Polecane rozwiązania IBC 2019

W dniach 13-17 września odbyły się największe targi dla nadawców International Broadcast Convention. Proponujemy Państwu zapoznać się z kilkoma istotnymi nowościami  będącymi w ofercie C4i:

BlackMagic Design zaprezentował bardzo interesujący przełącznik mikser i multivewer 4×1 HDMI ATEM Mini. Urządzenie przełącza bezszwowo pomiędzy 4 wejściami 1080p HDMI.  ATEM Mini jest łatwy w użyciu , wystarczy przycisnąć dowolny przycisk od 1 do 4  aby zrealizować przejście cut między źródłami  wizji   Przycisk AUTO dla odmiany zapewni efekty przejść między materiałami wideo, można wybrać bardzo atrakcyjne efekty przejść z miksowaniem oraz efektami  DVE squeeze i DVE push. Dostępne są również możliwości wyświetlenia załadowanej wcześniej grafiki. Produkt do nabycia w  C4i w niedługim czasie Sprawdź dostępne urządzenia

BlackMagic Design oferuje urządzenia do przechwytywania, konwersji, monitoringu, prowadzenia eventów na żywo, przełączania, edycji , konwersji formatów i standardów wideo i audio, kamery produkcyjne, oprogramowanie i sprzęt do edycji. C4i jest autoryzowanym dystrybutorem BlackMagic Design. Sprawdź aktualną ofertę BlackMagic w C4i

Karty PCIe do przechwytywania i odtwarzania wideokarty PCIe DeckLink firmy BlackMagic

 

Jednym z dostawców atrakcyjnych odtwarzaczy sieciowych jest firma HiMedia. Na stoisku w Amsterdamie poza aktualną oferta forma zaprezentował najnowszy odtwarzacz sieciowy 8k z wyjściem HDMI 2.1- planowane rozpoczęcie sprzedaży na początku 2020 roku.

aktualna oferta odtwarzaczy HiMedia na c4i

Firma Adder-dostawca znakomitych rozwiązań KVM zaprezentowała na swoim stoisku między innymi najnowsze urządzenia IPEPS+ pozwalające zarządzać wieloma komputerami w sieci IP zdalnie od momentu bootowania o rozdzielczościach do 1920×1200 z użyciem zabezpieczeń AES128, AES 256 RSA-2048. Dostęp do komputera może uzyskać jednocześnie 8 zdalnych użytkowników.

Wybrane urządzenia Adder ofercie C4i

Na stoisku AUDINATE właściciela patentu DANTE do przesyłu wielu sygnałów najwyższej jakości audio przez IP prezentowane najnowsze rozwiązanie przez firmy stosuję technikę Dante oraz sposoby zarządzania sygnałami w sieci IP:

Na stoisku Blackbox zaprezentowano kompleksowe rozwiązanie do zarządzania wieloma komputerami w sieci: EMERALD- obsłuży zarówno małę systemy kilku komputerowe jak i znacznie rozbudowane powyżej 32 punktów w rozdzielczościach do 4k@60

System KVM EMERALD BlackBox


Na stoisku Dolby Digital można było własnymi zmysłami zapoznać się z systemami obrazu i dźwięku AC-4 oraz Dolby Atmos.

Trudno opisać ilości produktów i rozwiązań pokazanych na wystawie IBC- załączamy tylko te które przyciągnęły naszą uwagę.

Producenci