Nowości wiosenne C4i

Poniżej znajdą Państwo wybrane nowości w ofercie C4i. Są to najnowsze propozycje naszych stałych i sprawdzonych dostawców, jak i nowości od nowych firm w naszym portfolio, jak DVDO czy Global Cache, którego zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem.

Chcesz zostać partnerem handlowym C4i i uzyskać ceny dealerskie lub projektowe? Napisz na [email protected]!

 • Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dedykowaną ofertę.
 • Z chęcią też wypożyczymy urządzenia do przetestowania
 • lub umówimy się na spotkanie z prezentacją możliwości urządzenia i szkoleniem z obsługi

Organizujemy też cykliczne prezentacje naszych produktów dla klientów. Jeśli jesteś zainteresowany – zostaw kontakt, a poinformujemy Cię o dacie najbliższego spotkania.


Seria sterowników do instalacji inteligentnego budynku oraz AV od Global Cache.

Z początkiem roku 2019 zostaliśmy dystrybutorem rozwiązań Global Cache pozwalających przekonwertować wzajemnie porty RS232, Ethernet, IR, co pozwala znaczenie uprościć instalację. Są to niedrogie i bardzo użyteczne interfejsy pozwalające sterować urządzeniami przez RS232 czy Ethernet nawet wówczas, gdy urządzenie nie posiada takich interfejsów.

Seria iTach:

 • WF2SL
 • WF2IR
 • IP2SL
 • IP2SL-P
 • IP2IR
 • IP2IR-P

Akcesoria:

 • GC IRL-IR Lerner

Wszystkie urządzenia dostępne z magazynu C4i.  Dla partnerów handlowych oferujemy rabaty.


DVDO to amerykańska firma, znana w przeszłości z doskonałych skalerów kina domowego. Dzisiaj DVDO oferuje  zaawansowane narzędzia do prezentacji biurowej.

DVDO TILE to multiviewer i unikalny system prezentacyjny w jednym. Jest to idealne urządzenie do rozwiązań konferencyjnych i  edukacyjnych. DVDO TILE pozwala na jednoczesne przesyłanie, streamowanie i castowanie dowolnych treści z niemal każdego urządzenia bezprzewodowego na jeden lub dwa wyświetlacze. Posiada wyjście [email protected] oraz drugie wyjście Bypass, wspierające 4K HDMI 2.0 (wsparcie 4K tylko dla jednego z 5 wejść). TILE pozwala na wyświetlanie do 5 okien (max 4 streamy wideo) od nieograniczonej ilości użytkowników na max 2 ekranach. Możliwość edycji okien, rozmiaru, położenia, blending oraz kontrola audio. Sieć: Ethernet, WiFi. Współpraca z Windows, Mac, Android i IOS.

DVDO 4K Air to bezprzewodowy extender HDMI przesyłający w paśmie 60GHz. Zapewnia przesył sygnału [email protected] bez kompresji przy niemal zerowych opóźnieniach na odległość do 10m w obrębie jednego pomieszczenia. Obsługuje 3D, CEC, 7.1-kanałowe bezstratne cyfrowe audio takie jak Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio.


GeoBox to tajwański producent najbardziej zaawansowanych procesorów wizyjnych, wielomonitorowych, do współpracy zarówno z projektorami jak i monitorami, z edgeblendigiem i warpingiem, obrotem o dowolny kąt i innymi spektakularnymi efektami wizualnymi

G-105 to wielofunkcyjny, magiczny procesor obrazu. Wejścia: 1x HDMI, 1xVGA, 1xDP, wyjścia: HDMI i DVI(kopia). Rozdzielczości wejściowe do [email protected], zaś wyjściowe do 1920×1200.

Wspiera rozdzielczości wejściowe do 4K30Hz. Rozwiąże najtrudniejsze problemy video i z powodzeniem może być stosowany np. w medycynie dla de warpingu, Obraca obraz o dowolny kąt, wyświetla obraz na powierzchniach stożkowych, kuli itp. Pozostałe funkcje: warp, de-warp, video wall control, format conversion, scaler switcher, PIP/POP, 3D format conversion, image cropping, flip/rotation, dynamical aspect ratio change, continuous position shift, edgeblending, stacking, warping, mapping.

G-406L to nowej generacji procesor wideo [email protected] pozwalający na dowolną konfigurację 4-monitorowej ściany wideo lub większych, dzięki możliwości łączenia kaskadowego urządzeń. Pozwala na skalowanie, obrót i pełne dostrajanie wyświetlanego obrazu. Zawiera jedno wejście HDMI 2.0 oraz wyjście loop. Wszystkie  złącza wspierają HDCP2.2/1.4 łącznie z wyjściami HDMI. Każde wyjście można niezależnie konfigurować pod względem obrotu, skalowania, dostrajania kolorów i croppingu. Kombinacja procesorów G406L i G408 pozwala wyświetlić ściany wielomonitorowe  z większą ilością wyświetlaczy niż cztery.


SCP to nasz wieloletni dostawca kabli  HDMI 18Gb/s oraz okablowania strukturalnego. Poniżej trzy niezbędne w dzisiejszych instalacjach adaptery: USB C, DP i mini DP na HDMI.

Adaptery:

 • Display Port 1.4 na HDMI 2.0b – SCP 9AD-DP1.4
 • Mini Display Port 1.4 na HDMI 2.0 –  SCP 9AD-MDP1.4
 • USB C na HDMI 2.0  żeński – SCP 9AD-USBTypeC

Jest to aktualnie niezbędny zestaw instalatora, który pozwala podłączyć urządzenia z wyjściem DP, miniDP, USB C do wyświetlaczy lub podobnych urządzeń z wejściem HDMI (nigdy odwrotnie).


LAN Accessories Co. To znakomity tajwański producent okablowania optycznego i extenderów USB na skrętkę.

LAN 0201R to aktywny przedłużacz/kabel USB, który może zwiększyć odległość między urządzeniem USB, a komputerem do nawet 10 metrów. Posiada złącza USB A-B, zgodność z USB 2.0/1.1, wsparcie Windows i Mac OS i co ważne – nie wymaga sterowników.

Cena 137 zł netto/szt.

LAN-0202 to aktywny przedłużacz, repeater, wzmacniacz USB 2.0/1.1, który może zwiększyć odległość między urządzeniem USB, a komputerem do 12 metrów, złącza typ A męsko-żeński, wsparcie Windows i Mac OS, nie wymaga sterowników.

Cena 139 zł netto/szt.


Giada – producent mini PC i urządzeń Digital Signage gwarantujących wysoki poziom techniczny i niezawodność działania.

GDA-DM6 to procesor PC Windows do 4 -monitorowej ściany wideo. Wyjścia: 4x HDMI (max. [email protected]), 2x USB 3.0, 2x USB2.0, 1x RS232, 1x Slot karty SIM, 1x Audio 3,5mm in, 1x Audio 3,5mmout, 1x Gigabit Ethernet, 1x M.2 Sata, 1x SATA (2.5″) potrafi wyświetlić maks. 4x [email protected] Hz.


Coraz bardziej popularna wśród klientów firma Cuanbo oferujące extendery optyczne, automatyczne przełączniki wieloformatowe  z HDBaseT, matryce modułowe czy wallplate’y.

MVS-VH-P S1 – Automatyczny, naścienny przełącznik wieloformatowy VGA+audio, HDMI na HDMI i audio analogowe(deemebedowane). Zgodność z HDCP 1.4. Sterowanie RS323/LAN oraz z panelu, wsparcie POE. Maksymalna rozdzielczość 4K*[email protected]

Cena 1301 zł netto/szt.

Plus-WP-HDBT-T S1 – Extender/Przełącznik naścienny(wallplate) HDBaseT do 70m z wejściami : VGA , HDMI, DP – sterowanie za pomocą strony web, automatyczne możliwość własnej konfiguracji . Odbiór sygnalu na kompatybilnym odbiorniku HDBaseT np. MVE-CAT-Rx-S1. Maksymalna rozdzielczość [email protected], Zgodność z HDCP, Sterowanie RS323 oraz klient WEB.


Foxun od niespełna kilku lat widnieje w naszej ofercie, jednak systematycznie dostarcza wiele zaskakujących i innowacyjnych rozwiązań technicznych, niedostępnych u innych producentów.

SX-EX11(1080p)  – Extender HDMI po Cat 5e/6. Zestaw nadajnik i odbiornik umożliwiający przesył nieskompresowanego sygnału HDMI wideo i wielokanałowego audio do 50 metrów. Obsługa rozdzielczości max. 1080p 60Hz (Full HD) przy zastosowaniu skrętki CAT5e/6. Możliwość zarządzania EDID. Obsługa rozdzielczości graficznych (VESA) do 1920×1200

Cena 171 zł netto/zestaw

MX-11B (8×8) – Matryca HDMI 2.0  8×8  + audio deembeder z każdego kanału , 4K x 2K 60Hz 4:4:4 18Gb i HDCP 2.2, obsługa Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio. Sterowanie IR, RS-232, TCP/IP oraz z panelu przedniego. Wsparcie dla 3D.

SX-EX41  extender 600m – Extender HDMI po kablu dwużyłowym grubości 12-19 AWG. Umożliwi przesłanie sygnału rozdzielczości do 1080p60 na odległość do 600m. Przesyła podczerwień. Unikalne urządzenie w niespotykanie okazyjnej cenie

Cena 1362 zł netto/zestaw

SX-SP06S(1×4),SX-SP05S(1×2) – Dwie wersje rozdzielaczy HDMI 2.0 1×2 i 1×4 ze skalowaniem sygnału: w przypadku podania sztywnego sygnału o rozdzielczości [email protected] (60) np. z dekodera nc+, rozdzieli i przekaże sygnał na telewizor w rozdzielczości [email protected] i na projektor full HD w rozdzielczości [email protected] pod warunkiem, że nie korzystamy z obydwu urządzeń jednocześnie, w przypadku korzystania z obydwu urządzeń jednocześnie, przekazany zostanie sygnał [email protected] na obydwa urządzenia.

SX-EX39 – Na pewno spotkaliście się z problemem zaniku sygnałów po wyjściu z drugiego wyjścia grafiki np. w laptopach firmy Dell w szczególności przy zasilaniu bateryjnym. Repeater SX EX 39 rozwiąże ten problem wzmocni HDMI 2.0a, umożliwi zastosowanie dłuższego kabla HDMI pozwalając na łączenie kaskadowe kilku urządzeń. Testowano z kablami o łącznej długości 22,5m. Zestaw bez zasilacza.

Tylko 142 zł netto/szt.

SX-EX36 – Extender HDMI na IP po kablu Cat5e/6 do 120m. Obsługuje rozdzielczości do 1080p 60Hz, kompresja H.264, wyjście HDMI Loop, przesył IR, RS232, zarządzenie z PC, funkcja Power over Etherner PoE, tryb unicast, multicast i broadcast, wsparcie VLC, zestaw nadajnik + odbiornik, umożliwia stworzenie matrycy po IP (funkcja broadcast wiele do wielu)

Cena zestawu tylko 711,88 zł netto/szt.


Gomax Electronics to producent unikalnych na skalę światową urządzeń Pro AV. Z firmą z powodzeniem współpracujemy już od ponad 6 lat, oferując wielokrotnie unikalne rozwiązania audio wideo.

CV35A – Konwerter 3G/HD/SD-SDI na HDMI z dembedderem audio. Wejścia: 1x SDI, wyjścia: 1x HDMI (19-pinowe, żeńskie), 1x SDI loop, 1x 3,5mm audio stereo analogowe; max. rozdzielczość: 1080p 60Hz; Obsługa 7.1 i 5.1-kanałowego audio.

Cena 402 zł netto/szt.

CV-53A – konwerter HDMI na 3G/HD/SD-SDI z embedderem audio. Wejścia: 1x HDMI, 1x 3,5mm audio stereo; wyjścia: 1x SDI; max. rozdzielczość: 1080p 60 Hz; obsługa 7.1 i 5.1-kanałowego audio.

Cena 366 zł netto/szt.

CAP502MJZ – Grabber sygnału HDMI bezpośrednio na komputer przez port USB 3.0; kompatybilny z Windows 7/8.1/10, Mac i Linux OS; przyjmuje sygnały do [email protected], zapis w jakości do [email protected], wejścia: 1x HDMI, 1x 3,5mm stereo audio; wyjścia: 1x USB, 1x HDMI 2.0a lopp 4K, 1x 3,5mm audio

Tylko 699 zł netto/szt.

CAP 502MJ – Grabber sygnału HDMI bezpośrednio na komputer przez szybki port USB 3.0; kompatybilny z Windows 7/8.1/10, Mac i Linux OS; zapis w jakości do [email protected]

Cena tylko 467,50 zł netto/szt.


Producent zaawansowanych odtwarzaczy Multimedialnych A10 , A5, A11 wprowadza nową serię urządzeń opartych na systemie Android 7.

Egreat A8 Pro – Najnowszy odtwarzacz ze stajni Egreata: Android OS 7.0. CPU Quad-core HiSilicon Hi3798C V200, ARM Cortex A53 64 bit, GPU Mali-720, 2GB RAM oraz 16GB wew., 4K60Hz 10bit HDR10, H.264, H.265, 3D, BD-ISO, dekodowanie sprzętowe wideo i dźwięku wielokanałowego HD-Audio passthrough, downmix. 1Gb LAN, WiFi 2,4Ghz b/g/n, wyjście HDMI 2.0a, kompozyt, Spdif Toslink/Coaxial, Stereo RCA L/R, kieszeń HDD SATA 3,5″, USB 2×2.0, RS232, Miracast, DLNA. Sterowanie z Android/iOS, pilot, RS232 i Control4. Menu w języku polskim.

Cena 854 zł netto/szt.


HDCVT HDVUH60_P – Unikalny frame grabber sygnału HDMI bezpośrednio na komputer przez port USB 3.0; kompatybilny z Windows 7/8.1/10, Mac i Linux OS; maksymalne rozdzielczości wejściowe [email protected], zapis w jakości do [email protected], wejścia: 1x HDMI, 1x 3,5mm stereo audio; wyjścia: 1x USB, 1x HDMI lopp, 1x 3,5mm audio.

Tylko 610 zł netto/szt.

EUROSHINE ER-1 – Doskonała koncepcja na wielofunkcyjne radio odtwarzacz CD  w firmie:Radio internetowe do szafy rack z tunerem FM, DAB+, odtwarzaczem CD/USB/SD oraz Bluetooth 4.1. Zarządzany z panelu przedniego, pilota, RS232. Złącza: 3 wyjścia RCA/Phoenix stałe, 1 wyście RCA/Phoenix konfigurowalne, 1 wejście RCA Phoenix do nagrywania REC.

Empire State Filter ESF 300-3G  -3-kanałowy eliminator humu dla sygnałów SDI (SD-SDI, HD-SDI lub 3G-SD) i CV.

Więcej o C4i Consultants for Industry

Firma C4i Consultants for Industry specjalizuje się w dystrybucji urządzeń zapewniających współczesnym gospodarstwom domowym dostęp do cyfrowej technologii, multimediów i rozrywki. Reprezentuje w Polsce takie marki, jak HiMedia, Zidoo, Egreat, Giada, Minix, Pipo (Android Smart TV Box i mini PC), Popcorn Hour i innych producentów odtwarzaczy sieciowych, Revo i Scansonic (radia internetowe oraz kolumny), Matrix (przetworniki DAC i wzmacniacze słuchawkowe), a także sprzętu dla zastosowań przemysłowych, w tym różnego typu konwerterów formatów wideo i audio, skalerów – procesorów wideo, rozdzielaczy i przełączników oraz matryc, extenderów sygnałów, okablowania, rozwiązań przesyłu sygnału audio wideo przez IP. C4i jest również przedstawicielem takich firm, jak VDWall, Gomax, tvOne, Kramer, BlackmagicDesign, Barix, Brightsign, HDCVT, LAN − producentów zaawansowanych procesorów wideo oraz konwerterów, oraz SCP -Structured Cable Products − producenta okablowania wideo, audio i strukturalnego. Bogate portfolio oferowanych produktów, dziesięcioletnia obecność na rynku oraz zdobyte doświadczenie czynią z pracowników C4i prawdziwych specjalistów w zakresie biznesowego oraz domowego sprzętu audio-wideo.

Producenci

© C4i Consultants for Industry | Wszelkie prawa zastrzeżone