Shopping Cart

Wiosenne nowości 2021

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wiosennymi nowościami! Nasza oferta została rozszerzona o wiele produktów, które umożliwią stworzenie zaawansowanych ciekawych instalacji. Wśród nowości pojawiły się nowe kontrolery ścian wideo, multiviewer, konwerter analogowo-cyfrowy ADC, matryce, wzmacniacze oraz przedwzmacniacze.

Kontroler 9-monitorowej ściany wideo 4K 3×3 z jednym wejściem HDMI i dziewięcioma wyjściami HDMI. Umożliwia wyświetlanie pojedynczego pełnego obrazu HDMI na 9 ekranach, w 8 konfiguracjach, tworząc ścianę wideo. Możliwe jest połączenie kaskadowe w celu połączenia większej ilości ekranów.

Kontroler 4-monitorowej ściany wideo 4K 2×2 z odtwarzaczem multimedialnym. Posiada wyjście HDMI, 2 porty USB, czytnik kart pamięci SD oraz 4 wyjścia HDMI. Umożliwia wyświetlenie jednego obrazu na 4 ekranach. Do wyprowadzenia dźwięku służy analogowe złącze stereo mini-jack 3.5mm.

Wysokiej jakości multiviewer 4×1. Przełącznik z 4 wejściami HDMI i jednym wyjściem quad HDMI. Umożliwia jednoczesne wyświetlanie do czterech źródeł FHD na jednym wyświetlaczu. Jako przełącznik posiada funkcję natychmiastowego przełączania bezszwowego.

Sprawdź jak prosty w obsłudze jest HDVW 2x2-M!

Konwerter analogowo-cyfrowy ADC. Urządzenie pozwala na konwersję analogowego sygnału audio L/R na cyfrowy sygnał audio koaksjalny lub Toslink. Pozwala na podłączenie źródła dźwięku analogowego do odbiornika dźwięku cyfrowego.

Grabber i streamer sygnału HDMI 2.0, przechwytujący materiał bezpośrednio na komputer Windows, poprzez złącze USB 3.0. Przyjmuje sygnały wejściowe do 4K 60Hz i pozwala je przechwycić w wysokiej jakości 1080p 60Hz. Posiada wyjście podglądowe HDMI loop, pozwalające na monitorowanie rejestrowanego sygnału na podłączonym telewizorze czy monitorze.

Mini grabber, przyjmujący sygnały wejściowe do 4K 60Hz i pozwalający na ich przechwytywanie w wysokiej jakości 1080p 60Hz przez port USB bezpośrednio na komputer PC lub telefon z systemem Android. Umożliwia łatwy streaming do sieci. Zalecany do współpracy z komputerami przenośnymi, szczególnie Macbook Air/Pro.

Feelworld LIVEPro L1

Kompaktowy i funkcjonalny mikser video z 4 wejściami HDMI i 1 wyjściem z obsługą 1080p., umożliwiający jednoczesne przetwarzanie i streaming obrazu z czterech źródeł HDMI. Doskonałe rozwiązanie do streamingu na żywo w czasie rzeczywistym, obsługi konferencji czy paneli dyskusyjnych przy współpracy z PC i program np. OBS.

Niewielka cyfrowa kamera filmowa z matrycą Super 16mm i 13-stopniowym zakresem rozpiętości dynamicznej. Posiada rewolucyjny port rozszerzeń z wejściami PWM i S.Bus, co umożliwia zdalne sterowanie za pomocą pilota lub kontrolerów. Możliwe nagrywanie na karcie SD w rozdzielczości maksymalnej 1080HD przy 60 klatkach na sekundę w Cinema DNG RAW lub ProRes.

Kompaktowy, ekonomiczny i wydajny mini komputer przemysłowy typu Mini-PC. System Windows oparty na procesorze Intel Core i5-8265U 2.10GHz z dyskiem 256GB SSD. Posiada 2 wyjścia HDMI, 1 DP do 4K 24-60Hz, 5 portów USB 3.1, RS-232, Dual Band WiFi AC, GB Ethernet, Bluetooth 4.0, wyjście audio 3,5mm, złącze mSATA III, M.2 SATA, złącze PCIE, slot SIM oraz system Windows 10 Pro.

Deembedder audio eARC i ARC, obsługujący dedykowane wyjście HDMI audio do wyodrębniania tylko dźwięku. Zgodność z HDMI 2.0b i HDCP 2.3, przepustowość 18Gb/s.  Umożliwia wykorzystanie amplitunera AV do odbierania dźwięku wyodrębnionego z sygnału 4K2K 60Hz. Obsługuje standardy HDR, HDR10+ i Dolby Vision.

Matryca HDMI 8×8, pozwalająca na wyświetlanie sygnałów z ośmiu źródeł HDMI 2.0 na ośmiu wyświetlaczach HDMI 2.0 z przełączaniem bezszwowym. Pełne pasmo 18Gb/s. Obsługuje rozdzielczości do 4K 60Hz. Umożliwia dodanie sygnału audio L/R (3,5mm) do każdego wejścia HDMI.

Matryca HDMI 8×8 umożliwiająca wyświetlanie sygnału wideo w rozdzielczości do 4K2K 60Hz YUV 4:4:4 oraz przesyłanie wielokanałowego cyfrowego audio z ośmiu źródeł na osiem wyświetlaczy. Każde z wyjść HDMI wspiera wyodrębnienie sygnału audio na złącze koaksjalne oaz analogowe L/R. Wsparcie Dolby Vision, HDR 10+, HLG, CEC, ARC i EDID.

Wzmacniacz słuchawkowy w czystej klasie A oraz w pełni zbalansowany przedwzmacniacz to najnowsze arcydzieło firmy Musician Audio. Przystosowany do współpracy  z szerokim zakresem impedancji słuchawek od 15 do 600 Ω.

W pełni symetryczny przedwzmacniacz liniowy w klasie A, oferujący całkowicie dyskretny stopień wejścia liniowego. Schemat działania regulacji głośności wykorzystuje sterowane przekaźnikami rezystory R2R zapewniające stałą impedancję wyjściową i wyjątkową jakość dźwięku.

Musician MDP-2

Odtwarzacz plików audio hi-end z nośników USB lub SD. Wyjścia HDMI I2s, SPDIF optyczne i koaksjalne oraz AES. Wsparcie DSD256 i plików bezstratnych. Wygodne sterowanie z panelu oraz pilotem.

Odtwarzacz multimedialny z dwiema kieszeniami SATA HDD 3,5″, z hybrydowym interfejsem opartym o środowisko Dune HD OS oraz systemem Android TV 9.0. Posiada wbudowany przetwornik DAC Audio Hi-Fi AK4493EQ premium 32-bit obsługujący wyjścia RCA i XLR, zasilacz toroidalny. Wsparcie Ultra-HD 4K z BT. 2020, Dolby Vision, HDR10+,HDR, obsługa LLDV.

Kable DisplayPort z serii SCP DP14 zgodne z najnowszym standardem DisplayPort 1.4, gwarantują pełną obsługę przez każdy kabel DP sygnałów 8K 60Hz oraz 4K 120Hz. Przepustowość do 32,4Gb/s. Dostępny w 4 wariantach długości: 0,5m, 1m, 1,8m i 3m.

Seria kabli SCP 992-UHS jest zgodna z najnowszym standardem Ultra High Speed HDMI, gwarantującym pełną obsługę sygnałów 8K 60Hz 4:4:4 4320p oraz 4K 120Hz 4:4:4 2160p. Przepustowość do 48Gb/s przy współpracy ze źródłami HDMI 2.1 i niższymi. Dostępny w 4 wariantach długości: 0,5m, 1m, 2m, 3m.

Wiosenne nowości 2021

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wiosennymi nowościami! Nasza oferta została rozszerzona o wiele produktów, które umożliwią stworzenie zaawansowanych ciekawych instalacji. Wśród nowości pojawiły się

Czytaj więcej »

Urządzenia USB-C w ofercie C4i

USB-C to jeden z najnowszych standardów wykorzystywanych do jednoczesnego zasilania oraz przesyłania danych w wielu urządzeniach będących źródłem sygnału AV. Port USB-C pozwoli nawet przekazać

Czytaj więcej »

Radyjko Babuni czy Nowy Świat?

Jeśli masz dosyć słuchania propagandowych, politycznie poprawnych stacji radiowych nadających średnio ambitną papkę muzyczną, nadawanych natrętnie reklam przez czołowych nadawców radia naziemnego to rozwiązania opisane

Czytaj więcej »
Producenci

© C4i Consultants for Industry | Wszelkie prawa zastrzeżone