Scansonic

Dantax A/S, właściciel marki Scansonic to duńska firma posiadająca blisko 35-letnie doświadczenie na rynku krajowym i europejskim.

Dantax rozpoczął swoją działalność od produkcji i sprzedaży wysokiej jakości kolumn głośnikowych w bardzo przystępnych cenach. Początkowo firma skupiała się głównie na dystrybucji głośników, jednak już od 1971 Dantax rozszerzył profil swojej działalności i w ofercie stopniowo pojawiało się coraz więcej zaawansowanych urządzeń audio dzięki czemu firma sukcesywnie budowała swoją pozycję na rynku europejskim. Dantax A/S to przede wszystkim wysoka jakość dźwięku, świetne wykonanie oraz atrakcyjna cena. Firma jest dystrybutorem jednych z najlepszych high endowych kolumn na świecie z linii Raidho o wartości kilkuset tysięcy złotych prezentowanych wielkrotnie na największych targach i pokazach audio, w tym również na polskim Audio Video Show.

Marka Scansonic to przede wszystkim. wysokiej klasy odtwarzacze radiowe, kolumny głośnikowe aktywne i pasywne oraz popularne głośniki bezprzewodowe. Najnowsza seria wysokiej klasy kolumn z serii Scansonic MB zbiera świetne recenzje na całym świecie i jest jednym z najpopularniejszych produktów firmy Dantax. Firma C4i w Polsce jest jedynym i wyłącznym importerem urządzeń tej marki.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów firmy Dantax / Scansonic:

 

  Radia cyfrowe:   Kolumny aktywne: 
           
  

     

 

           
   Kolumny pasywne:   Głośniki bezprzewodowe:    
           
           
           
Kolumny serii MB:
           
          
           
           
Wszystkie produkty marki Scansonic
 

Aktualne katalogi(kliknij by zabaczyć):

 

Producenci

© C4i Consultants for Industry | Wszelkie prawa zastrzeżone