Shopping Cart

Wiosenne nowości 2021

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wiosennymi nowościami! Nasza oferta została rozszerzona o wiele produktów, które umożliwią stworzenie zaawansowanych ciekawych instalacji. Wśród nowości pojawiły się nowe kontrolery ścian wideo, multiviewer, konwerter analogowo-cyfrowy ADC, matryce, wzmacniacze oraz przedwzmacniacze.

Kontroler 9-monitorowej ściany wideo 4K 3×3 z jednym wejściem HDMI i dziewięcioma wyjściami HDMI. Umożliwia wyświetlanie pojedynczego pełnego obrazu HDMI na 9 ekranach, w 8 konfiguracjach, tworząc ścianę wideo. Możliwe jest połączenie kaskadowe w celu połączenia większej ilości ekranów.

Kontroler 4-monitorowej ściany wideo 4K 2×2 z odtwarzaczem multimedialnym. Posiada wyjście HDMI, 2 porty USB, czytnik kart pamięci SD oraz 4 wyjścia HDMI. Umożliwia wyświetlenie jednego obrazu na 4 ekranach. Do wyprowadzenia dźwięku służy analogowe złącze stereo mini-jack 3.5mm.

Wysokiej jakości multiviewer 4×1. Przełącznik z 4 wejściami HDMI i jednym wyjściem quad HDMI. Umożliwia jednoczesne wyświetlanie do czterech źródeł FHD na jednym wyświetlaczu. Jako przełącznik posiada funkcję natychmiastowego przełączania bezszwowego.

Sprawdź jak prosty w obsłudze jest HDVW 2x2-M!

Konwerter analogowo-cyfrowy ADC. Urządzenie pozwala na konwersję analogowego sygnału audio L/R na cyfrowy sygnał audio koaksjalny lub Toslink. Pozwala na podłączenie źródła dźwięku analogowego do odbiornika dźwięku cyfrowego.

Grabber i streamer sygnału HDMI 2.0, przechwytujący materiał bezpośrednio na komputer Windows, poprzez złącze USB 3.0. Przyjmuje sygnały wejściowe do 4K 60Hz i pozwala je przechwycić w wysokiej jakości 1080p 60Hz. Posiada wyjście podglądowe HDMI loop, pozwalające na monitorowanie rejestrowanego sygnału na podłączonym telewizorze czy monitorze.

Mini grabber, przyjmujący sygnały wejściowe do 4K 60Hz i pozwalający na ich przechwytywanie w wysokiej jakości 1080p 60Hz przez port USB bezpośrednio na komputer PC lub telefon z systemem Android. Umożliwia łatwy streaming do sieci. Zalecany do współpracy z komputerami przenośnymi, szczególnie Macbook Air/Pro.

Feelworld LIVEPro L1

Kompaktowy i funkcjonalny mikser video z 4 wejściami HDMI i 1 wyjściem z obsługą 1080p., umożliwiający jednoczesne przetwarzanie i streaming obrazu z czterech źródeł HDMI. Doskonałe rozwiązanie do streamingu na żywo w czasie rzeczywistym, obsługi konferencji czy paneli dyskusyjnych przy współpracy z PC i program np. OBS.

Niewielka cyfrowa kamera filmowa z matrycą Super 16mm i 13-stopniowym zakresem rozpiętości dynamicznej. Posiada rewolucyjny port rozszerzeń z wejściami PWM i S.Bus, co umożliwia zdalne sterowanie za pomocą pilota lub kontrolerów. Możliwe nagrywanie na karcie SD w rozdzielczości maksymalnej 1080HD przy 60 klatkach na sekundę w Cinema DNG RAW lub ProRes.

Kompaktowy, ekonomiczny i wydajny mini komputer przemysłowy typu Mini-PC. System Windows oparty na procesorze Intel Core i5-8265U 2.10GHz z dyskiem 256GB SSD. Posiada 2 wyjścia HDMI, 1 DP do 4K 24-60Hz, 5 portów USB 3.1, RS-232, Dual Band WiFi AC, GB Ethernet, Bluetooth 4.0, wyjście audio 3,5mm, złącze mSATA III, M.2 SATA, złącze PCIE, slot SIM oraz system Windows 10 Pro.

Deembedder audio eARC i ARC, obsługujący dedykowane wyjście HDMI audio do wyodrębniania tylko dźwięku. Zgodność z HDMI 2.0b i HDCP 2.3, przepustowość 18Gb/s.  Umożliwia wykorzystanie amplitunera AV do odbierania dźwięku wyodrębnionego z sygnału 4K2K 60Hz. Obsługuje standardy HDR, HDR10+ i Dolby Vision.

Matryca HDMI 8×8, pozwalająca na wyświetlanie sygnałów z ośmiu źródeł HDMI 2.0 na ośmiu wyświetlaczach HDMI 2.0 z przełączaniem bezszwowym. Pełne pasmo 18Gb/s. Obsługuje rozdzielczości do 4K 60Hz. Umożliwia dodanie sygnału audio L/R (3,5mm) do każdego wejścia HDMI.

Matryca HDMI 8×8 umożliwiająca wyświetlanie sygnału wideo w rozdzielczości do 4K2K 60Hz YUV 4:4:4 oraz przesyłanie wielokanałowego cyfrowego audio z ośmiu źródeł na osiem wyświetlaczy. Każde z wyjść HDMI wspiera wyodrębnienie sygnału audio na złącze koaksjalne oaz analogowe L/R. Wsparcie Dolby Vision, HDR 10+, HLG, CEC, ARC i EDID.

Wzmacniacz słuchawkowy w czystej klasie A oraz w pełni zbalansowany przedwzmacniacz to najnowsze arcydzieło firmy Musician Audio. Przystosowany do współpracy  z szerokim zakresem impedancji słuchawek od 15 do 600 Ω.

W pełni symetryczny przedwzmacniacz liniowy w klasie A, oferujący całkowicie dyskretny stopień wejścia liniowego. Schemat działania regulacji głośności wykorzystuje sterowane przekaźnikami rezystory R2R zapewniające stałą impedancję wyjściową i wyjątkową jakość dźwięku.

Musician MDP-2

Odtwarzacz plików audio hi-end z nośników USB lub SD. Wyjścia HDMI I2s, SPDIF optyczne i koaksjalne oraz AES. Wsparcie DSD256 i plików bezstratnych. Wygodne sterowanie z panelu oraz pilotem.

Odtwarzacz multimedialny z dwiema kieszeniami SATA HDD 3,5″, z hybrydowym interfejsem opartym o środowisko Dune HD OS oraz systemem Android TV 9.0. Posiada wbudowany przetwornik DAC Audio Hi-Fi AK4493EQ premium 32-bit obsługujący wyjścia RCA i XLR, zasilacz toroidalny. Wsparcie Ultra-HD 4K z BT. 2020, Dolby Vision, HDR10+,HDR, obsługa LLDV.

Kable DisplayPort z serii SCP DP14 zgodne z najnowszym standardem DisplayPort 1.4, gwarantują pełną obsługę przez każdy kabel DP sygnałów 8K 60Hz oraz 4K 120Hz. Przepustowość do 32,4Gb/s. Dostępny w 4 wariantach długości: 0,5m, 1m, 1,8m i 3m.

Seria kabli SCP 992-UHS jest zgodna z najnowszym standardem Ultra High Speed HDMI, gwarantującym pełną obsługę sygnałów 8K 60Hz 4:4:4 4320p oraz 4K 120Hz 4:4:4 2160p. Przepustowość do 48Gb/s przy współpracy ze źródłami HDMI 2.1 i niższymi. Dostępny w 4 wariantach długości: 0,5m, 1m, 2m, 3m.

Budżetowy pomysł na DVB-T2 HEVC

Ekonomiczne rozwiązanie domowego systemu rozrywki Tanix TX3 to sieciowy odtwarzacz multimedialny klasy ekonomicznej. Miniaturowe, wszechstronne urządzenie z systemem Android 9.0 Pie, które pozwala na: odtwarzanie

Czytaj więcej »

Nowości lato 2022 cz. 1

Sprawdź najnowsze produkty, które zagościły w naszym asortymencie w ostatnim czasie! W naszej ofercie pojawia się coraz więcej profesjonalnych rozwiązań dla sal konferencyjnych – np.

Czytaj więcej »
Producenci