Shopping Cart

Relacja C4i z targów ISE 2020

Z przyjemnością prezentujemy Państwu istotne nowości wystawione na targach ISE w lutym 2020 w Amsterdamie. Jest to wybiórcza oferta najciekawszych rozwiązań polecanych przez C4i. Skorzystanie z większości poniższych urządzeń dostępnych wyłączenie w naszej ofercie i zapewni integratorom i resellerom przewagę konkurencyjną, wyższe marże i możliwość zaoferowania klientom nowych poszukiwanych funkcjonalności instalacji AV.

Na większość wymienionych niżej urządzeń gwarantujemy ceny dealerskie i projektowe partnerom handlowym. Jeśli chcesz rozpocząć współpracę – napisz do nas!

HDCVT Technology to czołowy, chiński producent rozwiązań AV, w tym konwerterów, rozdzielaczy, przełączników, matryc i extenderów. Z HDCVT współpracujemy z sukcesami już od niemal dekady i z każdym rokiem producent rozwija swoją ofertę o coraz bardziej zaawansowane rozwiązania Pro AV.

HDCVT Technology posiada w swym portfolio zarówno popularne budżetowe rozwiązania do prostych instalacji, jaki i produkty do wymagających projektów przemysłowych. Producent konsekwentnie rozwija swój dział projektowy by sprostać rosnącym wymaganiom rynku. HDCVT jest również członkiem platformy zrzeszającej czołowych producentów oferujących rozwiązania  video over IP, zrzeszonych w SDVoE alliance http://www.sdvoe.org.

Obecnie HDCVT to jedne z najpopularniejszych rozwiązań w naszej ofercie. Wszystkie urządzenia dostępne z magazynu można znaleźć tutaj. Przy okazji targów ISE producent miał przyjemność zaprezentować kilka nowych rozwiązań dostępnych w swojej ofercie.

HDC-EHB150CG – 4K na 120m

Nowość w ofercie HDCVT  jest extender HDBaseT oferujący przesyłanie sygnałów 4K2K 60Hz 4:4:4 nawet na 120m po kablu Cat5e/Cat6 a sygnału 1080p 60Hz nawet na 150m.

Dotychczasowe generacje extenderów HDBaseT oferowały przedłużenie sygnałów HDMI 4K@60 na maksymalną długość 70m. HDC-EHB150CG wspiera HDR i DolbyVision, 2-kierunkowe przesyłanie IR oraz obsługę dźwięku wielokanałowego czy sterowanie przez port szeregowy. Nadajnik posiada ponadto wyjście HDMI loop dla podglądu.

Pozostałe extendery po skrętce w ofercie C4i

Inny ciekawym produktem jest nowy skaler HDMI 4K@60 góra/dół – HDV-BS11A,

oferujący pource=newza zmianą rozdzielczości również zmianę klatkażu. Będzie to z pewnością niezastąpione urządzenie rozwiązujące ogromną większość braków kompatybilności np. telewizora rozdzielczości natywnej 4K 30Hz z najnowszymi źródłami 4K. Skaler wspiera w pełni HDMI 2.0 18Gb i posiada szeroki zakres obsługiwanych rozdzielczości. Posiada również wbudowany deembedder audio i pozwala z HDMI uzyskać zarówno sygnał audio cyfrowy (Toslink), jak i analogowy (3,5mm). Sterowanie jest możliwe z panelu lub z portu RS232.

Pozostałe skalery w ofercie C4i.

HDV-MB03 HDMI 18Gbps Audio Embedder with HDCP 2.2

Nowy embedder audio – HDV-MB03

W celu wyodrębnienia sygnału audio z HDMI można wykorzystać jeden z wielu oferowanych przez HDCVT deembedderów. Problematyczne jednak jak dotąd było dodanie audio do sygnału HDMI – taką funkcjonalność oferuje embedder HDV-MB03. Kompatybilny z sygnałami HDMI 2.0 18Gb i HDCP 2.2. pozwala dodać (zembedować) audio do sygnału HDMI ze źródła cyfrowego (Toslink) lub analogowe (wejście liniowe). Już dostępny!

Pozostałe konwertery audio, w tym deembeddery audio.

Pełna oferta urządzeń HDCVT dostępnych w C4i https://c4i.com.pl/HDCVT

EZCast to producent zaawansowanych urządzeń do bezprzewodowego przesyłania wideo i audio z komputerów i urządzeń mobilnych na ekran telewizora lub projektora. Znajduje zastosowanie zarówno w instalacjach biznesowych, głównie w salach edukacyjnych, jak i świetnie sprawdza się w celach edukacyjnych.

Wybrane modele z powodzeniem zaś pozwolą rozbudować nasze domowe centrum multimedialne. Flagowym modelem producenta jest system prezentacji bezprzewodowej Quattro Pod, który w ubiegłym roku zdobył wyróżnienie Best Choice Award na renomowanych targach Computex 2019.

Jedną z nowości zaprezentowanych na tegorocznych targach ISE jest pierwszy odbiornik 4K 60Hz – EzCast Ultra.

Dedykowany m.in. do instalacji zarówno konsumenckich jak i profesjonalnych, został zaprojektowany do odbioru wysokiej jakości materiałów wideo 4K z HDR przesyłanych z urządzeń mobilnych lub komputera na ekrany 4K 60Hz z minimalnym opóźnieniem. EZCast Ultra wspiera urządzenia Android, iOS, macOS, Windows i ChromeOS. Pozwala też na natywne przesyłanie obrazu z wykorzystaniem protokołu Miracast, DLNA, AirPlay czy Google Cast.

Extender bezprzewodowy HDMI po WIFI 4K 30Hz, 2,4/5GHz, jeden-do-wielu, AirView, Multiview do 4 urządzeń, Miracast, DLNA. Airplay, Android, IOS, Chrome OS, Windows

EZCast Pro II to model dedykowany głównie do rozwiązań biznesowych i jest następcą oferowanego wcześniej EZCast Pro I (D01).

Pozwala na wyświetlanie sygnałów 4K 30Hz.  Innowacją jest obsługa sieci 5G oraz wyświetlania materiałów z jednego źródła, w tym samym momencie na kilku odbiornikach z podłączonym EZCast Pro II.

EZCast Pro Box II to alternatywa dla mniejszych sal konferencyjnych,

gdzie budżet nie pozwala na wykorzystanie flagowego Quattro Pod’a. Odbiornik funkcjonalnościami przypomina EZCast Pro II, jednak obok WiFi 5Ghz posiada on dodatkowo złącze RJ 45 LAN co pozwala na stabilniejszą pracę.

EZCast wypuścił również nowy nadajnik do systemu Quattro Pod

Quatrro Pod USB (U01) do przesyłania video z urządzeń USB, głównie mobilnych wyposażonych w złącze USB-C lub USB typ A.

Nowy nadajnik posiada wyłącznie USB i wspiera większość źródeł zaopatrzonych w to złącze. Nie wymaga prowadzenia dodatkowych kabli w tym HDMI czy Display Port. Co ciekawe, nadajniki można dowolnie mieszać w instalacjach z tym samym odbiornikiem. Zależnie od wymogów inwestora można wykorzystać:

  1. Standardowe odbiorniki T01 – 4K 30Hz z HDMI/Display Port i USB do zasilania
  2. Zaprezentowany przed rokiem na ISE – T02 z baterią. Wspiera 1080p 60Hz z HDMI. Port USB do zasilania/ładowania
  3. Nowy U01 – 1080p 60Hz z USB. Brak konieczności podłączania innych kabli

Więcej o Quattro Pod

Jest to bezprzewodowy system prezentacyjny 4K, idealny jeśli szukasz tańszego zamiennika Barco Clickshare lub podobnych rozwiązań jak Benq, Polycom, ale z rozdzielczością do 4K 30Hz i mniejszą kompresją Quattro Pod jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie… dedykowane rozwiązanie do biura. Możliwe kombinacje zestawów dowolnej ilości nadajników i 1 odbiornika . 

Znakomity bezprzewodowy system prezentacyjny HDMI dla zastosowań korporacyjnych.

Skontaktuj się z nami! – wypożyczymy lub umówimy się na prezentację i szkolenie w dogodnym dla Ciebie terminie.

Skontaktuj się z nami! – wypożyczymy lub umówimy się na prezentację i szkolenie w dogodnym dla Ciebie terminie.

Pełna oferta urządzeń EZCast dostępnych w C4i https://c4i.com.pl/EZCAST

Structured Cable Products to amerykańska firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości okablowania strukturalnego.

SCP było jednym z pierwszych producentów okablowania HDMI, którego kable spełniły najwyższe wymogi przesyłania sygnałów 4K Ultra HD i otrzymały prestiżowy certyfikat Premium. Do dzisiaj kable SCP z serii 990UHD, 991UHD i 990UHDV są jednymi z najpopularniejszych w ofercie amerykańskiego producenta.

Mimo, że technologia 4K na stałe nie wyparła jeszcze FullHD z rynku, to coraz większa ilość producentów prezentuje pierwsze serie urządzeń opartych na rozdzielczości 8K.

SCP nie pozostaje w tyle i zaprezentowało na ISE nową serie kabli HDMI 8K – 992UHS,

które w II kwartale tego roku mają otrzymać certyfikat jakości od organizacji HDMI

  • Kable oferują przesył 8K 60Hz 4:4:4 (4320p) lub 4K 120Hz 4:4:4 (2160p)
  • Obsługa przepustowości do 48Gbps
  • Zgodność z HDMI 2.1
  • Obsługa dynamicznego HDR i eARC
  • Długość do 3m

Do końca II kwartału zapowiedziany certyfikat Premium. Analogicznie do kabli Premium HDMI, nowa seria 8K też oznaczona będzie stosownym QR kodem potwierdzającym autentyczność i wysokie parametry pracy.