Shopping Cart

Quattro – system prezentacji jak Barco ClickShare

Nowy, rewolucyjny system transmisji bezprzewodowej dla biura, konferencji i podobnych okazji. Quattro obsługuje sygnały 4K i  za pomocą jednego przycisku pozwoli przenieść obraz pulpitu komputera, tabletu czy telefonu klienta na duży ekran telewizora lub projektora. Wygodą korzystania oraz możliwościami Quattro bije na głowę konkurencyjne rozwiązania, jak Barco Clickshare, Awind Sharepod, Polycom Pano czy BenQ InstaShow.

Urządzenie nie wymaga instalacji oprogramowania przez klienta, którego komputer łączymy na duży ekran. Kodowanie wideo jest doskonałej jakości bez widocznych artefaktów i strat.

System bezprzewodowej prezentacji Quattro jest idealnym rozwiązaniem dla małych oraz średnich sal konferencyjnych. Umożliwia udostępnianie treści każdemu, po kliknięciu przycisku na podłączonym wcześniej nadajniku. System działa na komputerach Mac oraz PC Windows. Łatwość obsługi sprawia, że każdy użytkownik poradzi sobie z prezentacją treści, nawet jeżeli wcześniej nie miał styczności z tego typu urządzeniem. Quattro oferuje pełne wsparcie dla urządzeń Android i iOS oraz pozwala obsłużyć do maksymalnie 64 użytkowników (odbiorników). System składa się z odbiornika podłączanego do dużego ekranu (telewizor, projektor) i niedużych przycisków-nadajników  podłączanych złączem HDMI do komputera, którego pulpit chcemy oglądać na dużym ekranie. Urządzenie może korzystać z sieci wifi w miejscu instalacji jak i może używać swojej dedykowanej sieci.

Quattro to najbardziej innowacyjny system rozwiązań BYOD- Bring Your Own Device w salach konferencyjnych, usprawniający współpracę dzięki udostępnianiu ekranów bezprzewodowo! W porównaniu do innych systemów np. Barco ClickShare lub Benq Instashow, system Quattro daje możliwość przesyłania nie tylko statycznych prezentacji jak w przypadku konkurencyjnych rozwiązań, ale również klipów wideo bez strat w jakości jak i opóźnień w strumieniu audio.

Główne cechy:

 • brak potrzeby instalacji oprogramowania/aplikacji na urządzeniach
 • wsparcie dla każdego systemu operacyjnego (Windows, MacOS, Linux) oraz mobilnych Android oraz iOS
 • obsługa rozdzielczości do 4k @ 30Hz
 • każdy nadajnik posiada wejścia HDMI, mDP oraz USB
 • system posiada własną sieć WiFi – bez konieczności podłączania się do lokalnej sieci ehternet, jednak istnieje taka możliwość
 • wyświetlanie do 4 ekranów jednocześnie – funkcja Multiview
 • bezpieczeństwo korzystania – brak możliwości wykradzenia danych
 • zestaw składa się z 2 nadajników i 1 odbiornika – istnieje możliwość dokupienia samych nadajników
 • obsługa do maksymalnie 64 użytkowników
 • obsługa AirPlay – niezależna od działania przycisków
 • pojedyncze kliknięcie i uzyskasz wiele obrazów na monitorze. Przytrzymanie przycisku 3 sekundy i automatycznie prześlesz pulpit komputera na ekran główny
 • intuicyjne działanie i konfiguracja

Nowości lato 2022 cz. 1

Sprawdź najnowsze produkty, które zagościły w naszym asortymencie w ostatnim czasie! W naszej ofercie pojawia się coraz więcej profesjonalnych rozwiązań dla sal konferencyjnych – np.

Czytaj więcej »
Producenci