Shopping Cart

Urządzenia USB-C w ofercie C4i

USB-C to jeden z najnowszych standardów wykorzystywanych do jednoczesnego zasilania oraz przesyłania danych w wielu urządzeniach będących źródłem sygnału AV. Port USB-C pozwoli nawet przekazać sygnał video 4K, jak w przełączniku SCU-41,  w nowościach marki Kramer VP-424C, VP-426C czy odtwarzaczu Digital Signage Minix X39. Jest to też idealne medium do przesyłu danych. Szczególnie polecamy huby USB-C kompatybilne z niemal każdym komputerem, tabletem czy telefonem USB-C.   

Tabela, przedstawia obecne na rynku standardy USB złącza typu C wraz z maksymalną przepustowością osiąganą przez każdy z nich.

Minix Neo S2 to zaawansowany konwerter, hub, adapter oraz stacja dokująca USB typu C lub Thunderbolt 3, która pozwoli w prosty sposób rozszerzyć funkcjonalność każdego urządzenia. Idealnie sprawdzi się  w modelach, gdzie producenci ograniczyli liczbę interfejsów do pojedynczego portu USB-C. Adapter multiport szczególnie przyda się przy korzystaniu z najnowszych notebooków firmy Apple oraz większości komputerów osobistych Windows/ Linux.

Stacja dokująca/konwerter/hub/adapter USB-C lub Thunderbolt3, która w prosty sposób umożliwia rozszerzenie funkcjonalności każdego  urządzenia. Idealnie i sprawdzi się najbardziej w modelach, w których producenci ograniczyli liczbę interfejsów do pojedynczego portu USB-C. Dodatkowo posiada port LAN RJ45 pozwalające na podłączenie urządzenia do sieci lokalnej.

SCU41 BYOD to automatyczny przełącznik 4K posiadający cztery wejścia: 1x bezprzewodowy Miracast/Airplay, 2xHDMI, 1x USB typu C. Wyposażony jest w jedno wyjście HDMI oraz wyjście symetryczne audio stereo. Urządzenie obsługuje HDMI 2.0b, 4K60Hz, próbkowanie koloru YCbCr4:4:4, HDR10 oraz Dolby Vision, głębie kolorów do 12 bitów i HDCP2.2.

Wydajny skaler sygnału cyfrowego, w którym do wyboru są 2 wejścia: HDMI i USB typu C. Urządzenie pozwala na skalowanie w dół i górę sygnałów wchodzących w rozdzielczości do 4K60Hz (4:4:4) przy maksymalnej przepustowości 18Gb/s. Kompatybilne z HDCP 2.2 i 1.4. Obsługa za pomocą menu OSD lub przycisków na przednim panelu.

Wyższy model skalera VP-424C, oprócz wejścia HDMI oraz USB typu C posiada również złącze VGA oraz audio mini jack 3,5mm. Maksymalna rozdzielczość wejściowa 4K60Hz i przepustowość 18Gb/s. Kompatybilny z HDCP 2.2 i 1.4. Obsługa za pomocą menu OSD lub przycisków na przednim panelu.

Blackmagic Design ATEM mini Pro ISO to szybkie w konfiguracji i łatwe w użyciu urządzenie typu przełącznik/mikser wideo. Umożliwia tworzenie profesjonalnych produkcji wielokamerowych dla transmisji na żywo na platformie YouTube, Facebook Live lub w innowacyjnych prezentacjach biznesowych korzystających ze Skype czy innych platform. Posiada 4 wejścia HDMI typu A, dwa 3,5 mm stereo audio oraz port RJ45.

Minix Neo X39 4K HDR to przemysłowy odtwarzacz Android 4K Ultra HD, zaprojektowany specjalnie do użytku komercyjnego. Idealny na potrzeby Digital Signage. Zapewnia wyjątkową szybkość, wydajność oraz solidny zestaw funkcji, wraz z dwoma wyświetlaczami, portami USB 3.0 i USB-C, 4GB LPDDR4, 32 GB eMMC 5.1, Gigabit Ethernetem, dwuzakresowym Wi-Fi 802.11ac 2×2 MIMO i wiele więcej w super kompaktowej obudowie.

HDR U3 to grabber HDMI 4K 60Hz w wysokiej jakości na USB 3.0, bezpośrednio na komputer lub telefon z Android. Umożliwia to szybki i prosty streaming do sieci, np. w programie OBS. Urządzenie zostało wyposażone w wyjście USB typu C zamiast stosowanego w porprzednikach USB 3.0.

Aktywny adapter USB typu C na HDMI 2.0 o długości 15cm. Dzięki tej przejściówce podłączenie komputera/ laptopa do telewizora HD lub projektora będzie banalnie proste. Wspiera 4K 60Hz.

Nowości lato 2022 cz. 1

Sprawdź najnowsze produkty, które zagościły w naszym asortymencie w ostatnim czasie! W naszej ofercie pojawia się coraz więcej profesjonalnych rozwiązań dla sal konferencyjnych – np.

Czytaj więcej »
Producenci