Synergia dwóch technologii nie wymagających komputera

W świecie projektów wieloekranowych i rozwiązań Digital Signage połączenie odtwarzacza multimedialnego BrightSign i kontrolera sprzętowego GeoBox tworzy potężną synergię, która oferuje niesamowite wrażenia wizualne i upraszcza zarządzanie treścią. Dzięki swoim odpowiednim rolom i możliwościom te dwie technologie uzupełniają się, zapewniając płynne mieszanie, precyzyjne kadrowanie obrazu, łączenie i zlewanie krawędzi w czasie rzeczywistym oraz zsynchronizowane odtwarzanie. Przyjrzyjmy się, jak rozwija się ta synergia.

Otwórz się na nowe możliwości wyświetlania

Jedną z głównych zalet korzystania z kontrolera Geobox jest jego zdolność do płynnego dopasowania treści generowanych przez odtwarzacze multimedialne BrightSign do właściwości docelowych wyświetlaczy, bez potrzeby stosowania żadnego oprogramowania komputerowego. Dzięki kontrolerowi Geobox możesz używać dowolnego typu projektora, niezależnie od tego, czy ma on funkcję edge blending, czy nie. Pozwala to na płynne wyświetlanie jednej lub wielu treści BrightSign na łącznym obrazie z wielu projektorów. Dodatkowo możesz wyświetlać zawartość na wielu monitorach telewizyjnych o różnych rozmiarach i orientacjach, budując zapierające dech wrażenia wizualne bez ograniczeń.

Niedawny projekt zrealizowany przez partnera GeoBox w Japonii: System projekcji w Świątyni Kyoto Kodai-ji (kliknij, żeby przeczytać cały artykuł i obejrzeć film). System obejmuje wyświetlanie iluminacji na płaskiej powierzchni ogrodu skalnego oraz prowadzącej do niego bramy. Źródłami są dwa odtwarzane BrightSign XT1144. GeoBox‑y zostały wykorzystane do sterowania różnymi typami projektorów – bez funkcji Edge blending i łączenia krawędzi (projektory 1, 2, 3) lub z takimi funkcjami (projektory 4, 5, 6). Ideą wprowadzenie Procesora GeoBox M803 była chęć obniżeniaa kosztów i ograniczenia ilości dość kosztownych odtwarzaczy Brightsign, które dodatkowo należało zaprogramować do pracy ze ścianą wideo i edgeblendingiem. W finalnym rozwiązaniu na drugim rysunku ścianę wideo budujemy ze standardowych procesorów Geoboxa -dobrze nam znanych G406L i ilość playerów Brightsign XT1144 zmniejszamy z 6 sztuk do dwóch.


Precyzyjne przycinanie obrazu i synchronizacja wyjść

Kontroler sprzętowy GeoBox wyróżnia się precyzyjnym przycinaniem obrazu i synchronizacją wyjść, co zapewnia dokładne wyodrębnienie i właściwe wyświetlenie żądanego obszaru zawartości. Wykorzystując funkcję układu BrightAuthor, możesz tworzyć strefy i przypisywać do nich określone treści, z łatwością obsługując konfiguracje z wieloma wyświetlaczami. Kontroler sprzętowy GeoBox w połączeniu z odtwarzaczem multimedialnym BrightSign umożliwia wyodrębnianie treści w rozdzielczości Full HD lub wyższej dla każdego wyświetlacza, co zapewnia zsynchronizowane i oszałamiające wizualnie wrażenia.

Rozdzielczości rzędu 8K/4K na ścianie wideo 4×4

Odtwarzacz BrightSign XC4055 zapewnia obsługę wielu wyjść sygnałów 4K/2K. Używając XC4055 jako źródła i przesyłając jego sygnały do dwóch urządzeń G408, możesz wyświetlać pojedynczą zawartość o wysokiej rozdzielczości 8K/4K na ścianie wideo 4×4 (tryb 1) lub cztery treści 4K/2K na ścianie wideo (tryb 2) ). Przejdź do strony G408.

Jakość piksel po piksela na ścianie LED

Podczas odtwarzania treści na odtwarzaczu multimedialnym BrightSign nie jest możliwe dostosowanie rozdzielczości do rozdzielczości wyświetlacza. Może to nie stanowić problemu w przypadku dużych wyświetlaczy lub ścian wideo, ponieważ zazwyczaj mają one standardowe rozdzielczości VESA. Ściany LED mają jednak zazwyczaj niestandardowe rozdzielczości. Seria GeoBox G900 (oraz S900) może przycinać obrazy w określonych rozdzielczościach i lokalizacjach oraz wysyłać je w niestandardowych rozdzielczościach. Dlatego jeśli chcesz przygotować treść w tej samej rozdzielczości co ściana LED i odtworzyć ją za pomocą BrightSign, możesz użyć G900 do przycięcia obrazu i uzyskania zoptymalizowanej rozdzielczości na ścianie LED, co poprawi jakość wyświetlania piksel po piksela. Przejdź do strony Geo VNS.

Korekty w czasie rzeczywistym i na miejscu

Kontrolery GeoBox umożliwiają regulację obrazu, rozdzielczości i innych ustawień AV w czasie rzeczywistym. W połączeniu z odtwarzaczem BrightSign można dynamicznie modyfikować zawartość i optymalizować ją pod kątem różnych środowisk wyświetlania bez konieczności korzystania z oprogramowania komputerowego.

Uproszczona konfiguracja systemu

Uproszczenie operacji i konfiguracji systemu to kolejna zaleta korzystania z odtwarzacza multimedialnego BrightSign wraz ze sprzętowym kontrolerem GeoBox. Współpraca między tymi dwiema technologiami usprawnia proces konfiguracji, zmniejszając złożoność i zapewniając płynne wdrożenie. To uproszczenie obejmuje synchronizację wielu wyświetlaczy i zarządzanie różnymi współczynnikami kształtu, co zapewnia prosty proces konfiguracji.

Wniosek

Synergia korzystania z odtwarzacza multimedialnego BrightSign i kontrolera sprzętowego GeoBox oznacza liczne korzyści w konfiguracjach z wieloma projektorami i projektach Digital Signage. Od elastycznych opcji wyświetlania po precyzyjne przycinanie obrazu i synchronizację wyjść, wydajne generowanie i przełączanie treści oraz uproszczoną konfigurację systemu, to połączenie umożliwia użytkownikom łatwe tworzenie urzekających wrażeń wizualnych. Wykorzystując zalety każdej technologii, odtwarzacz multimedialny BrightSign i kontroler sprzętowy GeoBox naprawdę się uzupełniają, tworząc niezawodny, wciągający system dużego wyświetlacza.

Sprawdź ofertę GEOBOX w C4i                                                                                           SPRAWDŹ OFERTĘ playerów BRIGHTSIGN w C4i