Wypożyczenia

Wypożyczenia

Przed zakupem wartościowego sprzętu wielu klientów chciałoby przetestować urządzenie we własnych warunkach. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, umożliwiając wypożyczenie niektórych urządzeń, np. przetworniki DAC firmy Musician Audio.

1) Kontakt

2) Zamówienie + kaucja

3) Dostawa

Skontaktuj się z nami w celu wypożyczenia sprzętu do przetestowania. Wypożyczenie sprzętu wiąże się z opłatą za testowanie (zależną od wartości testowanego sprzętu – zobacz tabela poniżej) i opłatą transportową (23,00 zł w jedną stronę, niepodlegającą zwrotowi). Sprzęt wysyłany do testów jest sprzętem demo lub nowym, o czym informujemy przed wysyłką.

Należy wypełnić i podpisać umowę wypożyczenia (LINK) oraz przesłać ją do nas emailem. Następnie należy wpłacić kaucję o wartości wypożyczanego sprzętu plus koszt przesyłki kurierskiej. Metoda płatności do ustalenia (tradycyjny przelew lub szybki – Przelewy24).
Podczas odbioru przesyłki od kuriera należy sprawdzić stan paczki. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń należy sporządzić protokół szkody wraz z kurierem lub zgłosić szkodę na infolinię danego przewoźnika, a następnie należy poinformować nas o zaistniałej sytuacji.

4) Testy

5) Decyzja o zakupie / zwrocie

Odsłuchu we własnych warunkach u siebie w domu z użyciem własnego sprzętu należy dokonać zachowując szczególną ostrożność w użytkowaniu sprzętu.

Czas trwania wypożyczenia jest ustalany indywidualnie. Maksymalnie jest to 7 dni.

W przypadku decyzji o zakupie produktu, kaucja zostaje zajęta na poczet zakupionego sprzętu.
 
W przypadku zwrotu, możesz odesłać towar własnym transportem lub za pomocą zleconego przez nas kuriera za dodatkową opłatą transportową 23,00 zł.
 
Po otrzymaniu przesyłki i sprawdzeniu zwróconego sprzętu, potrącamy z kaucji opłatę za testowanie za każdy rozpoczęty dzień, opłatę transportową jeśli odbiór był na nasz koszt a resztę kaucji zwracamy na konto.
Wartość wypożyczanego sprzętudo 1000,00 złdo 5000,00 złdo 10 000,00 złdo 20 000,00 zł
Opłata za testowanie (maks. 7 dni)100,00 zł170,00 zł190,00 zł250,00 zł

Numer konta do wpłat PLN

Nr rachunku IBAN do wpłat PLN: PL 52 1140 2017 0000 4502 0520 5945

Pozostałe sposoby płatności znajdą Państwo tutaj

Zostaw nam wiadomość