Shopping Cart

FAQ Grabbery – najczęściej zadawane pytania

Który grabber wybrać?

Pomocą w odpowiedzi na to pytanie będą dwa narzędzia, które dla Was przygotowaliśmy: 1. Tabela porównawcza grabberów, w której zestawiono wiele kluczowych parametrów tych urządzeń Tabela porównawcza grabberów pdf [otwórz] 2. Film z testem 9 grabberów, które doskonale sprawdzą się w rozwiązaniach profesjonalnych – transmisjach online, wideokonferencjach, eduklacji zdalnej itp.

Co zrobić gdy nie ma obrazu?

Część grabberów wykorzystywanych jest jako domowe nagrywarki sygnału pochodzącego z różnych źródeł – często zabezpieczonych HDCP. W niektórych grabberach za pomocą pewnych kombinacji przycisków można niechcący wyłączyć obsługę HDCP i skutkuje to właśnie zanikiem obrazu. Jest to odwracalna sytuacja.
TBOX Mini Plus
Naciśnij przycisk REC/STOP 720P/1080P i przytrzymaj dłużej niż 5 sekund. Kilka chwil po zwolnieniu przycisku sytuacja powinna wrócić do normy.
HDR U5
Otwórz menu, a następnie pozycję 'Wersja firmware’. Dłuższe przytrzymanie przycisku OK powoduje zmianę firmware na jedną spośród dwóch dostępnych wersji. Wersja z literką 'n’ na końcu bez obsługi HDCP i z literką 'f’ na końcu z obsługą HDCP. Po zmianie wersji firmware należy wyłączyć i włączyć urządzenie.
Velocap HDR X Prime
Naciśnij i przytrzymaj przycisk H.264 przez około 9-10 sekund – do momentu aż zaczną migać diody na górze urządzenia (niebiesko zielone). Kilka chwil po zwolnieniu przycisku sytuacja powinna wrócić do normy.

Jakie problemy wiążą się z zasilaniem urządzeń z USB

Zasilanie urządzeń USB i problemy towarzyszące [otwórz artykuł]
Producenci