Radio wymyślone od nowa

Przedłużamy rabat na radia internetowe DAB i FM do końca maja b.r. 5,5 % rabat na wszystkie radioodbiorniki z naszej oferty z kodem „radiomaj”. Jak zamówić z rabatem? Podczas zamawiania przez stronę wpisz kupon: „radiomaj” w odpowiednią rubrykę i kliknij „wykorzystaj kupon”. Skorzystaj z okazji i bądź cyfrowy w maju !

Czy znacie najnowsze radia internetowe w ofercie C4i?  Radia klasy Premium REVO przejdą w roku 2023 gruntowną modernizację. Radio wymyślone od nowa. Pierwszym modelem z nowej serii jest  REVO Superconnect Stereo dostępny już w sprzedaży. Do klasycznego radia Superconnect dodano głośnik oraz wymieniono główny chip na nowszy model. Polecamy zapoznanie się z broszurą na temat nowej linii radioodbiorników REVO  Radia umożliwią odbiór kilkudziesięciu tysięcy radiowych stacji internetowych z całego świata oraz stacji  cyfrowych DAB+ obecnych  w eterze w Polsce od ponad 10 lat i klasycznych stacji analogowych FM z RDS. W większości radioodbiorników można korzystać z wygodnych muzycznych serwisów strumieniowych jak Amazon Music, Deezer, Spotify Connect, Tidal, odtwarzać pliki z sieci, a wybrane odbiorniki posiadają wyjście Bluetooth aptX, pozwalające przesłać sygnał bezprzewodowo na głośniki lub słuchawki. Większość odbiorników posiada wbudowane głośniki, niektóre bardzo zaawansowane wraz z subwooferem, bardzo często można też podać sygnał audio z radia na zewnętrzny wzmacniacz. Od ponad 10 lat oferujemy klientom radia marki Premium szkockiej firmy REVO, obecnie będącej własnością niemieckiej firmy Telestar. Dodatkowo posiadamy olbrzymią ofertę firmy Telestar: marki radia Telestar, Imperial Dabman i Dira, które cieszą się uznaniem klientów z uwagi na niezawodność, bardzo dużą funkcjonalność i niewygórowaną cenę. Sterowanie radiem i wybór stacji może być z poziomu aplikacji na smartfonie, co szczególnie jest przydatne gdy stosujemy funkcję Spotify Connect. Radia REVO zaprojektowano w taki sposób, że przypominają odbiorniki z lat 70-tych. Radia Telestar i Dira mają nowoczesną i przyjazną użytkownikowi obudowę. Niektóre radia posiadają napędy optyczne CD. Pomagamy klientom w doborze odpowiedniego radia do jego  potrzeb oraz w uruchomieniu, jeśli pomoc jest potrzebna. Uruchomienie radia polega na połączeniu do sieci wifi lub kablowej zależnie od wersji radia, znalezienia ulubionych stacji i zaprogramowania tzw. presetów stacji, ustawienia equalizera, zainstalowania aplikacji do sterowania na smartfonie, ustawienia budzika itp.

Nowe radio Revo Superconnect Stereo

Revo SuperConnect Stereo - silver / black

Posiadamy dostępne w sprzedaży następujące radia klasy Premium firmy REVO:

Revo Superconnect  (poprzedniej generacji):

 

Revo Super System Black Shadow (poprzedniej generacji)

Revo SuperCD

 

Ze względu na wypuszczenie nowych modeli, proponujemy naszym klientom dodatkowy rabat na powyższe modele REVO oraz na modele radia  Telestar/Imperial Dabman, Dira w  wysokości 5,5% wartości urządzenia -ważny do 31 maja 2023 włącznie (dotyczy tylko aktualnych stanów magazynowych). Polecamy też zapoznać się z obszerną linią produktów radia internetowego, DAB, FM firmy Telestar – w szczególności marek Dira i Imperial Dabman: tutaj.

Radio Imperial i400

Wszystkie model Telestar  / Imperial / Dira

Do końca maja b.r. 5,5% rabat na wszystkie radioodbiorniki z naszej oferty z kodem „radiomaj”. Jak zamówić z rabatem? Podczas zamawiania przez stronę wpisz kupon: radiomaj w odpowiednią rubrykę i kliknij „wykorzystaj kupon”. Skorzystaj z okazji i bądź cyfrowy w maju! Zapraszamy.