Koszty transportu

Koszty transportu

Współpracujemy z firmą kurierską DPD.

Podane niżej ceny, są cenami brutto, dotyczą przesyłek dostarczanych na terenie Polski, zależą od wagi przesyłki:

  • 0 – 5 kg – przesyłka kurierska, płatność przelewem, koszt: 20,00 zł
  • 6 – 31 kg – przesyłka kurierska, płatność przelewem, koszt: 25,00 zł
  • 32 – 50 kg – przesyłka kurierska, płatność przelewem, koszt: 55,00 zł
  • 26 zł – do 31 kg – przesyłka kurierska za pobraniem, płatność przy odbiorze, dotyczy tylko zamówień o wartości do 5000,00 zł. Wymagane potwierdzenie telefoniczne zamówienia. W przypadku zamówień na wyższą kwotę niż 5000,00 zł, należy skontaktować się z nami przed złożeniem zamówienia, w celu ustalenia kosztów.

Przy płatności przelewem, przesyłki nadajemy po zaksięgowaniu wpłaty na koncie, zazwyczaj jeszcze tego samego dnia. Przesyłki kurierskie są dostarczane na następny dzień roboczy po nadaniu.

Odbiór osobisty możliwy jedynie po przedpłacie oraz wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Osoba osbierająca powinna podać numer zamówienia oraz okazać dowód tożsamości.

Istnieje możliwość wysyłki kabli HDMI o długości do 5m za pośrednictem Poczty Polskiej oraz wysyłki za granicę, przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt w celu uzgodnienia kosztu.

W przypadku nieskutecznych prób doręczenia przesyłki przez kuriera lub oczekiwanie kuriera powyżej 10 minut, zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia od Klienta poniesienia dodatkowych kosztów, którymi obciąży nas w takim przypadku firma kurierska.

Dokładamy wszelkich starań, aby Klienci byli poinformowani o nadaniu przesyłki. Po nadaniu towaru, wysyłany jest email z podanym numerem przesyłki.

Producenci

© C4i Consultants for Industry | Wszelkie prawa zastrzeżone