Shopping Cart

Structured Cable Products SCP

kabel-hdmi-premium-2.0-2.0a-2.0b-4k-hdr-scp

 


Structured Cable Products Inc. (“SCP”) jest wiodącym światowym producentem i dostawcą kabli i akcesoriów niskonapięciowych do niestandardowych instalacji mieszkaniowych i komercyjnych, AV i ProAV, bezpieczeństwa, telewizji satelitarnej i kablowej czy sieci teleinformatycznych. Wielokrotnie produkty SCP były wykorzystywane w zaawansowanych projektach w instalacjach wojskowych czy medycznych, wymagających najwyższej jakości podzespołów.

Firma założona została w Stanach Zjednoczonych w 2001 roku i szybko stała się wiodącą globalną marką okablowania strukturalnego.

Specjalnościa SCP są kable sieciowe CAT5,CAT6 w tym bezhalogenowe i trudno palne do zastosowań w hotelach i punktach użyteczności publicznej. SCP oferuje również najnowsze kable HDMI o przepustowości 18Gb/s w wersji HDMI 2.0, kable audio z certyfikatami niepalnosci oraz m.i. kable RGBHV instalacyjne, jednokoaksjalne 3GHz kable HD SDI: RG-6 i RG-59 ze szpuli, osprzęt konektorów BNC, RCA, kable głośnikowe ze szpuli , zaciskarki i obrzynarki, Kable CAT5/6/7 w tymcertyfikowane do HDBaseT i trudno palne LSZH.

925 6q   990UHD Ultra Violet

SCP jest również wiodącym innowatorem w branży dzięki opracowaniu rozwiązania “Pull Box” i posiadaniu pierwszych kabli certyfikowanych przez HDBaseT Alliance.

  • “Pull Box” ustanowiła nowy standard przemysłowy w pakowaniu kabli i jest powszechnie znana jako najlepsze opakowanie w branży. SCP stosuje technologię zwijania REELEX. Konstrukcja SCP Pull Box zapewnia wygodne rozwijanie kabli, które nigdy nie zaplącze się. Pudełko jest również lekkie i wytrzymałe, aby sprostać typowych warunkom w trakcie instalacji.
  • W ramach współpracy z HDBaseT ™ Alliance, SCP ustanowiło standardy kablowe dla aplikacji HDBaseT ™ i to kable SCP Cat5e i Cat6 były pierwszymi kablami zalecanymi przez HDBaseT. 

SCP jest też  długoletnim członkiem CEDIA, InfoComm i HDBaseT ™.

 


Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów firmy SCP:

 

 

    Interfejsy naścienne       Kable gotowe Kable ze szpuli        
                             
    SCP 127-W_category                     990uhd-headsa.png_category                     kable-ze-szpuli.jpg        
                             
    Konektory     Narzędzia                
     konektory.jpg        tool.jpg                
                             
                             

 


Katalog 2016 i(kliknij aby zobaczyć):

 katalog

 

 


 

Strona producenta: www.scpcat5e.com

 

Producenci

© C4i Consultants for Industry | Wszelkie prawa zastrzeżone