Calibre

Założona w 1988, z siedzibą w Bradford, Yorkshire firma Calibre UK Limited, jest firmą prywatną będącą własnością specjalisty od sprzętu do wyposażenia  wyświetlaczy elektronicznych.

Z ponad 25 letnim doświadczeniem przemyśle elektronicznym, Calibre jest dobrze rozpoznawanym w świecie zaawansowanym producentem specjalistycznych produktów obróbki obrazu, specjalizowanych skalerów, płaskich wyświetlaczy panelowych, elektroniki do płaskich wyświetlaczy, adapterów i oprogramowania do szyn komunikacji  I2C-Bus.

Szeroki zakres produktów zawiera skalery podstawowe, przełączniki dla ogólnego rynku, skalery klasy premium z edgeblendingiem i warpingiem. Calibre skupia się najwyższych właściwościach rozwiązań skallujących ProAV przy akceptowanych przez klientów cenach.

Firma zapewnia rozwiązania skalowania i obróbki obrazu w kinie cyfrowym, dużych salach projekcyjnych, aplikacjach w medycynie i dla studia TV /broadcast , produkując urządzenia pod własną marką jak i będąc dostawcą elektorniki dla kilku leaderów rynku PRO AV na świecie.

Kluczowe produkty to skalery z minimalnym oipóźnieniem HQView i LEDView, skalery PVProHD z własnościami poprawy obrazu oraz  procesory wideo dla broadcaastu VideoExcel & FoveaHD

Calibre
Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14