z sieci komputera PC lub Mac w domu. Obsługuje wiele kodeków audio, w tym WMA, AAC, FLAC, MP3, MP2 i Real Audio. Strumieniowanie audio wymaga serwera DLNA lub PC / MAC działającego z certyfikowanym oprogramowaniem DLNA.

Dzięki zastosowanej technologii Bluetooth, można bezprzewodowo przesyłać muzykę do SuperConnect z iPhone’a, urządzeń Android, Samsung, Blackberry lub innych urządzeń z funkcją Bluetooth, takich jak laptop czy tablet. Eliminuje to konieczność stosowania adapterów dokujących. Dodatkowo użyta technologia aptX oznacza, że jeśli tylko jest ona obsługiwana przez urządzenie nadawcze, strumieniowana muzyka będzie w jakości CD, zamiast MP3 – standardowej jakości strumieniowego przesyłu Bluetooth.

Radio SuperConnect posiada wejście AUX, które pozwala podłączyć do radia inne zewnętrzne źródło dźwięku oraz wyjście Stereo RCA L/R i optyczne dające możliwość połączenia z domowym zestawem HiFi. Oprócz tego jest wyposażone w 3,5 mm wyjście słuchawkowe.

Zawarte technologie

Po uruchomieniu naszym oczom ukazuje się (niewidoczny przed włączeniem) duży i czytelny wyświetlacz OLED. Do nawigowania po menu służy mały joystick, pozwalający na intuicyjny i szybki wybór pożądanych ustawień.

Każdy aspekt radia został zaprojektowany pod kątem najwyższej jakości dźwięku – zaczynając od całkowicie drewnianej obudowy, a kończąc na zaawansowanych układach audio w sercu urządzenia. Rezultatem jest naturalny, czysty i szczegółowy dźwięk z głębokim i bogatym basem. Współodpowiedzialne za to są 15-watowy wzmacniacz w klasie D oraz nowoczesny głośnik BMR (Balanced Mode Radiator).

Konstrukcja i wzornictwo

Pod względem estetycznym, SuperConnect jest zrównoważonym połączeniem nowoczesności i uroku urządzeń z połowy ubiegłego stulecia z odrobiną funkcjonalizmu dodanego na dokładkę. Rezultatem jest jego ponadczasowy wygląd z dużym poziomem dbałości o szczegóły, który pozostawia niezatarte wrażenie. Ręcznie wykonana drewniana obudowa z orzecha amerykańskiego posiada doskonałe właściwości akustyczne. Żaden inny materiał nie zapewnia tak głębokich fundamentów dużej wydajności dźwięku jak drewno. Panel przedni został wykonany z wysokiej jakości, eleganckiego anodowanego aluminium. Tłoczony stalowy panel tylny godnie zamyka całą konstrukcję.

 
Jak przystało na produkt kalibru Super Connect, radio w standardzie wyposażone jest w pilot zdalnego sterowania, który pozwala na łatwe poruszanie się po menu i dostęp do różnych trybów pracy radia.

Klika słów o Revo. Siedziba firmy znajduje się w Lanark w Szkocji. REVO jest specjalistą od cyfrowych odbiorników radiowych i produktów muzyki strumieniowej. Produkty Revo łączą najwyższe zasady projektowania z najnowszą technologią cyfrową dźwięku, w wyniku czego przesuwają granice nowoczesnego wzornictwa radia.

Klika słów o Revo. Siedziba firmy znajduje się w Lanark w Szkocji. REVO jest specjalistą od cyfrowych odbiorników radiowych i produktów muzyki strumieniowej. Produkty Revo łączą najwyższe zasady projektowania z najnowszą technologią cyfrową dźwięku, w wyniku czego przesuwają granice nowoczesnego wzornictwa radia.

Pragniemy przypomnieć że C4i posiada szeroką ofertę radia DAB+/FM/internetowego klasy Premium duńskiej firmy Scansonic/DantaxAS oraz szkockiej Revo. Cyfrowe radio DAB+ nadawane jest oficjalnie w Warszawie , Katowicach, Szczecinie i Kielcach.

Lista oferowanych odbiorników 

Już dzisiaj zacznij słuchać radia bez reklam! Kup radio internetowe

Radio będzie dostępne już w listopadzie, a cena detaliczna radia to 1365,00 zł brutto. Produkt będzie objęty 12-miesięczną gwarancją.

Więcej szczegółów na temat Revo SuperConnect można znaleźć klikając w poniższy link:

https://www.c4i.com.pl/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=3486&virtuemart_category_id=519

Pełny opis radia znajduje się pod adresem:

https://revo.co.uk/shop/superconnect/

Producenci