Structured Cable Products SCP

Structured Cable Products Inc. (“SCP”) jest wiodącym światowym producentem i dostawcą kabli oraz akcesoriów niskonapięciowych. Produkty SCP stosowane są do niestandardowych instalacji mieszkaniowych i komercyjnych, AV i Pro AV, bezpieczeństwa, telewizji satelitarnej i kablowej czy sieci teleinformatycznych.  Wielokrotnie są wykorzystywane w zaawansowanych projektach w instalacjach wojskowych czy medycznych, wymagających najwyższej jakości podzespołów.

Firma założona została w Stanach Zjednoczonych w 2001 roku i szybko stała się wiodącą globalną marką okablowania strukturalnego.

Specjalnością SCP są kable sieciowe CAT5, CAT6 w tym bez halogenowe i trudno palne, do zastosowań w hotelach i punktach użyteczności publicznej. W ofercie znajdują się również najnowsze kable HDMI o przepustowości 18Gb/s w wersji HDMI 2.0 oraz HDMI 2.1 8K, kable audio z certyfikatami niepalności oraz m.in. kable RGBHV instalacyjne, jedno-koaksjalne 3GHz kable HD SDI: RG-6 i RG-59 ze szpuli, osprzęt konektorów BNC, RCA, kable głośnikowe ze szpuli, zaciskarki i obrzynarki, kable CAT5/6/7 w tym certyfikowane do HDBaseT i trudno palne LSZH.

SCP jest również wiodącym innowatorem w branży dzięki opracowaniu rozwiązania “Pull Box” i posiadaniu pierwszych kabli certyfikowanych przez HDBaseT Alliance.

  • “Pull Box” ustanowiła nowy standard przemysłowy w pakowaniu kabli i jest powszechnie znana jako najlepsze opakowanie w branży. SCP stosuje technologię zwijania REELEX. Konstrukcja SCP Pull Box zapewnia wygodne rozwijanie kabli, które nigdy nie zaplącze się. Pudełko jest również lekkie i wytrzymałe, aby sprostać typowych warunkom w trakcie instalacji.
  • W ramach współpracy z HDBaseT ™ Alliance, SCP ustanowiło standardy kablowe dla aplikacji HDBaseT ™ i to kable SCP Cat5e i Cat6 były pierwszymi kablami zalecanymi przez HDBaseT. 

SCP jest też  długoletnim członkiem CEDIA, InfoComm i HDBaseT ™.

Sprawdź jakie produkty od SCP oferujemy najczęściej:

Szukasz urządzenia z oferty Structured Cable Products?

Pełna oferta producenta dostępna na www.scpcat5e.com

Zadaj pytanie przez formularz na stronie lub napisz na [email protected]