Products Categories

C4i

Previous
Next
Previous
Next

News

Smart Home more clever
Smart Home more clever

How to create convinient Internet of Things (IoT) environment?

Systemy sterowania inteligentnymi urządzeniami w domu często nie zapewniają wzajemnej współpracy. Odmienne rozwiązania zmuszają użytkownika do stosowania różnych aplikacji i utrudniają obsługę. Z pomocą przychodzi amerykańska firma Global Caché, która od 2002 r. specjalizuje się w rozwiązaniach kontroli, sterowania i komunikacji pomiędzy różnymi sprzętami. W swojej ofercie posiada m.in. produkty z serii iTach, czyli adaptery sterujące sygnałem IR (podczerwień) lub RS-232, sprawdzające się w roli integratora urządzeń IoT.

Serię iTach reprezentują produkty, które umożliwiają sterowanie interfejsami szeregowymi RS232 i nadajnikami IR z poziomu sieci lokalnej WiFi lub Ethernet. Dzięki temu integrują urządzenia w systemach AV oraz popularnych instalacjach inteligentnego budynku Smart Home. Instalując sterowanie przez sieć uzyskujemy możliwość umieszczenia urządzeń w dowolnym, wygodnym dla użytkownika miejscu i sterowania nimi zdalnie z poziomu sieci. Użytkownicy o technicznym zacięciu bez problemu poradzą sobie z konfiguracją i zarządzaniem urządzeniami Global Caché, a mniej zaawansowani mogą skorzystać ze wsparcia integratorów i instalatorów. Natomiast sama obsługa urządzeń i systemu nie nastręczy problemów nawet amatorom.

Urządzenia iTach charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu możliwy jest łatwy montaż w dowolnym miejscu. Producent umieścił adaptery w solidnej, aluminiowej obudowie, a boki urządzeń zostały pokryte gumowymi panelami. Na przodzie obudowy znajdziemy logo producenta, a wszystkie interfejsy umieszczone są z tyłu.

Najpopularniejszym urządzeniem Global Caché jest model iTach WF2IR. Dzięki temu małemu i niepozornemu urządzeniu możemy ograniczyć znaczną liczbę pilotów sterowania w inteligentnym domu, a ich wszystkie funkcje „wgrać” do jednego, wygodnego kontrolera. Na czym to polega? Funkcjonalność analogowego pilota można przenieść do aplikacji sterującej, zainstalowanej na dowolnym tablecie lub telefonie, i w prosty sposób sterować wieloma urządzeniami używając jednego interfejsu. Od kina domowego, po rolety czy oświetlenie. Zastosowanie adapterów w instalacji inteligentnego budynku praktycznie nie ma ograniczeń.

Dodatkowo, dysponując siecią WiFi, możemy wyeliminować konieczność podłączania przewodu Ethernet do urządzenia – wystarczy tylko kabel zasilający. Z uwagi na fakt, że WF2IR posiada trzy gniazda do podłączenia nadajników IR, możemy sterować domyślenia trzema różnymi urządzeniami lub większą liczbą, jeśli wykorzystamy rozdzielacze sygnału IR.

Co istotne, urządzenia z serii iTach mogą zarówno wysyłać sygnały podczerwieni z poziomu sieci, jak i je odbierać z pilotów urządzeń. Programowanie urządzeń jest wygodne poprzez czytelny interfejs webowy w języku angielskim. Dysponując produktami iTach WF2IR oraz IP2IR możemy więc sterować z poziomu sieci WiFi lub LAN każdym urządzeniem posiadającym odbiornik IR. Zrealizujemy w ten sposób sterowania nawet złożonym systemem audio-wideo, składającym się z odtwarzaczy multimedialnych, muzycznych, amplitunera, wzmacniaczy strefowych, telewizorów, monitorów i projektorów, a także będziemy mogli w inteligentnym domu zintegrować systemy sterowania ogrzewaniem i klimatyzacją, roletami, oświetleniem, alarmem, jak i każde inne urządzenie posiadające interfejsy IR lub RS-232. W ten sposób łatwo i szybko utworzymy w swoim domu prawdziwy Internet Rzeczy (IoT).

Kody sterujące podczerwieni można odczytać, zapisać i przekonwertować na dowolny format oraz przypisać im odpowiedni przycisk w używanym programie do sterowania. Kody można także pobrać z bazy urządzeń producenta. Przyciski sterujące, odpowiadające danemu pilotowi, umieszcza się następnie w jednym, wygodnym panelu na ekranie w tablecie, telefonie czy innym urządzeniu multimedialnym, a nawet w interfejsie webowym dostępnym poprzez przeglądarkę internetową.

Global Caché nie dysponuje własną mobilną aplikacją, jednak do dyspozycji jest duży wybór interfejsów firm trzecich, zarówno darmowych, jak i płatnych, spełniających swoje zadanie. Najprostszą aplikacją, która świetnie skomunikuje się z urządzeniami Global Caché jest GControl dostępny bezpłatnie z poziomu Google Play dla urządzeń Android. Istnieją też bardziej zaawansowane, płatne aplikacje na systemy Android oraz iOS, jak mbhRemote oraz MyURemote, pozwalające stworzyć zaawansowany system sterowania. Domowe urządzenia – po zastosowaniu adapterów iTach − będą kompatybilne praktycznie z każdym oprogramowaniem i sprzętem do sterowania.

W ofercie sklepu C4i, autoryzowanego dystrybutora Global Caché w Polsce, dostępne są urządzenia realizujące sterowanie IR poprzez WiFi i Eternet (WF2IR i IPSL), a także sterowanie RS232 poprzez WiFi i Eternet (WF2SL i IP2SL). W sprzedaży są również wersje z technologią PoE (Power over Ethernet). W tej opcji urządzenia iTach (modele IP2IR-P oraz IP2SL-P) są zasilane poprzez przewód Ethernet z routera lub switch’a PoE.

Ceny detaliczne urządzeń iTach wynoszą 799 zł dla urządzeń korzystających z sieci Wi-Fii (WF2IR, WF2SL). Koszt adapterów korzystających z sieci Ethernet to odpowiednio 699 zł brutto dla IP2IR i 780 zł brutto dla IP2SL. Urządzenia z funkcjami PoE kosztują 940 zł (IP2
IR-P) i 890 zł (IP2SL-P).

Dla instalatorów C4i posiada w ofercie urządzenie GC-IRL IR Learner, także produkowane przez Global Caché, które służy do odczytywana każdego sygnału IR i zapisywania go na urządzeniu z portem RS-232. Podłączając je następnie do komputera i używając dedykowanego programu iLearn, możemy wyświetlić odczytywane kody IR i przekonwertować je na wskazany format. Urządzenie dedykowane jest między innymi instalatorom systemów AV i inteligentnego budynku, oferującym dowolne systemy sterowania. G-IRL IR Learner umożliwi im szybką integrację wielu urządzeń domowych do przyjętego systemu sterowania. Profesjonalny GC-IRL IR Learner to koszt 543 zł brutto.

Więcej o C4i Consultants for Industry

Firma C4i Consultants for Industry specjalizuje się w dystrybucji urządzeń zapewniających współczesnym gospodarstwom domowym dostęp do cyfrowej technologii, multimediów i rozrywki. Reprezentuje w Polsce takie marki, jak HiMedia, Zidoo, Egreat, Giada, Minix, Pipo (Android Smart TV Box i mini PC), Popcorn Hour i innych producentów odtwarzaczy sieciowych, Revo i Scansonic (radia internetowe oraz kolumny), Matrix (przetworniki DAC i wzmacniacze słuchawkowe), a także sprzętu dla zastosowań przemysłowych, w tym różnego typu konwerterów formatów wideo i audio, skalerów – procesorów wideo, rozdzielaczy i przełączników oraz matryc, extenderów sygnałów, okablowania, rozwiązań przesyłu sygnału audio wideo przez IP. C4i jest również przedstawicielem takich firm, jak VDWall, Gomax, tvOne, Kramer, BlackmagicDesign, Barix, Brightsign, HDCVT, LAN − producentów zaawansowanych procesorów wideo oraz konwerterów, oraz SCP -Structured Cable Products − producenta okablowania wideo, audio i strukturalnego. Bogate portfolio oferowanych produktów, dziesięcioletnia obecność na rynku oraz zdobyte doświadczenie czynią z pracowników C4i prawdziwych specjalistów w zakresie biznesowego oraz domowego sprzętu audio-wideo.

Work
Work

logoc4i.gif

W związku z rozwojem firmy, ciągle poszukujemy kandydatów na nastepujące stanowiska:

Inżynier Sprzedaży

NR ref IS/2018

Obowiązki:

Pełna odpowiedzialność za  wybrane obszary geograficzne rynku, szukamy pracowników na południu i na zachodzie Polski

Sprzedaż i doradztwo dla klienta korporacyjnego rozwiązań audio-wideo producentów w dystrybucji C4i: VDWall, Cuanbo, HDCVT, Kramer, okablowanie SCP, Matrix, Zidoo, E-Great, Giada i innych

Wymagania:

Wykształcenie politechniczne, minimum stopień inżyniera

Zainteresowanie / hobby urządzenia audio – wideo, Hi-Fi i/lub IT.

Wymagana znajomość przynajmniej jednej dziedziny hifi,audio,instalacje multimedialne, IT.

Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w  w/wymienionej dziedzinie.

Znajomość,

Znajomość j. angielskiego

Biegła obsługa komputera PC, interentu oprogramowania i sprzętu PC/MAC

Umiejętność osiągania zamierzonych celów

Prawo jazdy kat. B

Niekaralność

Osoba niepaląca

Oferujemy:

Wynagrodzenie stałe + prowizja od wyników

Możliwość dynamicznego rozwoju własnej pozycji zawodowej w rozwijającej się firmie

z sektora nowych technologii .

Poznania najnowszej techniki audio – wideo , szkolenia.

Wymagamy:

Motywacji, intensywnych wyjazdów i spotkań z klientami

Szybkiej nauki oferowanych rozwiązań.

Pozytywnych referencji z ostatniego miejsca pracy

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w j.polskim i angielskim na adres praca (at) c4i.com.pl

Nie udzielamy informacji telefonicznych, odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

 

Specjalista ds. Logistyki i Sprzedaży NR ref. SLS/2018

Obowiązki:

Obsługa klientów
Bieżąca realizacja logistyczna zamówień klientów oraz ich nadzór
Kontakt z dostawcami w kraju i zagranicą
Obsługa programu fakturującego i współpraca z księgowością
Przygotowywanie i nadawanie przesyłek kurierskich
Obsługa i zarządzanie sklepem internetowym
Realizacja zamówień marketingowych
Organizacja logistyki, współpraca z firmami magazynowymi, spedycyjnymi oraz innymi niezbędnymi w procesie dostaw – w tym negocjowanie warunków i przygotowanie umów.

 

Wymagania:

Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
Wykształcenie średnie lub wyższe, studenci powyżej II roku
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Skrupulatność, bardzo dobra organizacja własnej pracy
Dyspozycyjność
Bardzo dobra znajomość komputera, internetu i pakietu MS Office (szczególnie Excel), programy graficzne
Wysoka kultura osobista
Samodzielność i zaradność
Osoba niepaląca

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość rozwoju i zwiększania zakresu swoich obowiązków oraz pozycji wraz ze wzrostem firmy
Pracę w młodej dynamicznej firmie oferującej rozwiązania wysokich technologii w międzynarodowym środowisku
Możliwość awansu i rozwoju wraz z firmą

Poszukujemy studentów do pracy zarówno na zastępstwo jak i osoby na stały etat. Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w j. polskim i angielskim na adres praca (at) c4i.com.pl. Nie udzielamy informacji telefonicznych, odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

 

Specjalista ds. technicznych Nr ref. SdT/2018

Obowiązki:

Obowiązki – Serwisant/Specjalista ds. technicznych:

Wsparcie projektowe audio wideo oraz serwis urządzeń audio – wideo

Uruchomienia, wsparcie klienta

Organizowanie pokazów audio – wideo

Wymagania:

Znajomość elektroniki użytkowej

Umiejętności serwisowe

Wykształcenie min. średnie

Znajomość j. angielskiego

Znajomość środowiska PC/MAC

Osoba niepaląca

Oferujemy:

-rozwój zawodowy, kontakt z najnowszą techniką

-szkolenia zagraniczne

-stopniowy wzrost kompetencji i odpowiedzialności

Zapewniamy bardzo dobre warunki pracy i możliwość rozwoju wraz z firmą, niezbędne wyposażenie oraz długoterminową ścieżkę rozwoju zawodowego. Jeśli chcesz osiągnąć sukces z nami -ZAPRASZAMY! CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres: praca@c4i.com.pl. image041.gifNie zwracamy przesłanych dokumentów, na rozmowę umawiamy się tylko z wybranymi kandydatami. Nie informujemy telefonicznie o przebiegu rekrutacji.

Tile – the newest wireless presentation system
Tile – the newest wireless presentation system

C4i introduces the latest Tile wireless presentation system to the Polish market. The device which was developed by the American company DVDO which is part of current technological trends – comfortable office work and the use of BYOD (Bring Your Own Device) type Clickshare systems.

Tile is a universal solution for conference or educational rooms, allowing the simultaneous transmission, streaming and casting of any content from almost any wireless device to one or two displays.

The Tile presentation system includes a receiver that is connected to the screen on which the presentation is displayed, i.e. a projector, monitor or TV. The connection between the sources and the receiver takes place through the Wi-Fi network present in the conference room (802.11b / g / n / Ac standard) or dedicated and emitted by the device in Access Point mode. The device can also be connected to a LAN via a network cable. The system has five HDMI inputs, of which four version 1.4 inputs support Full HD 1080p @ 60Hz signals, and the fifth HDMI 2.0 supports 4K @ 60Hz signals. In addition, we get two HDMI outputs with the ability to connect two receivers simultaneously, 2 USB connectors and optical audio output.

Tile therefore provides wired connection to almost any HDMI source or – most importantly – wireless image transmission from computers with Windows or Mac as well as phones or tablets with Android or IOS. And all this in an easy and fast way. What’s more, the device has a multiviewer function and can display 4 input images in the form of a quad on one output – the only thing you need is the manufacturer’s dedicated application. Its installation and configuration is so simple that we are ready to send an image in a few seconds. The device also fully supports the transmission via AirPlay on Apple devices.

DVDO Tile supports 4K @ 60Hz output signals only on the dedicated HDMI Loop output, and the maximum number of users sharing content is practically unlimited. The device allows you to display video from five different sources simultaneously, of which up to four Full HD 1080p video streams. The fifth image (input) is reserved for a source transmitting a non-scalable signal 3840x2160p @ 60Hz and connected to the HDMI Loop connector. A great solution is the possibility of any placement of broadcasted signal on the presentation screen and scaling the remaining 4 Full HD sources with the effect of window blending. There is no need to cut the screen to 2 or 4 parts. Thanks to this, you can create visually attractive and flexible presentations and – depending on the needs and the number of sources – freely manage the content on the screen creating a combination of windows. Moderator mode allows the moderating person to control and manage content and user access as well as manage audio tracks or queue speakers presenting content – all using the convenient free Tile application available on the Windows, Android and Apple platforms.

The system allows displaying up to five different windows, enabling multiple users to share the contents of screens, applications and files, compare video and image files, or display websites with presentations or video streams from YouTube. The result of attractive presentations are dynamic discussions supporting comfortable teamwork. Another advantage of Tile is the ability to simultaneously use any wired and wireless sources without worrying about their compatibility.

Tile will work well in conference and educational rooms, advertising and marketing agencies, and many other places where presentations are conducted. The device simplifies the process of wirelessly connecting various devices to the existing display system. Users no longer need to share a wired connection and configure their laptop screen – all they have to do is select the content they want to show to the group and start the screen transmission. As a result, many users can simultaneously share ideas and their presentations.

Tile presentation management in Moderator mode provides the control necessary for the structured course of a lecture or presentation. The moderator can manage Tile from a wired or wireless network using a desktop computer or mobile device. Tile device detection on mobile devices is done via a Bluetooth connection.

The cost of DVDO Tile is PLN 4987 gross. The receiver is designed to support any number of sources, and the manufacturer provides a one-year warranty on its operation.

Main features:

 • Windows, OSX, iOS and Android support
 • 4k@60Hz on HDMI pass-through input
 • no need to use external transmitters
 • WiFi and LAN support
 • own WiFi network
 • AirPlay support
 • displaying up to 5 sources simultaneously
 • freedom of placing and scaling image sources on the screen
 • unlimited number of supported users
 • i ntuitive operation and configuration
 • simple presentation moderation

More about C4i Consultants for Industry

The C4i Consultants for Industry company specializes in the distribution of devices providing modern households with access to digital technology, multimedia and entertainment. Represents brands in Poland such as HiMedia, Zidoo, Egreat, Giada, Minix, Pipo (Android Smart TV Box and mini PC), Popcorn Hour and other manufacturers of network players, Revo and Scansonic (internet radios and columns), Matrix (DAC converters and headphone amplifiers), as well as equipment for industrial applications, including various types of video and audio format converters, scalers – video processors, splitters and switches as well as matrices, signal extenders, cabling, and solutions for transmitting video audio signal over IP. C4i is also a representative of such companies as VDWall, Gomax, tvOne, Kramer, BlackmagicDesign, Barix, Brightsign, HDCVT, LAN – producers of advanced video processors and converters, and SCP-Structured Cable Products – producer of video, audio and structured cabling. The extensive portfolio of products offered, ten years of market presence and acquired experience make C4i employees real specialists in the field of business and home audio-video equipment.

Zidoo Z1000 – nowy odtwarzacz sieciowy 4K HDD już w Polsce
Zidoo Z1000 – nowy odtwarzacz sieciowy 4K HDD już w Polsce

Zidoo Z1000 to najnowszy odtwarzacz sieciowy plików 4K, a produkty marki Zidoo od lat zaliczane są do grona najbardziej zaawansowanych i wszechstronnych urządzeń Android TV Box. Model Z1000 jest idealną alternatywą łączącą serię ekskluzywnych modeli X20 i X20 Pro z popularną linią modeli Z10 i Z9s od Zidoo. Elegancki wygląd idzie w parze z zaawansowaną technologią.

Zidoo Z1000 korzysta z wydajnego układu Realtek, obsługuje HDMI 2.0a i odtwarzanie plików 4K HDR, dekodowanie dźwięku wielokanałowego HD-Audio i bezstratnych plików audio z dźwiękiem w jakości 24bit/192kHz.

Z1000 dostał nową, elegancką obudowę zbliżoną stylistycznie do linii premium X20, w całości wykonaną z czarnego, szczotkowanego aluminium. Z przodu urządzenia producent umieścił ukrytą za odchylanym panelem kieszeń, w której można zamontować dysk wewnętrzny SATA 3.0 o rozmiarze 3,5 cala i pojemności nawet 10TB. Obsługa dysku HDD wymogła instalację wentylatora, którego praca jest jednak wyjątkowo cicha, a prędkość inteligentnie dostosowywana do obciążenia. Wentylator można nawet wyłączyć. W produkcji odtwarzacza Zidoo wykorzystało najwyższej jakości komponenty elektroniczne, a płyta główna została wyprodukowana przy wykorzystaniu specjalnej technologii pokrywania oparami złota, gwarantującej większą trwałość podzespołów. Atutem odtwarzacza jest interfejs, którego funkcjonalność odpowiada oprogramowaniu z wyższych wersji odtwarzaczy (Zidoo X2/X20 Pro) i stanowi wyróżnik w zestawieniu z podstawowymi modelami Z9S i Z10.

Serce Zidoo Z1000 stanowi jeden z najlepszych chipsetów na rynku − Realtek RTD1296DD. Czterordzeniowy, 64-bitowy procesor bazuje na platformie ARM Cortex-A53 i został specjalnie zaprojektowany do odtwarzania multimediów w najwyższej jakości. Firma Zidoo od lat jest jednym z największych producentów urządzeń z procesorami Realtek, zaś nowy układ powstał w wyniku ścisłej kooperacji obu firm w celu zaprojektowania wydajnego, idealnego do odtwarzania multimediów, układu. Procesor działa we współpracy z modułem graficznym Mali T820, dzięki czemu pozwala uzyskać jakość wideo i możliwości przewyższające wiele odtwarzaczy wideo z najwyższej półki, komputerów, jak i funkcji zaimplementowanych w telewizorach SMART. Z1000 posiada przy tym 2GB pamięci RAM i wbudowane 16GB szybkiej pamięci eMMC.

Urządzenie w pełni wspiera odtwarzanie plików i płynne wyświetlanie obrazu 4K Ultra HD 60Hz z 10-bitową przestrzenią kolorów oraz HDR 10-bit. Jak w całej serii najnowszych urządzeń Zidoo, wykorzystano tu technologię optymalizacji jakości obrazu i nowy, zoptymalizowany algorytm konwersji z HDR do SDR, który pozwala dokładniej odwzorowywać oryginalne kolory podczas odtwarzania 4K HDR, również bez telewizora HDR. Odtwarzacz oferuje także szersze spectrum kolorów BT.2020, co przekłada się na realistyczne, szczegółowe i pełne detali oddawanie obrazu. Z1000 w pełni wspiera kodeki H.265/HEVC, VP9 i H.264, zaś zastosowane złącza HDMI są zgodne ze standardem HDMI 2.0a, umożliwiają więc transmisję pełnego sygnału 4K w 60 klatkach na sekundę i wykorzystanie urządzenia we współpracy z najnowszymi telewizorami lub projektorami 4K z HDR. Ustawienia silnika graficznego pozwalają również na precyzyjne dostosowanie ulubionych efektów i parametrów wyświetlanego obrazu oraz dostosowanie go do odbiornika czy preferencji widza.

Zidoo Z1000 odtwarza m.in. pliki Blu-Ray UHD oraz Full HD 3D/2D i DVD z obrazów płyt lub struktury plików z pełnym menu nawigacyjnym. Odtwarzacz poradzi sobie niemal z każdym formatem multimedialnych, niezależnie od rozszerzenia czy zastosowanego kontenera. Zaletą odtwarzaczy Zidoo jest rozbudowana funkcja edycji wyświetlania napisów ze zmianą czcionki, koloru, przesunięcia na ekranie czy dodawaniem efektów. Możliwe jest również pobieranie napisów on-line w dowolnym języku, również po polsku. Urządzenie wspiera też automatyczne przełączanie liczby klatek na sekundę: 23.976, 59.94, 25, 30, 50, 60, co przekłada się na właściwe odtwarzanie wszystkich formatów i uniknięcie irytujących przeskoków obrazu występujących w niższej klasy odtwarzaczach sieciowych.

Odtwarzacze Zidoo są wyposażone w wygodny interfejs do zarządzania filmami – aplikację Poster Wall 2.0. Oprogramowanie błyskawicznie wykrywa i skanuje podłączone dyski HDD, USB lub sieciowe i pobiera okładki oraz opisy filmów wraz z obsadą oraz ocenami z popularnego serwisu IMDB. Interfejs automatycznie kategoryzuje filmy i seriale, łącząc je w razie potrzeby w serie. Poster Wall pozwala na wygodne przeglądanie wszystkich zasobów zarówno na telewizorze, jak i z poziomu przeglądarki internetowej w telefonie, tablecie czy komputerze PC w interfejsie webowym Zidoo Control. Alternatywnie do zarządzania bibliotekami otrzymujemy najpopularniejsze oprogramowanie na platformę Android – KODI (obecnie w wersji 18.2) z nakładką producenta ZDMC.

Cechą charakterystyczną odtwarzaczy Zidoo jest także wsparcie odtwarzania i dekodowania wysokiej jakości audio. Z1000 oferuje pełne, sprzętowe dekodowanie dźwięku wielokanałowego HD Audio z „gęstymi” formatami Dolby Atmos i DTS:X (oraz niższymi), z pełnym HDMI passthrough oraz downmix do stereo. Zidoo „zagra” więc niemal każdy plik z dźwiękiem wielokanałowym i zapewni współpracę z najnowszymi, wysokiej jakości amplitunerami kina domowego. Warto podkreślić, że Zidoo jako pierwszy producent odtwarzaczy z systemem Android zniósł ograniczenia systemu dotyczące częstotliwości próbkowania, dzięki czemu player wspiera natywnie 192kHz /24 bity w plikach bezstratnych flac na złączach cyfrowych optycznym/koaksjalnym lub USB. Z1000 odtwarza również pliki SACD − konwersja do 176 kHz następuje tylko na złączach optycznym i koaksjalnym, natomiast na wyjściu USB uzyskamy odtwarzanie natywnie DSD w formacie DFF, w tym DSD64/DSD128/DSD256 bez utraty jakości i przy współpracy z płatną aplikacją USB Audio Player Pro albo bezpłatną aplikacją Hiby Music. Odtwarzacz świetnie sprawdzi się więc jako „transport” audio podłączony poprzez USB do zewnętrznego przetwornika DAC i z powodzeniem może pracować nawet w hi-endowym torze audio. Wbudowana aplikacja odtwarzacza muzycznego Zidoo Music Player posiada nowy interfejs użytkownika i obsługuje natywnie SACD, DFF, DSF, APE, FLAC, WAV i inne bezstratne formaty audio. Odtwarzacz automatycznie pobiera okładki albumów i teksty piosenek, zaś jego interfejs jest prosty, schludny i wygodny w obsłudze oraz − co najważniejsze − pozwala na pełne sterowanie z urządzeń zewnętrznych przez Zidoo Control Center, bez konieczności uruchamiania telewizora. Czyni to Z1000 pełnoprawnym sieciowym odtwarzaczem audio.

Dostępne złącza audio to SPDIF optyczne i koaksjalne oraz analogowe RCA lewy/prawy. Wśród złącz wideo znajdziemy natomiast HDMI 2.0a oraz kompozyt wideo RCA, dzięki którym bez problemu podłączymy odtwarzacz zarówno do najnowszych, jak i starszych odbiorników. Złącza analogowe zapewnią współpracę ze wzmacniaczem stereo, ale pełnię możliwości odtwarzacz pokaże dopiero przy współpracy z kinem domowym. Zidoo Z1000 posiada ponadto złącze wejściowe HDMI 2.0, do którego bez problemu podłączymy zewnętrzne źródło, jak konsolę, dekoder satelitarny czy chromecast’a, co pozwoli oszczędzić złącza w telewizorze czy amplitunerze. Urządzenie korzysta z karty sieciowej o przepustowości 1Gb/s, a za szybką łączność bezprzewodową odpowiedzialny jest moduł WiFi 2.4Ghz/5Ghz 802.11ac 2T2R 867 Mb/s oraz Bluetooth 4.2 (do podłączenia urządzeń peryferyjnych). Funkcje bezprzewodowe uzupełnia Miracast (przesyłanie obrazu z urządzeń Android) oraz wsparcie DLNA. Do dyspozycji użytkownika są także dwa gniazda USB 3.0, dwa USB 2.0 oraz zewnętrzne złącze SATA 3.0.

Zidoo Z1000 pracuje pod kontrolą systemu Android 7.1 z Google Play i możliwością pobierania aplikacji. Nakładka producenta w języku angielskim została zapożyczona z serii X20 i niebawem będzie dostępna w pełni w języku polskim. Android pracuje równolegle z otwartym systemem OpenWRT, który pozwala korzystać z urządzenia jako serwera NAS. Wystarczy zamontować dysk twardy (wewnętrzny lub USB), aby stworzyć domowy serwer plików z możliwością udostępniania w prosty sposób zasobów. System posiada także wbudowanego klienta torrent/transmission/Aria2. Stabilna praca w sieci lokalnej jest możliwa dzięki obsłudze najpopularniejszych protokołów transmisji NFS, SMB wszystkich wersji.

Producent intensywnie rozwija swoje produkty pod kątem pracy w instalacjach inteligentnego budynku lub instalacjach korporacyjnych – dlatego Z1000 to kolejny model Zidoo wyposażony w port RS232 i wsparcie sterowania z poziomu http czy systemu Control4.

W zestawie z Zidoo Z1000 otrzymujemy pilota zdalnego sterowania na podczerwień. Kontroler ma funkcję podświetlenia, pozwala na programowanie klawiszy oraz jest wyposażony w funkcję myszy i przyciski szybkiego dostępu. Pełne sterowanie zrealizujemy również przez interfejs web Zidoo Control Center z poziomu telefonów, tabletów czy komputerów PC lub zewnętrznych aplikacji jak Zidoo Controller czy Cetus z Google Play. Istnieje możliwość zamówienia zewnętrznego kontrolera, np. myszy powietrznej AirMouse z czujnikiem żyroskopowym. To urządzenie wielkości pilota, które poprzez wykonywanie ruchów w powietrzu steruje kursorem na ekranie telewizora. To wygodne rozwiązanie przy korzystaniu z programów multimedialnych lub przeglądarki. W zestawie znajdziemy również kabel zasilający, SATA, HDMI i instrukcję w języku polskim. Odtwarzacze Z1000 oferowane są również w zestawach ze skonfigurowanymi dyskami HDD.

Istnieje możliwość zamówienia odtwarzacza z dyskiem SATA (2TB, 3TB, 4TB i 6TB) i z klawiaturą bezprzewodową typu AirMouse – dedykowaną Zidoo V9, MGP-811 lub Deluxe.

Cena detaliczna Zidoo Z1000 wynosi 1699 zł brutto. Produkt jest objęty 12-miesięczną gwarancją producenta. C4i zawsze dostarcza je z aktualnym oprogramowaniem firmowym.

Więcej o C4i Consultants for Industry

Firma C4i Consultants for Industry specjalizuje się w dystrybucji urządzeń zapewniających współczesnym gospodarstwom domowym dostęp do cyfrowej technologii, multimediów i rozrywki. Reprezentuje w Polsce takie marki, jak HiMedia, Zidoo, Egreat, Giada, Minix, Pipo (Android Smart TV Box i mini PC), Popcorn Hour i innych producentów odtwarzaczy sieciowych, Revo i Scansonic (radia internetowe oraz kolumny), Matrix (przetworniki DAC i wzmacniacze słuchawkowe), a także sprzętu dla zastosowań przemysłowych, w tym różnego typu konwerterów formatów wideo i audio, skalerów – procesorów wideo, rozdzielaczy i przełączników oraz matryc, extenderów sygnałów, okablowania, rozwiązań przesyłu sygnału audio wideo przez IP. C4i jest również przedstawicielem takich firm, jak VDWall, Gomax, tvOne, Kramer, BlackmagicDesign, Barix, Brightsign, HDCVT, LAN − producentów zaawansowanych procesorów wideo oraz konwerterów, oraz SCP -Structured Cable Products − producenta okablowania wideo, audio i strukturalnego. Bogate portfolio oferowanych produktów, dziesięcioletnia obecność na rynku oraz zdobyte doświadczenie czynią z pracowników C4i prawdziwych specjalistów w zakresie biznesowego oraz domowego sprzętu audio-wideo.

Nowości wiosenne C4i
Nowości wiosenne C4i

Poniżej znajdą Państwo wybrane nowości w ofercie C4i. Są to najnowsze propozycje naszych stałych i sprawdzonych dostawców, jak i nowości od nowych firm w naszym portfolio, jak DVDO czy Global Cache, którego zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem.

Chcesz zostać partnerem handlowym C4i i uzyskać ceny dealerskie lub projektowe? Napisz na tomasz@c4i.com.pl!

 • Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dedykowaną ofertę.
 • Z chęcią też wypożyczymy urządzenia do przetestowania
 • lub umówimy się na spotkanie z prezentacją możliwości urządzenia i szkoleniem z obsługi

Organizujemy też cykliczne prezentacje naszych produktów dla klientów. Jeśli jesteś zainteresowany – zostaw kontakt, a poinformujemy Cię o dacie najbliższego spotkania.


Seria sterowników do instalacji inteligentnego budynku oraz AV od Global Cache.

Z początkiem roku 2019 zostaliśmy dystrybutorem rozwiązań Global Cache pozwalających przekonwertować wzajemnie porty RS232, Ethernet, IR, co pozwala znaczenie uprościć instalację. Są to niedrogie i bardzo użyteczne interfejsy pozwalające sterować urządzeniami przez RS232 czy Ethernet nawet wówczas, gdy urządzenie nie posiada takich interfejsów.

Seria iTach:

 • WF2SL
 • WF2IR
 • IP2SL
 • IP2SL-P
 • IP2IR
 • IP2IR-P

Akcesoria:

 • GC IRL-IR Lerner

Wszystkie urządzenia dostępne z magazynu C4i.  Dla partnerów handlowych oferujemy rabaty.


DVDO to amerykańska firma, znana w przeszłości z doskonałych skalerów kina domowego. Dzisiaj DVDO oferuje  zaawansowane narzędzia do prezentacji biurowej.

DVDO TILE to multiviewer i unikalny system prezentacyjny w jednym. Jest to idealne urządzenie do rozwiązań konferencyjnych i  edukacyjnych. DVDO TILE pozwala na jednoczesne przesyłanie, streamowanie i castowanie dowolnych treści z niemal każdego urządzenia bezprzewodowego na jeden lub dwa wyświetlacze. Posiada wyjście 1080p@60 oraz drugie wyjście Bypass, wspierające 4K HDMI 2.0 (wsparcie 4K tylko dla jednego z 5 wejść). TILE pozwala na wyświetlanie do 5 okien (max 4 streamy wideo) od nieograniczonej ilości użytkowników na max 2 ekranach. Możliwość edycji okien, rozmiaru, położenia, blending oraz kontrola audio. Sieć: Ethernet, WiFi. Współpraca z Windows, Mac, Android i IOS.

DVDO 4K Air to bezprzewodowy extender HDMI przesyłający w paśmie 60GHz. Zapewnia przesył sygnału 4K@30 bez kompresji przy niemal zerowych opóźnieniach na odległość do 10m w obrębie jednego pomieszczenia. Obsługuje 3D, CEC, 7.1-kanałowe bezstratne cyfrowe audio takie jak Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio.


GeoBox to tajwański producent najbardziej zaawansowanych procesorów wizyjnych, wielomonitorowych, do współpracy zarówno z projektorami jak i monitorami, z edgeblendigiem i warpingiem, obrotem o dowolny kąt i innymi spektakularnymi efektami wizualnymi

G-105 to wielofunkcyjny, magiczny procesor obrazu. Wejścia: 1x HDMI, 1xVGA, 1xDP, wyjścia: HDMI i DVI(kopia). Rozdzielczości wejściowe do 4K@30, zaś wyjściowe do 1920×1200.

Wspiera rozdzielczości wejściowe do 4K30Hz. Rozwiąże najtrudniejsze problemy video i z powodzeniem może być stosowany np. w medycynie dla de warpingu, Obraca obraz o dowolny kąt, wyświetla obraz na powierzchniach stożkowych, kuli itp. Pozostałe funkcje: warp, de-warp, video wall control, format conversion, scaler switcher, PIP/POP, 3D format conversion, image cropping, flip/rotation, dynamical aspect ratio change, continuous position shift, edgeblending, stacking, warping, mapping.

G-406L to nowej generacji procesor wideo 4K@60 pozwalający na dowolną konfigurację 4-monitorowej ściany wideo lub większych, dzięki możliwości łączenia kaskadowego urządzeń. Pozwala na skalowanie, obrót i pełne dostrajanie wyświetlanego obrazu. Zawiera jedno wejście HDMI 2.0 oraz wyjście loop. Wszystkie  złącza wspierają HDCP2.2/1.4 łącznie z wyjściami HDMI. Każde wyjście można niezależnie konfigurować pod względem obrotu, skalowania, dostrajania kolorów i croppingu. Kombinacja procesorów G406L i G408 pozwala wyświetlić ściany wielomonitorowe  z większą ilością wyświetlaczy niż cztery.


SCP to nasz wieloletni dostawca kabli  HDMI 18Gb/s oraz okablowania strukturalnego. Poniżej trzy niezbędne w dzisiejszych instalacjach adaptery: USB C, DP i mini DP na HDMI.

Adaptery:

 • Display Port 1.4 na HDMI 2.0b – SCP 9AD-DP1.4
 • Mini Display Port 1.4 na HDMI 2.0 –  SCP 9AD-MDP1.4
 • USB C na HDMI 2.0  żeński – SCP 9AD-USBTypeC

Jest to aktualnie niezbędny zestaw instalatora, który pozwala podłączyć urządzenia z wyjściem DP, miniDP, USB C do wyświetlaczy lub podobnych urządzeń z wejściem HDMI (nigdy odwrotnie).


LAN Accessories Co. To znakomity tajwański producent okablowania optycznego i extenderów USB na skrętkę.

LAN 0201R to aktywny przedłużacz/kabel USB, który może zwiększyć odległość między urządzeniem USB, a komputerem do nawet 10 metrów. Posiada złącza USB A-B, zgodność z USB 2.0/1.1, wsparcie Windows i Mac OS i co ważne – nie wymaga sterowników.

Cena 137 zł netto/szt.

LAN-0202 to aktywny przedłużacz, repeater, wzmacniacz USB 2.0/1.1, który może zwiększyć odległość między urządzeniem USB, a komputerem do 12 metrów, złącza typ A męsko-żeński, wsparcie Windows i Mac OS, nie wymaga sterowników.

Cena 139 zł netto/szt.


Giada – producent mini PC i urządzeń Digital Signage gwarantujących wysoki poziom techniczny i niezawodność działania.

GDA-DM6 to procesor PC Windows do 4 -monitorowej ściany wideo. Wyjścia: 4x HDMI (max. 4K@60Hz), 2x USB 3.0, 2x USB2.0, 1x RS232, 1x Slot karty SIM, 1x Audio 3,5mm in, 1x Audio 3,5mmout, 1x Gigabit Ethernet, 1x M.2 Sata, 1x SATA (2.5″) potrafi wyświetlić maks. 4x 4K@60 Hz.


Coraz bardziej popularna wśród klientów firma Cuanbo oferujące extendery optyczne, automatyczne przełączniki wieloformatowe  z HDBaseT, matryce modułowe czy wallplate’y.

MVS-VH-P S1 – Automatyczny, naścienny przełącznik wieloformatowy VGA+audio, HDMI na HDMI i audio analogowe(deemebedowane). Zgodność z HDCP 1.4. Sterowanie RS323/LAN oraz z panelu, wsparcie POE. Maksymalna rozdzielczość 4K*2K@30Hz.

Cena 1301 zł netto/szt.

Plus-WP-HDBT-T S1 – Extender/Przełącznik naścienny(wallplate) HDBaseT do 70m z wejściami : VGA , HDMI, DP – sterowanie za pomocą strony web, automatyczne możliwość własnej konfiguracji . Odbiór sygnalu na kompatybilnym odbiorniku HDBaseT np. MVE-CAT-Rx-S1. Maksymalna rozdzielczość 4K@30Hz, Zgodność z HDCP, Sterowanie RS323 oraz klient WEB.


Foxun od niespełna kilku lat widnieje w naszej ofercie, jednak systematycznie dostarcza wiele zaskakujących i innowacyjnych rozwiązań technicznych, niedostępnych u innych producentów.

SX-EX11(1080p)  – Extender HDMI po Cat 5e/6. Zestaw nadajnik i odbiornik umożliwiający przesył nieskompresowanego sygnału HDMI wideo i wielokanałowego audio do 50 metrów. Obsługa rozdzielczości max. 1080p 60Hz (Full HD) przy zastosowaniu skrętki CAT5e/6. Możliwość zarządzania EDID. Obsługa rozdzielczości graficznych (VESA) do 1920×1200

Cena 171 zł netto/zestaw

MX-11B (8×8) – Matryca HDMI 2.0  8×8  + audio deembeder z każdego kanału , 4K x 2K 60Hz 4:4:4 18Gb i HDCP 2.2, obsługa Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio. Sterowanie IR, RS-232, TCP/IP oraz z panelu przedniego. Wsparcie dla 3D.

SX-EX41  extender 600m – Extender HDMI po kablu dwużyłowym grubości 12-19 AWG. Umożliwi przesłanie sygnału rozdzielczości do 1080p60 na odległość do 600m. Przesyła podczerwień. Unikalne urządzenie w niespotykanie okazyjnej cenie

Cena 1362 zł netto/zestaw

SX-SP06S(1×4),SX-SP05S(1×2) – Dwie wersje rozdzielaczy HDMI 2.0 1×2 i 1×4 ze skalowaniem sygnału: w przypadku podania sztywnego sygnału o rozdzielczości 4K@50 (60) np. z dekodera nc+, rozdzieli i przekaże sygnał na telewizor w rozdzielczości 4k@50 i na projektor full HD w rozdzielczości 1080p@50 pod warunkiem, że nie korzystamy z obydwu urządzeń jednocześnie, w przypadku korzystania z obydwu urządzeń jednocześnie, przekazany zostanie sygnał 1080p@50 na obydwa urządzenia.

SX-EX39 – Na pewno spotkaliście się z problemem zaniku sygnałów po wyjściu z drugiego wyjścia grafiki np. w laptopach firmy Dell w szczególności przy zasilaniu bateryjnym. Repeater SX EX 39 rozwiąże ten problem wzmocni HDMI 2.0a, umożliwi zastosowanie dłuższego kabla HDMI pozwalając na łączenie kaskadowe kilku urządzeń. Testowano z kablami o łącznej długości 22,5m. Zestaw bez zasilacza.

Tylko 142 zł netto/szt.

SX-EX36 – Extender HDMI na IP po kablu Cat5e/6 do 120m. Obsługuje rozdzielczości do 1080p 60Hz, kompresja H.264, wyjście HDMI Loop, przesył IR, RS232, zarządzenie z PC, funkcja Power over Etherner PoE, tryb unicast, multicast i broadcast, wsparcie VLC, zestaw nadajnik + odbiornik, umożliwia stworzenie matrycy po IP (funkcja broadcast wiele do wielu)

Cena zestawu tylko 711,88 zł netto/szt.


Gomax Electronics to producent unikalnych na skalę światową urządzeń Pro AV. Z firmą z powodzeniem współpracujemy już od ponad 6 lat, oferując wielokrotnie unikalne rozwiązania audio wideo.

CV35A – Konwerter 3G/HD/SD-SDI na HDMI z dembedderem audio. Wejścia: 1x SDI, wyjścia: 1x HDMI (19-pinowe, żeńskie), 1x SDI loop, 1x 3,5mm audio stereo analogowe; max. rozdzielczość: 1080p 60Hz; Obsługa 7.1 i 5.1-kanałowego audio.

Cena 402 zł netto/szt.

CV-53A – konwerter HDMI na 3G/HD/SD-SDI z embedderem audio. Wejścia: 1x HDMI, 1x 3,5mm audio stereo; wyjścia: 1x SDI; max. rozdzielczość: 1080p 60 Hz; obsługa 7.1 i 5.1-kanałowego audio.

Cena 366 zł netto/szt.

CAP502MJZ – Grabber sygnału HDMI bezpośrednio na komputer przez port USB 3.0; kompatybilny z Windows 7/8.1/10, Mac i Linux OS; przyjmuje sygnały do 4K@60Hz, zapis w jakości do 1080p@60Hz, wejścia: 1x HDMI, 1x 3,5mm stereo audio; wyjścia: 1x USB, 1x HDMI 2.0a lopp 4K, 1x 3,5mm audio

Tylko 699 zł netto/szt.

CAP 502MJ – Grabber sygnału HDMI bezpośrednio na komputer przez szybki port USB 3.0; kompatybilny z Windows 7/8.1/10, Mac i Linux OS; zapis w jakości do 1080p@60Hz.

Cena tylko 467,50 zł netto/szt.


Producent zaawansowanych odtwarzaczy Multimedialnych A10 , A5, A11 wprowadza nową serię urządzeń opartych na systemie Android 7.

Egreat A8 Pro – Najnowszy odtwarzacz ze stajni Egreata: Android OS 7.0. CPU Quad-core HiSilicon Hi3798C V200, ARM Cortex A53 64 bit, GPU Mali-720, 2GB RAM oraz 16GB wew., 4K60Hz 10bit HDR10, H.264, H.265, 3D, BD-ISO, dekodowanie sprzętowe wideo i dźwięku wielokanałowego HD-Audio passthrough, downmix. 1Gb LAN, WiFi 2,4Ghz b/g/n, wyjście HDMI 2.0a, kompozyt, Spdif Toslink/Coaxial, Stereo RCA L/R, kieszeń HDD SATA 3,5″, USB 2×2.0, RS232, Miracast, DLNA. Sterowanie z Android/iOS, pilot, RS232 i Control4. Menu w języku polskim.

Cena 854 zł netto/szt.


HDCVT HDVUH60_P – Unikalny frame grabber sygnału HDMI bezpośrednio na komputer przez port USB 3.0; kompatybilny z Windows 7/8.1/10, Mac i Linux OS; maksymalne rozdzielczości wejściowe 4K2K@60Hz, zapis w jakości do 1080p@60Hz, wejścia: 1x HDMI, 1x 3,5mm stereo audio; wyjścia: 1x USB, 1x HDMI lopp, 1x 3,5mm audio.

Tylko 610 zł netto/szt.

EUROSHINE ER-1 – Doskonała koncepcja na wielofunkcyjne radio odtwarzacz CD  w firmie:Radio internetowe do szafy rack z tunerem FM, DAB+, odtwarzaczem CD/USB/SD oraz Bluetooth 4.1. Zarządzany z panelu przedniego, pilota, RS232. Złącza: 3 wyjścia RCA/Phoenix stałe, 1 wyście RCA/Phoenix konfigurowalne, 1 wejście RCA Phoenix do nagrywania REC.

Empire State Filter ESF 300-3G  -3-kanałowy eliminator humu dla sygnałów SDI (SD-SDI, HD-SDI lub 3G-SD) i CV.

Więcej o C4i Consultants for Industry

Firma C4i Consultants for Industry specjalizuje się w dystrybucji urządzeń zapewniających współczesnym gospodarstwom domowym dostęp do cyfrowej technologii, multimediów i rozrywki. Reprezentuje w Polsce takie marki, jak HiMedia, Zidoo, Egreat, Giada, Minix, Pipo (Android Smart TV Box i mini PC), Popcorn Hour i innych producentów odtwarzaczy sieciowych, Revo i Scansonic (radia internetowe oraz kolumny), Matrix (przetworniki DAC i wzmacniacze słuchawkowe), a także sprzętu dla zastosowań przemysłowych, w tym różnego typu konwerterów formatów wideo i audio, skalerów – procesorów wideo, rozdzielaczy i przełączników oraz matryc, extenderów sygnałów, okablowania, rozwiązań przesyłu sygnału audio wideo przez IP. C4i jest również przedstawicielem takich firm, jak VDWall, Gomax, tvOne, Kramer, BlackmagicDesign, Barix, Brightsign, HDCVT, LAN − producentów zaawansowanych procesorów wideo oraz konwerterów, oraz SCP -Structured Cable Products − producenta okablowania wideo, audio i strukturalnego. Bogate portfolio oferowanych produktów, dziesięcioletnia obecność na rynku oraz zdobyte doświadczenie czynią z pracowników C4i prawdziwych specjalistów w zakresie biznesowego oraz domowego sprzętu audio-wideo.

Zdalne sterowanie KODI XBMC, CoreElec, LibreElec i OpenElec
Zdalne sterowanie KODI XBMC, CoreElec, LibreElec i OpenElec

Wykorzystaj smartfon, tablet lub przeglądarkę internetową jako uniwersalny pilot do KODI! Podane rozwiązania sprawdzą się również przy urządzeniach opartych na oprogramowaniu Linux opartym na KODI tj. CoreElec, LibreElec lub OpenElec.

Niemal wszystkie wersje popularnego oprogramowania KODI umożliwiają sterowanie z urządzeń mobilnych, alternatywnie do sterowania fabrycznymi pilotami na podczerwień załączonymi do urządzeń czy zewnętrznych kontrolerów USB czy Bluetooth jak np. AirMouse. Wystarczy zainstalować odpowiednią aplikację by nasz telefon lub tablet zamienił się w wielofunkcyjnego pilota do sterowania odtwarzaczem z obsługą funkcji multimedialnych. Z powodzeniem można też sterować KODI z przeglądarki internetowej w komputerze. Sprawdź najlepsze rozwiązania do sterowania KODI.

KODI REMOTE – KORE

Kodi Remote/Kore pozwala sterować KODI oraz w pełni urządzeniami z systemem CoreElec, LibreElec lub OpenElec. Dostępna w sklepie Play oraz w iTunes na urządzenia iOS.
YATSE

Druga aplikacją  do sterowania wyłącznie KODI lub CoreElec, LibreElec lub OpenElec.


Chorus2

Świetny i przejrzysty interfejs dający dostęp z poziomu przeglądarki komputera w tej samej sieci lokalne do niemal wszystkich funkcji urządzenia oraz możliwość bardzo wygodnego przeglądania i zarządzania bibliotekami multimedialnymi. Wystarczy w przeglądarce komputera wpisać IP odtwarzacza oraz port 8080 (ten sposób sterowania musi być uruchomiony w ustawieniach KODI)Najlepsze piloty z funkcja myszy powietrznej oraz pełną klawiaturą QWERTY! Działają z systemem Android.

Cztery urządzenia w jednym!

 • Bezprzewodowa klawiatura QWERTY
 • Żyroskopowa, mysz powietrzna z czujnikiem położenia (airmouse)
 • Pilot TV
 • Gamepad

Idealnie sprawdzą się jako rozwiązanie dla domu i rodziny, uzupełniając każdy odtwarzacz multimedialny i platformę typu Smart TV. Wykonując ruchy w powietrzu w prosty sposób będziemy mogli sterować kursorem na ekranie telewizora czy projektora. Dzięki wysokiej ergonomii kontroler jest odpowiedni dla osób w każdym wieku, w tym zarówno dla dzieci, jak i dla osób starszych. Dzięki klawiaturze QWERTY wpisywanie tekstu jest dużo szybsze i wygodniejsze, zaś funkcja nauki komend IR pozwala na sterowanie jednym pilotem innymi urządzeniami.

Mele F10 DeluxeMGP-811Information

We are pleased to invite you for our trainings and presentations.

Latest products

Check opinions of C4i store customers!
Brands

© C4i Consultants for Industry | All rights reserved