Twój koszyk
airable

Odtwarzacze ze wsparciem AIRABLE

Produkty Zidoo są teraz zgodne z Airable

Zidoo Technology oferuje linię nowych produktów HiFi ze zwiększonymi możliwościami obsługi strumieni sieciowych. Zestaw najlepszych usług strumieniowego przesyłania muzyki i radia internetowego jest dostępny w urządzeniach Zidoo HiFi, takich jak serie NEO S, NEO X, NEO Alpha oraz EverSolo DMP-A6. Ich doskonałe możliwości audio uzupełniają treści przesyłane bezstratnie za pośrednictwem usług TIDAL, Qobuz i HIGHRESAUDIO. Są one natywnie implementowane przez airable API wraz z katalogiem stacji radia internetowego airable.

Produkty Zidoo z serii Neo są wyposażone w ekran dotykowy OLED, za pomocą którego może z dużą wygodą sterować urządzeniem. Także aplikacje sterujące na systemy Android i iOS dają możliwość pełnej kontroli nad produktami z serii NEO, w tym zarządzanie radiem internetowym, dostępnymi lokalnie bibliotekami muzycznymi oraz wysokiej jakości treściami serwisów muzycznych TIDAL, Qobuz i HIGHRESAUDIO.

„Wierzymy, że te produkty odniosą wielki sukces na rynkach Europy i Ameryki Północnej.” mówi Mirror, CMO Zidoo. Johannes Nethen, Product Manager w airable: „Praca z zespołem Zidoo nad dodaniem airable API i radia internetowego oraz usług muzycznych premium  do ich produktów była przyjemnością. Dodanie tych nowych funkcji zostało wykonane z rekordową szybkością i jakością. To naprawdę niesamowite i cieszę się, że wkrótce zobaczę te produkty w Chinach, Stanach Zjednoczonych i Europie!”

NeoAlpha

O Zidoo:

Założona w 2014 roku w Shenzhen firma Zidoo Technology Co., Ltd (znana również jako Zidoo) to zespół, w którym dział badawczo-rozwojowy w zakresie oprogramowania i sprzętu stanowi ponad 40% całego personelu. Zidoo posiada wspierającą fabrykę z szerokim zakresem dostępnych technologii. Jest wiodącym producentem elektroniki przemysłowej i konsumenckiej o wielordzeniowej architekturze ARM, specjalizującym się w produkcji urządzeń audio i wideo, takich jak odtwarzacze multimedialne 4K UHD, przetworniki cyfrowo-analogowe i streamery. Ponad 80% produktów jest eksportowanych do Azji Południowo-Wschodniej, Ameryki Północnej i Europy.

Dzięki dużym możliwościom rozwoju oprogramowania i sprzętu oraz ponad dziesięcioletniemu gromadzeniu doświadczeń, Zidoo opracowało linię wysokiej jakości produktów audio i wideo o znakomitej wydajności. Firma posiada liczne patenty na wynalazki dotyczące oprogramowania i sprzętu. Seria NEO jest często rekomendowana przez prestiżowych ekspertów audio, czasopisma i fora na całym świecie. Obecnie Zidoo ma milion użytkowników na wszystkich kontynentach, a firma rozszerzyła swoją działalność na ponad 60 krajów i regionów, posiadając znaczący udział w rynku w tym sektorze.

NeoS

O Eversolo:

Eversolo Audio Technology Co., Ltd (Eversolo Audio) zostało stworzone przez Zidoo Technology Co., Ltd. Członkowie głównego zespołu założycieli od wielu lat zajmują się rozwojem i zarządzaniem w branży HiFi. Zespół badawczo-rozwojowy pracuje nad dekodowaniem dźwięku cyfrowego, dźwiękiem analogowym, strojeniem akustycznym, integracją systemów itp. Główna działalność obejmuje streamery, przetworniki cyfrowo-analogowe HiFi i wzmacniacze.

DMP-A6

O airable:

Sposób, w jaki ludzie korzystają z mediów, stale się zmienia. To my decydujemy, jak, kiedy i gdzie słuchamy muzyki, radia czy audycji na żądanie. Konsumujemy każdy rodzaj mediów – niezależnie od czasu i miejsca. airable zajmuje się tym. Ludzie w airable znają i kochają muzykę, webradio, podcasty i transmisje strumieniowe.

Usługi airable umożliwiają aplikacjom, urządzeniom i samochodom sprostanie zmieniającym się i wymagającym oczekiwaniom mediów internetowych dzisiejszych konsumentów.

Udostępnianie multimediów online na urządzeniach, API airable i usługi zapewniają dostęp do wiodących na rynku katalogów radiowych i podcastów oraz kilku usług muzycznych.

airable jest firmą prywatną, założoną w 2010 roku i obecnie jest dedykowanym zespołem pracującym w biurach w Niemczech, Stanach Zjednoczonych i Azji. Katalog radia internetowego airable zawiera ponad 70 000 stacji radiowych z całego świata, 70 000 podcastów. Airable API umożliwia dostęp do wiodących na rynku usług muzycznych. Około 9 milionów urządzeń polega na udostępnianych katalogach i API.

 

 

 

Producenci