Cetus – sterowanie odtwarzaczem Android Smart TV Box z iOS

Zastanawiałeś jak sterować playerem Android TV Box za pomocą urządzeń z iOS?

Nic prostszego! Wystarczy aplikacja CetusPlay z iTunes. Wcześniej dostępna wyłącznie dla użytkowników telefonów i tabletów z systemem Android. Od niedawna dostępna też na iTunes.

Większość aplikacji pozwalających na zdalne sterowanie Android TV box dostępnych było dotychczas wyłącznie w sklepie Google Play dla użytkowników odtwarzaczy Android.

Bezapelacyjnie najlepszą z nich jest CetusPlay i od niedawna jest dostepna również dla użytkowników iOS z poziomu iTunes. Jest to pierwsza aplikacja, pozwalającą na tak wygodne i skuteczne sterowanie Android TV Box z poziomu urządzeń mobilnych marki Apple.
Aplikację polecamy do wszystkich modeli HiMedia, Zidoo, Minix, Egreat czy innych z oferty C4i.

 

CetusPlay –  wielofunkcyjny pilot do zdalnego sterowania Android Box TV / Android TV za pomocą smartfona. Wystarczy zainstalować aplikację na telefonie oraz połączyć z Android Box’em, a aplikacja po stronie odtwarzacza i zainstaluje się automatycznie. Ma cztery tryby sterowania. Działa ze wszystkimi urządzeniami Android TV BOX, które oferujemy.

 

 

Więcej o C4i Consultants for Industry

Firma C4i Consultants for Industry specjalizuje się w dystrybucji urządzeń zapewniających współczesnym gospodarstwom domowym dostęp do cyfrowej technologii, multimediów i rozrywki. Reprezentuje w Polsce takie marki, jak HiMedia, Zidoo, Egreat, Giada, Minix, Pipo (Android Smart TV Box i mini PC), Popcorn Hour i innych producentów odtwarzaczy sieciowych, Revo i Scansonic (radia internetowe oraz kolumny), Matrix (przetworniki DAC i wzmacniacze słuchawkowe), a także sprzętu dla zastosowań przemysłowych, w tym różnego typu konwerterów formatów wideo i audio, skalerów – procesorów wideo, rozdzielaczy i przełączników oraz matryc, extenderów sygnałów, okablowania, rozwiązań przesyłu sygnału audio-wideo przez IP. C4i jest również przedstawicielem takich firm, jak VDWall, Gomax, tvONE, Kramer, BlackmagicDesign, Barix, Brightsign, HDCVT, LAN − producentów zaawansowanych procesorów wideo oraz konwerterów, oraz SCP -Structured Cable Products − producenta okablowania wideo, audio i strukturalnego. Bogate portfolio oferowanych produktów, dziesięcioletnia obecność na rynku oraz zdobyte doświadczenie czynią z pracowników C4i prawdziwych specjalistów w zakresie biznesowego i domowego sprzętu audio-wideo.