Patchcord 4G 50/125 LC/LC 50m

957.00 

Patchcord 4G 50/125 LC/LC 50m

957.00 

Kabel światłowodowy z końcówkami LC/LC, długość 50m., multimode, czterowłóknowy

Brak w magazynie

Produkt jest w dostawie lub sprowadzany na indywidualne zamówienie. Prosimy podać adres e-mail, wyślemy informację, gdy będziemy mogli zrealizować to zamówienie.
SKU: Patchcord 4G 50/125 LC/LC 50m Kategoria:

Opis

Kabel światłowodowy z końcówkami LC/LC, multimode, czterowłóknowy o długości 50m.

Kable przeznaczone do zewnętrzynch instalacji połączeniowych, sieci dostępu telekomunikacyjnego i instalacji dystrybucyjnych CATV. Kabel nadaje się do bezpośredniego układania w ziemi oraz w kanałach kablowych. Kabel jest odporny na promienie UV, odporny na gryzonie,wytrzymały na rozciąganie, nieprzepuszczalny dla wody,

 

Liczba włókien światłowodowych: 4, rdzeń: 2.0/2.8 mm

Wymiary kabla:

  • Średnica zewnętrzna: 8,5 mm
  • Masa kabla: 55 kg/km

Własności mechaniczne:

  • Maksymalna zgniecenia: 3000 N
  • Maksymalna siła ciągnienia: 700 N
  • Udarność: 20 Nm

Własności klimatyczne:

  • Zakres temperatur podczas przechowywania i transportu: -40/+70 °C
  • Zakres temperatur podczas instalowania: -15/+70 °C
  • Zakres temperatur podczas eksploatacji: -40/+70 °C

Kabel jest dostępny także w długościach: 20 m, 100 m i 200m.

Dodatkowe informacje

Waga2 kg