Shopping Cart

Matrix Audio

Matrix Audio – producent oferujący najlepszej jakości przetworniki DAC cyfrowo-analogowe oraz wzmacniacze słuchawkowe. Ich produkty gwarantują świetne, szczegółowe, pełne detali brzmienie, bogatą scenę oraz dynamikę, które zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego audiofila.

Urządzenia zbudowane są na najlepszych podzespołach, pracują w oparciu o najlepsze oprogramowanie, z każdym urządzeniem i zostały zaprojektowane z dbałością o najmniejszy detal, dzięki czemu zbierają znakomite recenzje w branży audio hi-end. Matrix jest firmą wiodącą prym w urządzeniach z segmentu PC Audio w tym DAC USB. W swojej ofercie posiada nie tylko pełen przekrój przetworników D/A, ale też wzmacniaczy słuchawkowych czy interfejsów USB. Czołowe produkty uzyskały standard “Hi-Resolution Audio”.

C4i jest autoryzowanym dystrybutorem Matrix Audio w Polsce. Szukasz urządzenia z oferty?

Zadaj pytanie przez formularz na stronie lub napisz na biuro@c4i.com.pl

Pełna oferta produktów znajduje się na stronie producenta: www.matrix-digi.com

www.matrix-digi.com

Matrix Audio – producent oferuje najlepszej jakości przetworniki DAC cyfrowo-analogowe oraz wzmacniacze słuchawkowe. Produkty Matrix oferuję świetne, szczegółowe, pełne detali brzmienie i bogatą scenę i dynamiką, które zadowolą każdego audiofila. Urządzenia oparte na najlepszych podzespołach, zaprojektowane z dbałością o najmniejszy detal oraz pracujące w oparciu o najlepsze oprogramowanie z każdym modelem zbierają świetne recenzje w branży audio hi-end. Matrix wiedzie prym w urządzeniach z segmentu PC Audio w tym DAC USB, jednak posiada w swojej ofercie pełen przekrój przetworników D/A, wzmiacniaczy słuchawkowych czy interfejsów USB. Czołowe produkty firmy Matrix Audio uzyskały standard “Hi-Resolution Audio”.

C4i jest autoryzowanym dystrybutorem Matrix Audio w Polsce.

Oferta Matrix Audio:

 

Przetworniki DAC Wzmacniacze audio Akcesoria Audio

Masz pytania lub jesteś zainteresowany innym produktem Matrix Audio napisz na biuro@c4i.com.pl

 

www.c4i.com.pl
C4i Consultants for Industry
tomasz@c4i.com.pl
biuro@c4i.com.pl

Tel. 502 182 601
Tel. 22 398 33 34
Tel. 22 398 78 03

Producenci

© C4i Consultants for Industry | Wszelkie prawa zastrzeżone