Zdalne sterowanie KODI XBMC, CoreElec, LibreElec i OpenElec

Wykorzystaj smartfon, tablet lub przeglądarkę internetową jako uniwersalny pilot do KODI! Podane rozwiązania sprawdzą się również przy urządzeniach opartych na oprogramowaniu Linux opartym na KODI tj. CoreElec, LibreElec lub OpenElec.

Niemal wszystkie wersje popularnego oprogramowania KODI umożliwiają sterowanie z urządzeń mobilnych, alternatywnie do sterowania fabrycznymi pilotami na podczerwień załączonymi do urządzeń czy zewnętrznych kontrolerów USB czy Bluetooth jak np. AirMouse. Wystarczy zainstalować odpowiednią aplikację by nasz telefon lub tablet zamienił się w wielofunkcyjnego pilota do sterowania odtwarzaczem z obsługą funkcji multimedialnych. Z powodzeniem można też sterować KODI z przeglądarki internetowej w komputerze. Sprawdź najlepsze rozwiązania do sterowania KODI.

KODI REMOTE – KORE

Kodi Remote/Kore pozwala sterować KODI oraz w pełni urządzeniami z systemem CoreElec, LibreElec lub OpenElec. Dostępna w sklepie Play oraz w iTunes na urządzenia iOS.

YATSE

Druga aplikacją  do sterowania wyłącznie KODI lub CoreElec, LibreElec lub OpenElec.

Chorus2

Świetny i przejrzysty interfejs dający dostęp z poziomu przeglądarki komputera w tej samej sieci lokalne do niemal wszystkich funkcji urządzenia oraz możliwość bardzo wygodnego przeglądania i zarządzania bibliotekami multimedialnymi. Wystarczy w przeglądarce komputera wpisać IP odtwarzacza oraz port 8080 (ten sposób sterowania musi być uruchomiony w ustawieniach KODI)

Najlepsze piloty z funkcja myszy powietrznej oraz pełną klawiaturą QWERTY! Działają z systemem Android.

Cztery urządzenia w jednym!

  • Bezprzewodowa klawiatura QWERTY
  • Żyroskopowa, mysz powietrzna z czujnikiem położenia (airmouse)
  • Pilot TV
  • Gamepad

Idealnie sprawdzą się jako rozwiązanie dla domu i rodziny, uzupełniając każdy odtwarzacz multimedialny i platformę typu Smart TV. Wykonując ruchy w powietrzu w prosty sposób będziemy mogli sterować kursorem na ekranie telewizora czy projektora. Dzięki wysokiej ergonomii kontroler jest odpowiedni dla osób w każdym wieku, w tym zarówno dla dzieci, jak i dla osób starszych. Dzięki klawiaturze QWERTY wpisywanie tekstu jest dużo szybsze i wygodniejsze, zaś funkcja nauki komend IR pozwala na sterowanie jednym pilotem innymi urządzeniami.

Mele F10 Deluxe

MGP-811

Producenci