Odtwarzacze multimedialne

Odtwarzacze multimedialne AV to szeroka kategoria urządzeń mogących pełnić różne funkcje w zależności od wymagań użytkownika. Są to zarówno odtwarzacze multimedialne 4K, Full HD, jak i przemysłowe odtwarzacze do rozwiązań biurowych, komercyjnych i digital signage.

    •  Odtwarzacze sieciowe to odtwarzacze plików wideo i audio do użytku domowego. Są to świetne odtwarzacze multimedialne plików 4K z dźwiękiem wielokanałowym oraz plików muzycznych.
    • Mini komputery PC to szeroki zbiór urządzeń, które w zależności od zastosowanego oprogramowania mogą pracować w instalacjach przemysłowych i biurowych. Z kolei wybrane modele sprawdzą się w instalacjach konsumenckich lub posiadają możliwość rozbudowy (urządzenia NUC Barebone)
    • Rozwiązania Digital Signage obejmują urządzenia dedykowane do instalacji reklamowych, do wyświetlania reklam, obsługi kiosków, terminali, posów i innych rozwiązań DS.
    • Smart TV Box to popularne odtwarzacze, przystawki TV Box, ponieważ pozwalają tchnąć nowe życie w stare telewizory pozbawione funkcji Smart.
    • Odtwarzacze z tunerem DVB-T2/S2 to urządzenia dające możliwość podłączenia sygnałów cyfrowych telewizji naziemnej , satelitarnej lub kablowej. Obejmuje również profesjonalne rozwiązania do monitoringu stacji czołowych.

Nie wiesz jaki odtwarzacz multimedialny plików wybrać? Napisz do nas, a pomożemy Ci w wyborze!

Odtwarzacze multimedialne
Pokaż filtry