Odtwarzacze sieciowe

Wybierz odtwarzacz sieciowy 4K ze wsparciem odtwarzania plików Ultra HD 10bit z HDR oraz kieszenią 3,5″ SATA.

Odtwarzacze sieciowe to urządzenia wieloformatowe, a ich główną funkcją jest odtwarzanie plików multimedialnych w instalacjach kina domowego.

Powstały z myślą o odtwarzaniu  filmów wideo w wysokiej jakości, ale z powodzeniem dadzą sobie również radę z odtwarzaniem plików audio. Najwyższe modele odtwarzaczy sieciowych oferują bardzo wysoką jakość  dźwięku i z powodzeniem mogą konkurować z dedykowanymi odtwarzaczami strumieniowymi audio. Wszystko dzięki wbudowanemu przetwornikowi cyfrowo-analogowemu DAC. Inne modele w zależności od konfiguracji toru audio mogą pracować również jako wysokiej klasy cyfrowy transport audio.

Podłączony do telewizora czy projektora odtwarzacz sieciowy 4K pozwoli odtworzyć niemal każdy plik wideo z naszej prywatnej biblioteki multimedialnej. Biblioteką możemy w wygodny sposób zarządzać przez interfejs urządzenia producenta lub popularne KODI. Pliki przez odtwarzacz sieciowy możemy odtwarzać zarówno z dysków sieciowych (NAS, PC), z dysków SATA w kieszeni 3,5″ SATAlub podłączonych dysków USB.

Sterowanie odtwarzaczem sieciowym jest możliwe za pomocą pilota lub aplikacji producenta i interfejsu web. Świetnym pomysłem jest wyposażyć swój odtwarzacz sieciowy w dodatkową klawiaturę AirMouse, co pozwala w wygodne sposób korzystać z funkcji multimedialnych.

Masz problem z wyborem odpowiedniego urządzenia? Napisz do nas, a pomożemy w doborze lub sprawdź poradnik Jaki odtwarzacz sieciowy wybrać.

Odtwarzacze sieciowe
Pokaż filtry
Filtr produktów Wyświetla wszystkie 29 wyniki
Cena
Sortuj wg
Producent
Filtruj
Product filter Wyświetla wszystkie 29 wyniki
Price
Sort by
Brand

Wyświetlanie wszystkich wyników: 29

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 29

Odtwarzacz sieciowy 4K i jego podstawowe funkcje:

  • odtwarzanie i dekodowanie formatów wideo 4K Ultra HDz HDR, BT.2020.
  • odtwarzanie plików wideo 4K o dużym bitrate do 180-200Mb/s
  • wsparcie passthrough plików wideo z dźwiękiem wielokanałowym DTS:X i Dolby Atmos oraz niższych, możliwość downgrade’u .
  • obsługa napisów (pobieranie, przesuwanie, edycja wyglądu).
  • funkcja dysku sieciowego lub serwera NAS.
  • współpraca z innymi dyskami i urządzeniami sieciowymi.
  • inne funkcje multimedialne w zależności od systemu