ADDERLink INFINITY 4000 KVM CAT6 optyczny 4K@60
Zapytaj o cenę Dodaj do koszyka

ADDERLink INFINITY 4000 KVM CAT6 optyczny 4K@60

Zapytaj o cenę

Extender KVM – zestaw nadajnik + odbiornik. Przesyła 2x wideo DP 4k@60 i audio analogowe dwukierunkowo oraz USB2.0 i RS232 przez pojedyncze łącze światłowodowe. Wspiera sieć 1Gb i 10Gb Złącze SFP Single mode/Multi mode. Maksymalny zasięg – 500 m (multi mode) lub 10 km (single mode)

Opis

ADDERLink™ INFINITY™, obecnie z dwoma wyjściami 4K, audio i USB przesyłanymi przez sieć swiatłowodową . Pixel-perfect, dokładne odwzorowanei kolorów przy rozdzielczości  4k@60 i USB2.0 oraz szybkie przełączanie.

Dołącz do tysięcy użytkowników firmowych na całym świecie urządzeń ADDERLink INFINITY. Transmisja może być typu “point-to-point” lub prowadzona z użyciem switcha sieciowego 1GBe. Korzystając z ADDERLink INFINITY Manager (A.I.M.) można wówczas stworzyć przełącznik matrycowy sygnałów.

Cechy:

  • Podwójne wyjście wideo 4K, video, audio i USB przez pojedynczy światłowód
  • Pixel-perfect, dokładne kolory przy 4K60
  • Dwukierunkowe audio analogowe
  • Dedykowana emulacja USB Addera zapewnia szybką reakcję
  • Kompatybilny wstecznie z istniejącymi urządzeniami infrastruktury ADDERLink INFINITY
  • Plug and play

 

Kody produktów :

  • ALIF4021T   nadajnik
  • ALIF4021R   odbiornik

 

FRONT Alif 4000 RX no mirror 600pxFRONT Alif 4000 TX no mirror 600px
 ODBIORNIK   góra front, dół tylni panelNADAJNIK  góra front, dół tylni panel
 BACK Alif 4000 RX no mirror 600px BACK Alif 4000 TX no mirror 600px

Specyfikacja techniczna

 

Interfejs wideo: DP 4k@60 (dual head)

Kompatybilny z każdym systemem operacyjnym

Złącza nadajnika: (TX) Komputer: 2x DisplayPort™, 2x USB typ B, gniazda  2x 3.5mm audio jack , 1x złącze DB9 socket,  2x złącze Ethernet: 2x 8p8c (RJ45), 2x SFP+ cages. zasilanie  3 pinowe gnazdo typu  Kycon

Złącza odbiornika: (RX)  Jednostka zdalna: 2x DisplayPort™, 5x USB typu A, 2x gniazdo audio 3.5mm , 1x 3.5mm gniazdo SPDIF , gniazdo Ethernet: 1x 8p8c (RJ45), 2x SFP+ cages. zasilanie  3 pinowe gnazdo typu  Kycon

Wymiary: długość 210mm /8.3” x szerokość 215mm/8.5” x  wysokość 40mm/1.6”

Masa  1.8kg /4 lb

Zasilanie: Zewnętrzny zasilacz 12 V DC, 5A; 20 W

Temperatura pracy: 0 – 40°C

Temperatura przechowywania  -10…60 °C

USB: 4 porty USB2.0 z funkcją Addera : USB True Emulation dla obłsugi klawiatury, myszy i dotyku.

Max rozdzielczość: 4K UHD lub DCI z częstotliwością  do 60Hz

Audio Analogowe: Linia in/out 2 kanały  16bit 48KHz 1V RMS wejście  / 1V RMS wyjście

Ethernet : 10GbE (na tym złączu brak wsparcia  10/100/1000 )

Opakowanie  (D) 285mm /11.2-inch (SZER ) 245mm/9.6inch (Głęb.) 145mm/5.7inch Masa : 2.5kg

Normy : CE i FCC: patrz w manualu urządzenia

Do pobrania

Broszura informacyjna (strona katalogowa)
Adder Infinity 4000 strona katalogowa