Polityka zwrotów

Polityka zwrotów (dotyczy tylko zakupów konsumenckich nie dotyczy zakupów dla firm)

Nasza gwarancja bezpiecznych zakupów

Jeśli z jakichkolwiek powodów chciałbyś zrezygnować z produktu zakupionego w C4i ZIOVA SHOP, możesz to uczynić w ciągu 10 dni od otrzymania towaru. Skontaktuj się telefonicznie z naszym doradcą, który udzieli Ci informacji odnośnie procedury zwrotu.

Zwrócimy 100% ceny lub na Twoje życzenie wymienimy produkt na inny.

Zwrotowi nie podlegają:

  • towary rozpakowane (w przypadku uszkodzenia opakowania),
  • nie posiadające oryginalnego pudełka, folii zabepieczających i innych części, w które wyposażone jest pierwotnie pełnowartościowe urządzenie,
  • noszące jakiekolwiek ślady użytkowania,
  • podlegające ochronie praw autorskich (oprogramowanie, mapy cyfrowe oraz inne tego typu produkty),
  • nie zawierające wszystkich elementów swojej pierwotnej zawartości.

Zwracany w tym trybie towar należy odesłać do naszego sklepu (na adres podany przez doradcę sklepu) za pośrednictwem firmy kurierskiej, pokrywając koszty przesyłki oraz uprzednio zawiadamiając nas o tym fakcie (telefon, e-mail).

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania i powinien znajdować się w oryginalnymi nienaruszonym opakowaniu, Jęzeli okaże się że zwracany towar jest naruszony tzn. posiada ślady użytkowania lub nie ma opakowania firmowego, zwracan kwota będzie pomniejszona. W wyniku naruszenia towaru następuje bowiem obniżenie jego wartości.

W przypadku zwrotu kompletnego z nieuszkodzoną plombą, nieużywanego i niepopisanego przyjmujemy wartość towaru za 100%.

W przypadku towaru drugiego gatunku tzn. kompletnego i sprawnego ale ze śladami użytkowania z uszkodzoną plombą przyjmujemy jego wartość do zwrotu 50% do 70%.

Nie przyjmujemy zwrotów oprogramowania oraz przenośnych nośników danych w przypadku otwarcia opakowania.

W przypadku płatności kartą lub przez platnosci.pl lub innych form płatności powodujących dodatkowe koszty sprzedającego sklep potrąca poniesione koszty prowizji dla operatorów ( w przypadku płatności kartą płątniczą ok. 3% wartości)

Wysyłany sprzęt musi być należycie zabezpieczony. Do przesyłki należy dołączyć pismo o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość oraz kopię dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT – jeżeli na fakturze znajdują się również inne towary nie podlegające zwrotowi, to po zmianie Twojego zamówienia odeślemy fakturę korygującą). Należy również określić swoje oczekiwania w stosunku do sposobu rozliczenia zakupu – zwrot pieniędzy lub wymiana na inny sprzęt.

Należną kwotę przelewamy w ciągu 14 dni od chwili otrzymania towaru i podpisanej faktury korygującej na wskazane konto bankowe. Koszty wysyłki produktu nie są zwracane przez C4i ZIOVA shop

Producenci

© C4i Consultants for Industry | Wszelkie prawa zastrzeżone