Shopping Cart

WiTV – telewizja DVB-T wszędzie tam gdzie jesteś, czyli bezprzewodowy cyfrowy tuner do odbioru telewizji na urządzeniu Android czy iPhone

Jeśli często podróżujesz, jesteś na działce lub chcesz w plenerze obejrzeć oczekiwany mecz lub serial na który czekasz C4i ma dla Ciebie idealne rozwiązanie – WiTV.

Cena detaliczna Geniatech WiTVwynosi 185PLN. Produkt jest objęty 12-miesięczną gwarancją producenta.

Więcej informacji o WiTV [tutaj].

Sprawdź też Geniatech PT360 – niższy model ze złączem microUSB!

WiTV, to bezprzewodowy tuner który zapewni dostęp do naziemnej telewizji cyfrowej na tablecie czy smartfonie z systemem Android lub na iPhonie, iPadzie, czy iPodzie Touch. Kieszonkowy WiTV odbiera sygnał DVB-T i przesyła go bezprzewodowo przez sieć WiFi do dowolnych urządzeń mobilnych z systemami iOS/MAC lub Android iOS – w domu i poza domem. Urządzenie wyposażone jest w akumulator oraz teleskopową antenę, co umożliwia odbiór telewizji w dowolnym miejscu poza domem. Dodatkowo istnieje możliwość podłączenia WiTV do zewnętrznej anteny DVB-T i korzystania z mobilnej telewizji w całym domu – w sypialni, kuchni, czy łazience. WiTV pozwoli na zupełnie bezpłatne oglądanie ulubionych programów telewizyjnych, czy wydarzeń sportowych w jakimkolwiek miejscu na swoim urządzeniu przenośnym, bez konieczności fizycznego połączenia.

Urządzenie posiada wbudowany akumulator litowo-jonowy, ładowany przez port USB za pomocą dołączonego do zestawu kabla MicroUSB – USB2.0, wystarczy podłączyć WiTV do komputera czy laptopa. Obsługuje zakres częstotliwości od 177.5 do 226.5MHz (pasmo VHF) oraz od 474 – 858MHz (pasmo UHF) i jest w stanie dekodować strumienie wideo MPEG-2, MPEG-4 i H.264 gdy łączność Wi-Fi obejmuje normy 802.11b / g / n.

Dzięki miniaturowym rozmiarom, w pełni bezprzewodowej pracy, wbudowanej baterii pozwalającej na 3-godzinne działanie, można korzystać z WiTV w dowolnym miejscu. Jedyne wymagania jakie należy spełnić to uaktualnianie systemu iPada, iPhone’a do wersji iOS 5.0 lub nowszej oraz tabletu i telefonu z Androidem do wersji 3.0 lub nowszej.

Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta – wystarczy włączyć WiTV i podłączyć tablet do sieci WiFi, której źródłem jest WiTV. Odbiór telewizji umożliwia darmowa aplikacja SianoTV, dostępna na Google Play oraz App Store.

 

WiTV działa jako w pełni funkcjonalny tuner, pozwalając także na przechwytywanie aktualnie oglądanego programu. Wyposażony jest również w funkcję Timeshift, która umożliwia pauzowanie, wznawianie i przewijanie oglądanego kanału telewizyjnego.

 

Poniżej film na youtube.com, prezentujący działanie WiTV:

https://www.youtube.com/watch?v=KMDq1fZTJMM

Producenci

© C4i Consultants for Industry | Wszelkie prawa zastrzeżone