Świąteczna wyprzedaż dla klientów C4i!

Tradycyjnie już w okresie przedświątecznym okresie chcielibyśmy zaoferować naszym klientom wiele ciekawych rozwiązań dla zastosowań przemysłowych, domowych, czy na niebanalny prezent pod choinkę, dostępnych w rewelacyjnie niskich cenach.

W tym roku polecamy w szczególności odtwarzacze sieciowe plików 4K, w tym Zidoo X20 Pro czy playery z systemem Android TV. Dla amatorów dobrego brzmienia, idealnym prezentem będą czołowe produkty Matrix Audio, z X-Sabre Pro MQA na czele. Świetnym i uniwersalnym prezentem będą również radioodbiorniki szkockiej firmy Revo czy duńskie kolumny Scansonic.

Tegoroczna oferta przemysłowa jest bogata o szeroki wybór konwerterów i skalerów wysokiej klasy, najwyższej jakości okablowania amerykańskiej firmy SCP, przemysłowych radioodbiorników EuroShine czy unikatowy system prezentacyjny Quattro.

Oferta adresowana jest wyłącznie do klientów C4i lub subskrybentów listy newsletter, którzy przy zakupie powołają się na promocję świąteczną. Promocja obowiązuje do 31 grudnia 2019 r.  Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.

Więcej informacji uzyskają Państwo pytając na [email protected].

Zapraszamy!

Producenci

© C4i Consultants for Industry | Wszelkie prawa zastrzeżone