Koszty transportu

Koszty transportu

Współpracujemy z firmą kurierską DPD.

Podane niżej ceny, są cenami brutto, dotyczą przesyłek dostarczanych na terenie Polski, zależą od wagi przesyłki:

  • 0 – 5 kg – przesyłka kurierska, płatność przelewem, koszt: 21,00 zł
  • 6 – 31 kg – przesyłka kurierska, płatność przelewem, koszt: 25,00 zł
  • 32 – 50 kg – przesyłka kurierska, płatność przelewem, koszt: 55,00 zł
  • 26 zł – do 31 kg – przesyłka kurierska za pobraniem, płatność przy odbiorze, dotyczy tylko zamówień o wartości do 5000,00 zł. Wymagane jest potwierdzenie telefoniczne zamówienia. W przypadku zamówień na wyższą kwotę niż 5000,00 zł, należy skontaktować się z nami przed złożeniem zamówienia, w celu ustalenia kosztów.

Przy płatności przelewem, przesyłki nadajemy po zaksięgowaniu wpłaty na koncie, zazwyczaj jeszcze tego samego dnia. Kurier ma dwa dni robocze na doręczenie przesyłki, z reguły doręczane są na następny dzień roboczy po nadaniu. Istnieje możliwość zamówienia usługi DPD Next Day – gwarantowana dostawa na następny dzień roboczy, wymaga dopłaty w kwocie 12,30 zł brutto.

Odbiór osobisty możliwy jest jedynie po dokonaniu wpłaty i zaksięgowaniu jej na naszym koncie lub kartą płatniczą na miejscu oraz po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Możliwe godziny odbioru: 9:00-12:00 i 15:00-17:00 (pon. – pt.). Osoba odbierająca powinna podać numer zamówienia oraz okazać dowód tożsamości.

 

W przypadku nieskutecznych prób doręczenia przesyłki przez kuriera lub oczekiwanie kuriera powyżej 10 minut, zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia od Klienta poniesienia dodatkowych kosztów, którymi obciąży nas w takim przypadku firma kurierska.

Dokładamy wszelkich starań, aby Klienci byli poinformowani o nadaniu przesyłki. Po nadaniu towaru, wysyłany jest email z podanym numerem przesyłki.

 

Producenci

© C4i Consultants for Industry | Wszelkie prawa zastrzeżone