Nowe extendery USB w ofercie C4i!

 

                                                           

Nowe extendery od C4i, dzięki którym w prosty sposób  możemy przedłużyć sygnał USB nawet do 150 metrów. Używając do tego standardowego kabla CAT5e/6 czyli popularnej skrętki. W ofercie mamy 4 nowe extendery o różnych właściwościach, specyfikacjiach oraz cenach. Każdy będzie mógł wybrać odpowiedni extender do swoich potrzeb. 

 

USB jest jednym z najbardziej uniwersalnych połączeń pozwalającym podłączyć do komputera niemal każde urządzenie peryferyjne, od kamer czy aparatów fotograficznych po urządzenia sterujące, ekrany dotykowe , drukarki, skanery czy nośniki pamięci, o urządzeniach profesjonalnych nie wspominając. Jednak mimo szeregu zastosowań ten tryb transmisji niesie ze sobą pewne ograniczenia, a najczęstszym nich jest maksymalna długość kabla gwarantującego stabilne połączenie. Z pomocą w takich sytuacja przyjdą extendery USB z oferty C4i.

 

 

 

 

 

LAN scheme

 

Nowością w ofercie C4i są urządzenia z serii LAN. Nie wymagają one instalacji sterowników, są w pełni Plug and Play i współpracują z każdym urządzeniem USB niezależnie od systemu. Extendery idealnie sprawdzą się w profesjonalnych instalacjach, jak i w prostych rozwiązaniach konsumenckich. Były wielokrotnie testowane przy współpracy z popularnymi urządzeniami peryferyjnymi oraz w specjalistycznych projektach. Ogromną zaletą jest ich kompatybilność z komputerami Windows 7,9,10, Mac OSX czy Linux oraz możliwość ciągłej, nieprzerwanej pracy. Zastąpią w instalacjach wielokrotnie droższe urządzenia np. Gefen’a i zależnie od wariantu pozwolą przesłać nawet do 4 sygnałów USB na 50m lub pojedynczy sygnał do nawet 150m.

 

 

 

 LAN-0206 LAN-0210 LAN-0217
lan 0101 2  product info 54 252 xl

 

 

Ciekawą alternatywą jest również Extender firmy CE-LINK, który pozwoli przesłać sygnał USB nawet z 4 urządzeń na odległość 100m. Idealnie współpracuje z urządzeniami opartymi na systemie Windows 7 i podobnie jak produkty z serii LAN, oferuje stabilną, ciągłą i nieprzerwaną pracę. Wymaga instalacji sterowników windows.

 

CE-Link USB2.0 Extender – 4 PORT

usb2.0 ex 0104 xs

 

 

 

Pełna oferta extenderów USB:

 

Produkt:Ilość złącz USBDługość przesyłuWymagane sterownikiOSCena brutto
LAN-0206150m  Nie   Windows 7,8,10, OSX247zł
LAN-0210450mNieWindows 7,8,10, OSX397zł
LAN-02171150mNieWindows 7,8,10, OSX857zł
CE-Link USB2.0 Extender – 4 Port4100mTakWindows 7399zł

 

 

Zapraszamy do składania zamówień na adres [email protected]

Firma C4i Consultants for Industry specjalizuje się w dystrybucji urządzeń zapewniających współczesnym gospodarstwom domowym dostęp do cyfrowej technologii, multimediów i rozrywki. Reprezentuje w Polsce takie marki, jak Geniatech (mini PC Android), HiMedia, Bluetimes, Popcorn Hour, Minix i innych producentów odtwarzaczy sieciowych, Revo i Scansonic (radia internetowe), Scansonic (nagłośnienie), Matrix i AMI (przetworniki cyfrowo-analogowe i wzmacniacze słuchawkowe), a także sprzętu dla zastosowań przemysłowych: w tym różnego typu konwerterów formatów wideo i audio, skalerów – procesorów wideo, rozdzielaczy i przełączników oraz matryc wideo audio, extenderów sygnałów, okablowania, rozwiązań przesyłu sygnału audio wideo przez IP. C4i jest również przedstawicielem takich firm, jak Gomax, HDCVT, RGBLink i TV One, Extron, Kramer, BlackMagic Design − producentów zaawansowanych procesorów wideo oraz konwerterów, oraz SCP − producenta okablowania wideo, audio i strukturalnego.

Bogate portfolio oferowanych produktów, ośmioletnia obecność na rynku oraz zdobyte doświadczenie czynią z pracowników C4i prawdziwych specjalistów w zakresie biznesowego oraz domowego sprzętu audio-wideo.

 

 

 C4i Consultants for Industry
[email protected]
Tel. 502 182 601
Tel. 22 398 33 34
Tel. 22 398 78 03