Shopping Cart

Polecane rozwiązania IBC 2019

W dniach 13-17 Września odbyły się jedne z największych w Europie targów dla nadawców International Broadcast Convention. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z wystawy oczami C4i oraz zapoznania się z nowościami w ofercie.

BlackMagic Design zaprezentował bardzo interesujący przełącznik mikser i multivewer 4×1 HDMI ATEM Mini. Urządzenie przełącza bezszwowo pomiędzy 4 wejściami 1080p HDMI.  ATEM Mini jest łatwy w użyciu, wystarczy przycisnąć dowolny przycisk od 1 do 4, aby zrealizować przejście cut między źródłami wizji. Przycisk AUTO zapewni zaś efekty przejść między materiałami wideo. Do wyboru dostępne są bardzo atrakcyjne efekty przejść z miksowaniem oraz efektami  DVE squeeze i DVE push. Istnieje również możliwość wyświetlenia załadowanej wcześniej grafiki. Produkt do nabycia w  C4i w niedługim czasie Sprawdź dostępne urządzenia

BlackMagic Design oferuje urządzenia do przechwytywania, konwersji, monitoringu, prowadzenia eventów na żywo, przełączania, edycji, konwersji formatów i standardów wideo oraz audio, kamery produkcyjne, oprogramowanie i sprzęt do edycji. C4i jest autoryzowanym dystrybutorem BlackMagic Design.

Karty PCIe do przechwytywania i odtwarzania wideo

Karty PCIe DeckLink firmy BlackMagic.

Jednym z dostawców atrakcyjnych odtwarzaczy sieciowych jest firma HiMedia. Na stoisku w Amsterdamie poza aktualną oferta forma zaprezentował najnowszy odtwarzacz sieciowy 8k z wyjściem HDMI 2.1- planowane rozpoczęcie sprzedaży na początku 2020 roku.

Firma Adder-dostawca znakomitych rozwiązań KVM zaprezentował na swoim stoisku między innymi najnowsze urządzenia IPEPS+, pozwalające zarządzać wieloma komputerami w sieci IP zdalnie, od momentu bootowania, o rozdzielczościach do 1920×1200 z użyciem zabezpieczeń AES128, AES 256 RSA-2048. Dostęp do komputera może uzyskać jednocześnie 8 zdalnych użytkowników.

Na stoisku AUDINATE, właściciela patentu DANTE do przesyłu wielu sygnałów najwyższej jakości audio przez IP, zostały zaprezentowane najnowsze rozwiązania firmy stosujące technikę Dante oraz sposoby zarządzania sygnałami w sieci IP.

Na stoisku Blackbox zaprezentowano kompleksowe rozwiązanie do zarządzania wieloma komputerami w sieci. EMERALD jest w stanie obsłużyć zarówno małe kilku komputerowe systemy, jak i te znacznie bardziej rozbudowane – nawet powyżej 32 punktów w rozdzielczościach do 4K 60Hz. Poniższe zdjęcie przedstawia system KVM EMERALD BlackBox.

Stoisko Dolby Digital pozwalało na zapoznanie się własnymi zmysłami z systemami obrazu i dźwięku AC-4 oraz Dolby Atmos.

Oddanie ilości wystawionych produktów oraz opisanie wszystkich niesamowicie interesujących rozwiązań, przedstawionych na targach IBC, byłoby po prostu niemożliwe. Wyselekcjonowaliśmy i załączyliśmy tutaj opisy tych, które najmocniej przyciągnęły naszą uwagę.

Nowości lato 2022 cz. 1

Sprawdź najnowsze produkty, które zagościły w naszym asortymencie w ostatnim czasie! W naszej ofercie pojawia się coraz więcej profesjonalnych rozwiązań dla sal konferencyjnych – np.

Read More »
Producenci